Odzyskaj do 4500 zł za wykonany zabieg

Co miesiąc masz szansę na nagrodę.
Zachowaj fakturę i weź udział!

Weź udział

Powikłanie pod oczami po kwasie hialuronowym

Anonim
JoannaZych
Szczecin · Utworzono: 21 lut 2023 · Ostatnia odpowiedź 7 sie 2023

Dzień dobry, Szukam pomocy po nieudanym zabiegu wypełnienia doliny łez kwasem hialuronowym. Pod koniec grudnia miałam przeprowadzony zabieg przy użyciu Redensity II. Po upływie paru tygodni kwas chyba spłynął pod oczy dając efekt Tyndalla i zrobiła się dziwna grudka pod jednym okiem. Dwa tygodnie temu postanowiłam usunąć kwas przy użyciu hialuronidazy Dessau 150 I.E. Ponieważ pierwszy zabieg nie przyniósł żadnej poprawy, rozpuszczenie zostało powtórzone 2- krotnie. Grudka nie zniknęła. Nadal jest pod okiem. Zostałam zbadana przez lekarza, który orzekł, że jest to miękkie, ale nie wie co to dokładnie jest i jak to leczyć.

Szukam pomocy w jaki sposób pozbyć się tej wypukliny.
Czy któryś z Państwa lekarzy lub użytkowników forum wie co się dzieje pod moim okiem i jak to leczyć?

Z góry dziękuje

1 komentarz

Reklama
  • Anonim
    Martjanik
    7 sie 2023

    Wole zabiegi laserowe... Zwlaszcza ze wlansie podobno doliny lez nie powinno robic sie kwasem. Od kilku lat chodzę do Alfa dental&Beauty na laserowe odmładzanie.

Treści publikowane na Estheticon.pl w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani usługi oferowane przez specjalistów.

Chcemy Cię wysłuchać
Dołącz do dyskusji na forum Estheticon. Czekamy na Ciebie!
Reklama