Odzyskaj do 4500 zł za wykonany zabieg

Co miesiąc masz szansę na nagrodę.
Zachowaj fakturę i weź udział!

Weź udział

Opuchlizna po wypełnieniu bruzd nosowo-wargowych

Anonim
Magda852434
Wrocław · Utworzono: 30 sty 2020 · Ostatnia odpowiedź 22 paź 2022

Dzień dobry Jestem drugi dzień po zabiegu wypełnienie bruzd nosowo wargowych. Czy efekt powinien być już widoczny ? Wydaje mi się, że bruzda jest i opuchlizna wokół niej Proszę o pomoc

5 komentarzy

Reklama
  • Anonim
    agnieszka42309
    22 paź 2022

    I jak potoczyła się sytuacja? Ta opuchlizna zeszła? jestem w tej chwili również w takiej sytuacji ..

  • Anonim
    Magda852434
    31 sty 2020
    Najlepszy komentarz

    Dziękuję bardzo i czekam

  • Anonim

    Anonim

    31 sty 2020

    Zejdzie, opuchlizna po takim zabiegu to standard i zejdzie na pewno. Widzę, że masz zasinienia, zacznij brać preparaty na wzmocnienie naczyń krwionośnych to w przyszłości unikniesz tego typu efektów.
    Kwas co prawda zwiększa swoją objętość, ale nie aż tak aby wchodził w policzki choć czasami może się przemieścić, ale u Ciebie, myślę, że wszystko jest w porządku.

  • Anonim
    Magda852434
    31 sty 2020

    Dziękuję bardzo. Może to zdjęcie wyglada tak krytycznie gdyż robione z lampą i 20 godzin po zabiegu. Bruzdy zdecydowanie są płytsze ale wokół nich skóra jest również podniesiona tak jakby kwas był także tam. Nic nie boli tylko boję się ze to nie zejdzie

  • Anonim

    Anonim

    31 sty 2020

    Trudno powiedzieć czy jest duża różnica pomiędzy przed i po, bo nie załączyłaś zdjęcia sprzed zabiegu. Efekt zawsze widać od razu, ale nie spodziewaj się tego, że bruzdy staną się niewidoczne, one tylko ulegają spłyceniu. Na pewno będziesz wyglądała lepiej. Niestety, te powstające fałdy tłuszczu nad bruzdami powodują, że nasz wygląd staje się niekorzystny. Może pomyśl o liftingu?

Treści publikowane na Estheticon.pl w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani usługi oferowane przez specjalistów.

Chcemy Cię wysłuchać
Dołącz do dyskusji na forum Estheticon. Czekamy na Ciebie!
Reklama