Odzyskaj do 4500 zł za wykonany zabieg

Co miesiąc masz szansę na nagrodę.
Zachowaj fakturę i weź udział!

Weź udział

Błyskawiczna metabolizowana kwasu

Anonim
justbac
Warszawa · Utworzono: 8 kwi 2023 · Ostatnia odpowiedź 22 gru 2023

Dlaczego mój organizm błyskawicznie metabolizuje kwas hialuronowy? W ciągu ostatnich 4 miesięcy miałam wstrzyknięte w odstępach 4 ml kwasu hialuronowego w usta. Niestety, ale nadal nie widać efektu (lub jest minimalny) wraz z opuchlizną wchłania się kwas. TSH w normie, kuracja ,Izotekiem’ zakończona 11 miesięcy temu. Nie korzystam z solarium ani siłowni. Nie chodzę do saun. Przewlekle choruję na zaawansowane stadium Zespołu Suchego Oka. Nie palę papierosów. W ogóle nie piję alkoholu. Piję dużo wody. Dodam, że makijaż permanentny brwi trzyma się idealnie. Zabiegu próbowałam u 4 doświadczonych zabiegowców, najpierw 2x Stylage M, a potem 2x Revolax Deep. Czy da się jakoś ,zatrzymać’ ten kwas?

1 komentarz

Reklama
  • Anonim
    Stan
    22 gru 2023

    Cześć
    Mam ten sam problem z żołędzią prącia. W sumie mam wstrzyknięte w odstępie 2 miesięcy 6 ml kwasu Stylage. Efekt zerowy. Teraz dostrzyknę sobie jeszcze 4 ml i na tym odpuszczę . Te 6 ml wchłonęło się wraz z opuchlizną więc efektu nie było ani dnia

Treści publikowane na Estheticon.pl w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani usługi oferowane przez specjalistów.

Chcemy Cię wysłuchać
Dołącz do dyskusji na forum Estheticon. Czekamy na Ciebie!
Reklama