Odzyskaj do 4500 zł za wykonany zabieg

Co miesiąc masz szansę na nagrodę.
Zachowaj fakturę i weź udział!

Weź udział

Dolina łez powikłania po zabiegu - proszę o pomoc

Anonim
Mariusz_Wspania_y
Warszawa · Utworzono: 19 paź 2020 · Ostatnia odpowiedź 19 paź 2020

Witam, dnia 9 października zrobiłem zabieg wypełnienia dolny łez kwasem hialurynowym Redensity 2 (0.4 ml na jedną dolinę łez) przez lekarza medycyny estetycznej. Już tego samego dnia pod wieczór zauważyłem, że zrobił mi się wałeczek pod jednym okiem, drugiego dnia było tylko gorzej. Skontaktowałem się z lekarzem, który wykonywał zabieg i przepisał leki (Metypred, Dexamytrex, Clatra - biorę je do dnia dzisiejszego). Lekarz powiedział, że obrzęki mogą być nawet do dwóch tygodni - leki trochę pomogły. Mam dyskomfort z dużymi cieniami, zasinieniem pod oczami (mam większe cienie jak przed zabiegiem) i opuchlizną, która jest pod doliną łez do dnia dzisiejszego. Prawdopodobnie będę musiał zrobić zabieg hialuronidazy.

Poszukuje lekarza z Warszawy który jest w stanie mi pomóc i który ma doświadczenie z zabiegami z Hialuronidazą. Bardzo proszę o pomoc.

Przesyłam zdjęcia jak to wygląda na dzień dzisiejszy.

Pozdrawiam Mariusz

2 komentarze

Reklama
  • Anonim
    Mariusz_Wspania_y
    19 paź 2020

    trzecie ujęcie

  • Anonim
    Mariusz_Wspania_y
    19 paź 2020

    drugie ujęcie

Treści publikowane na Estheticon.pl w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani usługi oferowane przez specjalistów.

Chcemy Cię wysłuchać
Dołącz do dyskusji na forum Estheticon. Czekamy na Ciebie!
Reklama