Odzyskaj do 4500 zł za wykonany zabieg

Co miesiąc masz szansę na nagrodę.
Zachowaj fakturę i weź udział!

Weź udział

Doliny łez a kwas hialuronowy

Anonim
Lilunia
Wrocław · Utworzono: 7 kwi 2019 · Ostatnia odpowiedź 20 sty 2021

Dzień dobry :) Chciałabym zapytać czy moje doliny łez które posiadam od dawna (teraz mam 28 lat) kwalifikują się do zabiegu wypełnienia kwasem hialuronowym? Dodam że mam tendencję do obrzęków, po różnych zabiegach np. Po laserowym zamykaniu naczynek, bylam spuchnięta przez tydzień. Czy to mnie dyskwalifikuje?

43 komentarze

Reklama
  • Anonim
    IlonaB
    20 sty 2021

    Polecam Ci konsultację w klinice Sekrety Piękna. Najlepiej posłuchać specjaistów, a tych moge polecić z czystym sumieniem. Mają ogromne doświadczenie i na pewno dobiorą najlepsze rozwiązanie dla Twoich problemów i adekwatne do wieku. Ogólnie kwas hialuronowy jest ok, to naturalny składnik naszego organizmu.

  • Anonim
    Karo865293
    14 mar 2020

    Ja chodzę już z workami pod oczami ponad 10 lat, więc jak widać można. Mam worki pod oczami na własne życzenie. A chciałam zrobić aż dolinę łez. Chodziłam z moim problemem po wielu mądrych specjalistach lekarzach medycyny estetycznej i żeby było śmiesznie proponowali mi kolejne zabiegi (kasa, kasa, kasa) - a nie rozwiązanie mojego problemu, z którym przyszłam. A to nawilży sobie Pani skórę mezoterapią, bo ma Pani bardzo suchą skórę a to kwasik podamy to się wyrówna, a czy może nie chciałaby szanowna Pani zrobić bruzd nosowo-wargowych? itepe itede... Jestem załamana zachowaniem tych pseudolekarzy, bo lekarzami ich nazwać nie mogę.

  • Anonim
    Monika805892
    28 lis 2019

    Mnie się udało na raz ale zapadniecie zrobiło siłę większe niż przed zabiegiem. Wyobraź sobie, że nawet teraz większe zapdniecia mi nie przeszkadza już. Bo tych worków nie dało się znieść. Chciałam wyglądać lepiej a było strasznie, nigdy więcej żadnych zabiegów. Mam nauczkę.

  • Anonim
    Ania809756
    27 lis 2019

    to super ja 2 razy i jeszcze siedzi niby były male dawki...az strach podac duze

  • Anonim
    Monika805892
    26 lis 2019

    Na szczęście tylko raz, ale pomogło.

  • Anonim
    Ania809756
    21 lis 2019

    Moniko ile razy mialaś rozpuszczane raz?? czy wieloetapowo..

  • Anonim
    Monika805892
    19 lis 2019

    Nie słyszałam o tym GFF?

  • Anonim
    Monika805892
    19 lis 2019

    A co to jest GFF? Niestety słyszałam.

  • Anonim
    Ania809756
    19 lis 2019

    doly sa lepsze niz wory sprobuj GFF w odstepach czasu ja musze jeszcze niestety rozpuszxzac bo u mnie kwas strasznie sie trzyma a male dawki nie rozpuszcza od razu..nigdy wiecej kwas pod oczami ku przestrodze innych

  • Anonim
    Monika805892
    18 lis 2019

    A przed rozpuszczeniem miałam tak.

  • Anonim
    Monika805892
    18 lis 2019

    Aniu, ja miałam rozcieńczane, nie wiem jaką dawką ale Pani Ania bała się u mnie podać całości ponieważ miałam strasznie zapadnietą dolinę łez. Zabieg miałam w kwietniu a do października było tylko gorzej. Teraz jest dużo lepiej, wolę swoje zapadniete doliny niż bańki pod oczami. Już sobie w życiu tego nie zrobię.

  • Anonim
    Ania809756
    14 lis 2019

    Moniko ile jednostek mialas hialurodinazy w oko ja 4 wed lekarza to za malo i faktycznie przez pierwszy tydzien bylo fajnie pozniej resztki kwasu znowu pily wode .problem jesr taki ze w tej okolicy nie ma wyjscia bez rozpuszczenia ba nawet kilkukrotnego!!!przez 8 miesiecy u mnie nie zdalo egzaminu zadne urzadzenie rozgrzewajace ..rozmawialam z kobietami ktorym odradzono rozpuszczanie i chodza z tym.cale zycie wbrew opini ze po 2 latach sie wchlonie .Nie nie wchlonie sie nigdy i bedzie wiecznie puchnac kwas pije jak nienormalny wode ..najgorsze jest to ze pozniej po rozpuszczeniu nie bardzo mozna to naprawic zalezane GFF koszt zabiegu w promocji 1000 zl wiec trzeba zrobic min 3 zabiegi ..zastanawiam sie nad wytoczeniem.lekarzowi proxesu ..poniewaz ewidentna wina jest ze strony lekarza dlaczego mam placic takie pieniadze??i miec zniszczona psychike?? szkoda ze tak.malo ludzi prpcesuje sie z lekarzami gdzie np w usa bekneli by za to sporą sume..to jest karygodne.jeszcze oburzenie ze wystawiono zle opinie..kto nad tym panuje gdzie sa instytiucje ktore wezma sie za takich ??bo napisana slarga przezemnie nie podzialala..

  • Anonim
    Monika805892
    13 lis 2019

    U mnie było to samo. Rozpusciłam, niestety teraz mam jeszcze większy ubytek niż przed zabiegiem. Nie polecam nikomu kwasu w dolinę łez

  • Dr n. med. Katarzyna Osipowicz

    · 13 lis 2019

    Witam ,

    bez konsultacji nikt nie udzieli Pani odpowiedzi właściwej na to pytanie. Wszystko zależy od budowy oczodołu oraz jak duża jest to dolina " ubytek tkanki". Wiek nie ma akurat w tym przypadku znaczenia.

    Pozdrawiam serdecznie,
    dr n. med. Katarzyna Osipowcz

  • Dr n. med. Agnieszka Ledniowska

    · 10 cze 2019

    Nie, lecz proszę się udać do doświadczonego lekarza medycyny estetyczniej.
    Dolina łez jest trudną okolica i wymaga doświadczenia.

  • Anonim
    Sylwia803962
    3 cze 2019

    Hmm... czyli nie ma rady ...? Ja w takim razie muszę tez przemyśleć możliwość rozpuszczenia preparatu ...

  • Anonim
    Ania809756
    3 cze 2019

    To sie samo nie wchlonie niestety 3 miesiace i teraz ide ostatecznie rozpuszczać liczylam.na cud .Cudow nie ma

  • Anonim
    Sylwia803962
    3 cze 2019

    Czy choć trochę kwas się wchłonął ? Czy masz dalej wałek pod oczami ? Jaki czas temu robiłaś zabieg doliny łez ?

  • Anonim
    Ania809756
    3 cze 2019
    Najlepszy komentarz

    ,Spróbuj może osocze ,nie ma skutków ubocznych,ja niestety zdecydowałam się na kwas i mam poważne problemy, mam 40lat ale szczerze bym Ci odradziła ,to co ja teraz przechodzę i mam, nie zyczę nikomu i nie chodzi tu o pieniądze a późniejsze problemy..

  • Anonim
    Monika805892
    22 maj 2019

    Nie zamierzam sobie nic dodawać. Tobie już jedno mi wystarczy. Na razie będę dużo piła, zrobię badania. I zobaczę co mi lekarz powie. Jezeli to nie zniknie to pójdę na usunięcie tegorocznej dziadostwa.

Treści publikowane na Estheticon.pl w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani usługi oferowane przez specjalistów.

Chcemy Cię wysłuchać
Dołącz do dyskusji na forum Estheticon. Czekamy na Ciebie!
Reklama