Odzyskaj do 4500 zł za wykonany zabieg

Co miesiąc masz szansę na nagrodę.
Zachowaj fakturę i weź udział!

Weź udział

Wałki po kwasie w bruzdach

Anonim
agnieszka42309
· Utworzono: 22 paź 2022 · Ostatnia odpowiedź 12 lut 2023

Wczoraj robiłam wypełnienie bruzd nosowo wargowych kwasem hialuronowym, fakt bruzdy się wypłyciły znacznie, ale utworzył się taki wałek (z jednej strony mocniej z drugiej mniej). To miejsce jest twardawe, kwas był źle podany, za wysoko, za dużo, policzek opadł, czy to opuchlizna przejściowa - w co wątpię...? Zabieg wykonywany przez lekarza, dobrego ponoć...

3 komentarze

Reklama
  • Anonim
    K4rolin4
    12 lut 2023

    Ciekawi mnie czy opuchlizna Pani zeszła. U mnie niestety jest dokładnie to samo co Pani opisała i zastanawiam się czy nastąpi jakąś poprawa. Byłabym wdzięczna za odpowiedź

  • Anonim
    Monia38
    14 sty 2023

    Zejdzie, zawsze tak jest

  • Anonim
    Weras
    Użytkownik wyróżniony
    26 paź 2022

    Też mam grudki, aż wygląda to jak gruby bliznowiec w okolicy oka, i od lipca - zabieg mezoterapii twarzy, Aquashine, preparat nie chce się wchłonąć. Byłam na usg i wykazało, że kwas jest podany za głęboko. Dziś idę do gabinetu, zobaczę co pani zrobi / poprawi czy rozpuści kwas

Treści publikowane na Estheticon.pl w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani usługi oferowane przez specjalistów.

Chcemy Cię wysłuchać
Dołącz do dyskusji na forum Estheticon. Czekamy na Ciebie!
Reklama