Odzyskaj do 4500 zł za wykonany zabieg

Co miesiąc masz szansę na nagrodę.
Zachowaj fakturę i weź udział!

Weź udział

Botoks wypełnianie zmarszczek

Anonim
Gagatka
Łódź · Utworzono: 26 mar 2024

Witam serdecznie mam pytanie , 7 marca zdecydowałam się na botoks czoła. Zabieg miałam wykonywany 2 razy najpierw jak wyżej wspomniałam 7.02 a potem 14.03 . Za pierwszym razem czułam się ok ale po 2 razie coś zaczęło się dziać.. zaczęłam gorzej widzieć, bolała mnie glowa i oczy byłam u okulisty i powiedział że wszystko ok . Wieczorem przypomniałam sobie ze przecież 2 tyg temu byłam na 2 dawce botoksu niestety zapomniałam o tym powiedzieć rano okuliście! Jak mogę sobie pomóc prócz kropli i kompresu z przegotowanej wody ? I drugie pytanie czy to jest zbyt duza proporcja jednostek które zostały mi podane (preparat alergana) 1 wizyta : Czolo:15 jednostek,lew 14,oczy po 2 i nos 5 2 wizyta nos 5 jednostek, czoło 2 i lew 6 jednostek . Preparat to setka rozpuszczona w 2 i 5 ml soli fizjologicznej .

0 komentarzy

Reklama

Treści publikowane na Estheticon.pl w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani usługi oferowane przez specjalistów.

Chcemy Cię wysłuchać
Dołącz do dyskusji na forum Estheticon. Czekamy na Ciebie!
Reklama