Odzyskaj do 4500 zł za wykonany zabieg

Co miesiąc masz szansę na nagrodę.
Zachowaj fakturę i weź udział!

Weź udział

Jak usunąć efekty uboczne przy Profhilo?

Anonim
Lilkak
Gdańsk · Utworzono: 9 cze 2022 · Ostatnia odpowiedź 10 mar 2023

Witam, miałam podany Profhilo przez młodą kosmetolog, niestety efekt jest dla mnie zły. Mam z natury pełną twarz, teraz jest jeszcze gorzej, plus bardziej kwadratowa. Albo zostało to podane w złe miejsca, albo w ogóle nie powinnam tego robić bo jestem młodą osobą, chciałam zlikwidować chomiki. Mam mocną żuchwę - teraz jeszcze bardziej. Zabieg robiony niedawno, czy można całkowicie odwrócić efekty? Hialuronidaza, fale radiowe?

5 komentarzy

Reklama
  • Anonim
    JolaKola
    10 mar 2023

    Na szeroką żuchwę trzeba zrobić botoks żwaczy i lipolizę chomików

  • Anonim
    Daria911
    16 sty 2023
    Najlepszy komentarz

    Miesiąc dwa zejdzie? Ja się męczę już prawie dwa lata

  • Anonim
    Monia38
    14 sty 2023

    Ja tez miałam kiedyś ten zabieg i twarz zrobiła mi się tak sztucznie nalana, ale to się bardzo szybko wchłania więc musisz się przemęczyć - miesiąc, dwa, zejdzie

  • Anonim
    MartaOstojska
    6 gru 2022

    A czemu nie poszłaś do lekarza?

  • Anonim
    MK44
    26 paź 2022

    Też mam ten problem, walczę ze zmasakrowanym owalem twarzy po kilku wolumetriach i wypełnianiu bruzd nosowo wargowych. Metodą są masaże (kobido ale nie tylko) i kosmetyki rozluźniające. Polecam kanał na YT 'Azjatycki Cukier' dziewczyna ma ogromna wiedzę

Treści publikowane na Estheticon.pl w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani usługi oferowane przez specjalistów.

Chcemy Cię wysłuchać
Dołącz do dyskusji na forum Estheticon. Czekamy na Ciebie!
Reklama