Odzyskaj do 4500 zł za wykonany zabieg

Co miesiąc masz szansę na nagrodę.
Zachowaj fakturę i weź udział!

Weź udział

Puchnące usta po powiększaniu

Anonim
WiktoriaRauner
Warszawa · Utworzono: 26 sty 2023 · Ostatnia odpowiedź 9 lut 2023

W listopadzie powiększyłam usta preparatem flawess, od tamtej pory drugi raz zdarza się, że budzę się z mocną opuchlizną górnej wargi, wcześniej zapowiada się to tak, że warga robi się mocno twarda i tkliwa a później to znika. Nie miałam wcześniej takiego problemu a dodam, że usta powiększam co rok, góra dwa, ale zawsze były powiększane preparatem stylageM a teraz pokusiłam się na inny ze względu na polecenia zabiegowca. Co mam zrobić? Czy to normalna reakcja, czy powinnam coś zacząć działać? Pozdrawiam

3 komentarze

Reklama
  • Anonim
    MartaOstojska
    9 lut 2023

    Masakra :/ Przykre, bo ta pani nie bierze odpowiedzialności za to, że mówiąc krótko zepsuła Pani usta. Jedno pytanie, to była kosmetyczka, lekarz ?

  • Anonim
    WiktoriaRauner
    26 sty 2023

    Powiem Pani że kontaktowałam się i Pani która to robiła upiera się że to z powodu braku wody w organizmie i usta sobie ją tam ściągają. Jak dziś ponownie napisałam to finalnie dostałam wiadomości że z nikim problemu nie było tylko u mnie po kwasie Flawless Deep i on ma certyfikaty 🤦🏼‍♀️ gdy napisałam że jestem umówiona na rozpuszczenie i konsultacje to Pani już nawet nie odczytywała.

  • Anonim
    MartaOstojska
    26 sty 2023
    Najlepszy komentarz

    Wróć do osoby, która Ci to robiła ... masakra :( Wygląda na jakieś uczulenie.

Treści publikowane na Estheticon.pl w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani usługi oferowane przez specjalistów.

Chcemy Cię wysłuchać
Dołącz do dyskusji na forum Estheticon. Czekamy na Ciebie!
Reklama