Odzyskaj do 4500 zł za wykonany zabieg

Co miesiąc masz szansę na nagrodę.
Zachowaj fakturę i weź udział!

Weź udział

Grudki w 5 dobie powiększania ust :(

Anonim
KasKas
Wrocław · Utworzono: 15 mar 2021 · Ostatnia odpowiedź 23 mar 2021

Cześć! 5 dni temu lekko powiększyłam usta w renomowanym miejscu u lekarza medycyny estetycznej kwasem Neauvia, użyto 0,4ml. Zrobiły mi się 3 grudki, nie dostałam żadnej informacji, czy mam usta masować. To był mój pierwszy taki zabieg. Na wizytę kontrolną jestem zapisana za dwa dni. Usta mają bardzo ładny kształt, ale boję się, że te grudki już zostaną, albo że będę musiała mieć wstrzyknięta hialutonidazę. Jestem załamana. Czy jest realna szansa, że lekarz rozmasuje te grudki?

1 komentarz

Reklama
  • Anonim
    Anna843948
    Użytkownik wyróżniony
    23 mar 2021

    Nie należy masować miejsc, gdzie podano kwas, ponieważ może to spowodować jego migrację w inne miejsce. Należy cierpliwie czekać, kwas impantuje się w tkanklach około 2 tygodnie, po tym czasie usta będą miękkie i delikatne.
    Chyba że został podany w śluzówkę, wtedy może tak juz zostać. Jesteś już po wizycie kontrolnej, więc pewnie wszystko zostało wyjaśnione.

Treści publikowane na Estheticon.pl w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani usługi oferowane przez specjalistów.

Chcemy Cię wysłuchać
Dołącz do dyskusji na forum Estheticon. Czekamy na Ciebie!
Reklama