Odzyskaj do 4500 zł za wykonany zabieg

Co miesiąc masz szansę na nagrodę.
Zachowaj fakturę i weź udział!

Weź udział

Powiększenie piersi własną tkanką tłuszczową - efekty zabiegu

Anonim
adri
· Utworzono: 7 lut 2011 · Ostatnia odpowiedź 19 lip 2011

Jak długo utrzymuje się efekt powiększenia piersi poprzez użycie własnej tkanki tłuszczowej? jaka jest różnica miedzy powiększeniem poprzez użycie implantów a własnej tkanki tłuszczowe? czy miał ktoś wykonany taki zabieg? jeżeli tak proszę o informacje jak wygląda taki zabieg i jak długo utrzymuje się efekt?

4 komentarze

Reklama
  • Anonim
    ani
    19 lip 2011
    Najlepszy komentarz

    ja słyszałam że metoda ta daje bardzo dobre efekty i jest polecana przez lekarzy, ponieważ nie niesie za sobą praktycznie żadnych komplikacji, czytałam też , że dobrym specjalistą w tej dziedzinie jest dr Osuch i ze pacjentki są bardzo zadowolone z efektów

  • Anonim
    StrangeFruit
    16 maj 2011

    Jeśli nie chcesz drastycznej zmiany, tylko podniesienia i wypełnienia, to ten zabieg jest jak najbardziej dla Ciebie - ile materiału zostanie w piersiach, to kwestia indywidualna, ale potem zawsze można zrobić dodatkowy zabieg uzupełnienia. Tak naprawdę Twoje piersi powinien obejrzeć lekarz i wybrać najlepszą dla Ciebie metodę powiększenia. Możesz zwrócić się do dra Piotra Osucha z Warszawy, ma świetne podejście do pacjenta, zajmuje się zarówno implantami, jak i wstrzykiwaniem tłuszczu.

  • Anonim
    chocolatewithraspber
    18 mar 2011

    Ja rowniez chcialabym się przyłączyc do tematu bo mam wazne dla mnie pytanie.
    Rowniez zastanawiam się jakie w moim przypadku byloby lepsze rozwiązanie implanty czy tkanka tłuszczowa. Mam 20 lat, nie rodziłam ale moje piersi od zawsze wyglądają dziwnie - są małe i obwisłe, pod otoczką brodawkową nie ma juz w ogóle skóry piersi, najgorzej wyglada to z boku.
    Byłam u endokrynologa, bo myslalam, ze to jakas choroba piersi wygladaja co najmniej jak niedorozwinięte. Ale zrobiłam badania i wszystkie hormony są ok..
    Chciałabym zrobic przeszczep tksanki bo mysle, ze wygląda to bardziej naturalnie, w dotyku nie czuc, ze jest cos sztucznego, przy implantach pewnie czuc, poza tym krótsza rekonwalescencja, mniejsze ryzyko powikłań itp... jednak nie wiem czy w moim przypadku to dobre rozwiązanie. Nie wiem ile utrzymują się efekty niektórzy lekarze twierdzą że 60% tkanki zostaje na stałe inni ze 30%.
    Jeszcze mam pytanie dotyczace ceny - ile kosztuja operacja lacznie z implantami, oraz przeszczep tluszczu razem z pobraniem tkanki? Tak mniej więcej? Z góry dziękuję za odpowiedz.

  • dr n. med. Artur Sandelewski

    · 8 lut 2011

    Witam.
    Przyjęta przeszczepiona tkanka tłuszczowa do piersi jest już na stałe tam wbudowana. Wobec czego efekt jest trwały. Należy jednak pamiętać, że podczas pojedynczego zabiegu przyjmuje się ok. 30% przeszczepianego tłuszczu. Przeszczepiona tkanka tłuszczowa reaguje tak samo jak tkanka tłuszczowa piersi tzn podlega zmianom pod wpływem hormonów, diety, zaburzeń metabolicznych. Obecnie powiększanie piersi własną tkanką tłuszczową należy do najbezpieczniejszych zabiegów. Pozdrawiam
    dr Sandelewski

Treści publikowane na Estheticon.pl w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani usługi oferowane przez specjalistów.

Chcemy Cię wysłuchać
Dołącz do dyskusji na forum Estheticon. Czekamy na Ciebie!
Reklama