Odzyskaj do 4500 zł za wykonany zabieg

Co miesiąc masz szansę na nagrodę.
Zachowaj fakturę i weź udział!

Weź udział

Usta po kwasie hialuronowym 1 ml - prośba o opinie

Anonim
xEufeminx
Katowice · Utworzono: 15 lis 2023

Cześć. 6 października miałam robione powiększanie ust kwasem hialuronowym 1ml preparatem ARTFILLER FINE LINES. Zamieszczam zdjęcie ust przed zabiegiem, zaraz po zabiegu i z dnia dzisiejszego (15 listopada 2023) do wglądu, ponieważ znam siebie i wiem, że mogę przesadzać - jeśli chodzi o ocenę efektu.

Generalnie rzecz biorąc mam wrażenie, że usta mi zmalały za szybko. Tuż po zabiegu byłam w siódmym niebie, ponieważ kosmetolog zrobiła mi je takie, jakie chciałam mieć. Niestety niepokoi mnie to, że minął dopiero miesiąc i usta maleją szybciej niż powinny. Rozmawiałam już z kosmetolog i jak tylko dojdę do siebie po operacji biustu - mamy się spotkać na poprawkę górnej wargi, gdzie ma być dodany 0.5 ml. Nie mniej sprawdźcie to, ponieważ mam obawy, że również górna warga maleje - choć mogę przesadzać.

Od razu powiem o dwóch ważnych rzeczach, które mogły mieć wpływ na ewentualną degradację kwasu: - palę papierosy (czasem schodzi cała paczka dziennie) i generalnie dopiero teraz jestem na etapie całkowitego rzucenia palenia (chce wykorzystać rekonwalescencje po piersiach), jednak odczekałam tydzień czasu po powiększaniu ust, nim wróciłam do fajek. - miałam narkozę tydzień temu (powiększanie biustu) i możliwe, że to też mogło mieć wpływ na degradacje kwasu ?

Daje zdjęcia pod ocenę, ponieważ znam siebie i mogę przesadzać. Generalnie jestem trudnym przypadkiem - górna warga jest zniekształcona anatomicznie przez wybitnie długi nos, który chcę w tym roku poprawiać (jak tylko piersi w pełni się zagoją) włącznie z chirurgicznym podniesieniem górnej wargi. Tylko do tego zabiegu jednak chciałabym, aby te usta były takie, jak po zabiegu (zwłaszcza górna warga).

Zdjęcia odpowiednio (z lewa do prawej): przed zabiegiem,zaraz po, w dniu dzisiejszym

0 komentarzy

Reklama

Treści publikowane na Estheticon.pl w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani usługi oferowane przez specjalistów.

Chcemy Cię wysłuchać
Dołącz do dyskusji na forum Estheticon. Czekamy na Ciebie!
Reklama