Odzyskaj do 4500 zł za wykonany zabieg

Co miesiąc masz szansę na nagrodę.
Zachowaj fakturę i weź udział!

Weź udział

Nieusieciowany kwas bardzo zalega pod oczami po Prostrolane

Anonim
Anonim
Gdynia · Utworzono: 15 lut 2021 · Ostatnia odpowiedź 23 mar 2021

3 tygodnie temu udałam się do lekarza na konsultację w związku z przepuklinami tłuszczowymi pod oczami, lekarz podał mi preparat Prostrolane Inner-B SE, który miał pomóc je zredukować. Tyle że o ile przyszłam z drobnym problemem, to preparat znacznie go powiększył, mam pod oczami bańki od 3 tygodni i wcale nie wydaje się to zmniejszać, mimo że według lekarza powinno było to zejść do maksymalnie dwóch tygodni.

Zastanawiam się, jak tomożliwe, czy preparat mógł zostać wstrzyknięty za płytko? Albo czy w ogóle lekarz nie powinien mi go podawać, wiedząc, że miałam wypełnianą wcześniej dolinę łez, a po zabiegu w ulotce przeczytałam, żeby nie podawać przy obecności innego wypełniacza. Czy to jest powodem, dla którego kwas nieusieciowany się niewchłania?

Szczerze mówiąc, gdybym wiedziała, że jest to preparat na bazie kwasu, to bym się nie zdecydowała, lekarz powiedział mi tylko, że może to pomóc rozpuścić tłuszcz… Jestem załamana, żadne lekkie masaże nic nie dają, lekarz mówi, że błędu nie popełnił i może to moje indywidualne predyspozycje... Jak najlepiej się tego pozbyć? Miałam w zeszłym roku zabieg hialuronidazą i ubytek własny był duży, więc wolałabym coś mniej inwazyjnego, tylko jeśli jest tego tak dużo, czy coś innego może zadziałać, np. RF? Czy to ma sens przy kwasie nieusieciowanym? Co gorsza jestem obecnie za granicą i wszystko tu pozamykane, czy jest cokolwiek, co mogę zrobić sama, żeby poprawić sytuację w międzyczasie? Będę bardzo wdzięczna za wszelką poradę...

2 komentarze

Reklama
  • Anonim
    Anna843948
    Użytkownik wyróżniony
    23 mar 2021

    Dodam jeszcze, że kwas nieusieciowany bardzo szybko się metabolizuje (on tylko nawilża jest jak woda, nie wypełnia), więc to na pewno nie jest wina kwasu.

  • Anonim
    Anna843948
    Użytkownik wyróżniony
    23 mar 2021

    Witam!
    Wygląda to na obrzęk alergiczny, preparat ma w składzie bardzo mało kwasu hialuronowego, natomiast bazuje na peptydach. Działanie ma rewelacyjne, może lepiej stosować wapń, leki na alergię i robić sobie masaże, polecam do masażu kamień jadelitowy, doskonale niweluje obrzęki, odprowadza limfę. Pozdrawiam!

Treści publikowane na Estheticon.pl w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani usługi oferowane przez specjalistów.

Chcemy Cię wysłuchać
Dołącz do dyskusji na forum Estheticon. Czekamy na Ciebie!
Reklama