Odzyskaj do 4500 zł za wykonany zabieg

Co miesiąc masz szansę na nagrodę.
Zachowaj fakturę i weź udział!

Weź udział

Radiofrekfencja mikroigłowa - powikłania

Anonim
Agnes1w
Świętochłowice · Utworzono: 9 mar 2023 · Ostatnia odpowiedź 20 lut 2024

Dzień dobry. Jestem 2 tyg. po zabiegu rf mikroigłowej na twarz. Moja skóra pod oczami wygląda gorzej. Jak to jest z tym zabiegiem? Czy te złe skutki są odwracalne? Decydować się na drugi zabieg? Jestem namawiana przez lekarza, ale chyba już mu nie wierzę. To mój pierwszy zabieg z zakresu medycyny estetycznej i skutecznie mnie zniechęcił do robienia czegokolwiek.

2 komentarze

Reklama
  • Anonim
    nuiza
    20 lut 2024

    Minęło trochę czasu od kiedy napisałaś ten wątek, czy skóra doszła do siebie? Czy jakoś próbowałaś to naprawić? Ponieważ jestem sama w takiej sytuacji chętnie wysłucham osoby która tez przez taki problem przechodziła/ przechodzi.

  • Anonim
    nuiza
    20 lut 2024

    Dzień dobry, mam podobny problem, mi również nikt nie odpisał… podejrzewam że lekarze nie chcą poruszać tematu ryzyka powikłań rf i promują tą metodę jak bardzo bezpieczną. Również zostałam sama ze skutkami zrujnowania twarzy za które sama zapłaciłam.

Treści publikowane na Estheticon.pl w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani usługi oferowane przez specjalistów.

Chcemy Cię wysłuchać
Dołącz do dyskusji na forum Estheticon. Czekamy na Ciebie!
Reklama