Odzyskaj do 4500 zł za wykonany zabieg

Co miesiąc masz szansę na nagrodę.
Zachowaj fakturę i weź udział!

Weź udział

Powiekszenie piersi przeszczepem tłuszczu 2023

Anonim
Melisa12
Użytkownik wyróżniony
Bielsko-Biała · Utworzono: 31 sty 2023 · Ostatnia odpowiedź 28 lut 2023

Dziewczyny podzielcie się swoim doświadczeniem w powiększaniu piersi przeszczepem tłuszczu, czy piersi były pełne i czy brzuch wyglądał Ok po pobraniu tłuszczu (mam na myśli jakieś zgrubienia, fałdy czy zostały)?

6 komentarzy

Reklama
  • Anonim
    BogusiaP
    Użytkownik wyróżniony
    28 lut 2023

    KamilaSurma dziękuję za komentarz, a czy możesz podzielić się zdj przed i po oczywiście bez twarzy, oraz aktualnym stanem będę wdzięczna🙏

  • Anonim
    Inez81
    Użytkownik wyróżniony
    14 lut 2023

    Melisa, ja robiłam u dr. Budner w Klinice Ambroziak w Piasecznie. Jeśli chodzi o Panią doktor to mogę polecić, byłam na dwóch konsultacjach, wszystko szczegółowo wyjaśniła.
    Metoda może dobra i mniej inwazyjna, jeśli ktoś chce ujędrnić piersi i je trochę powiększyć. Ja mimo wszystko nie byłam do końca zadowolona z rozmiaru, stąd teraz jednak implanty - metodą pod powięź.

  • Anonim
    KamilaSurma
    13 lut 2023
    Najlepszy komentarz

    Tak, powiększanie piersi własną tkanką tłuszczową to świetna alternatywa do implantów. Wybrałam tę metodę, bo chciałam mieć większe piersi, ale nie wyobrażałam sobie wszczepienia ciała obcego. U mnie pobierano tłuszcz z okolic brzucha , ale wiem, że też pobierają z ud i pośladków. Zabieg jest 2 etapowy, najpierw pobierają tłuszcz i go oczyszczają, a następnie umieszczają w docelowe miejsce. Faktycznie na brzuchu straciłam sporo tłuszczyku, nie ma żadnych blizn ani zniekształceń. Z piersi też jestem bardzo zadowolona, trzeba jedynie pamiętać, aby nosić bieliznę modelującą na piersiach, na brzuchu odzież uciskową przez około 6 tygodni. Robiłam to w SCM clinic w Krakowie, zabieg poprzedzony jest bardzo szerokimi konsultacjami.

  • Anonim
    Melisa12
    Użytkownik wyróżniony
    13 lut 2023

    Inez81 dziękuję za informacje a gdzie robiłaś przeszczep tłuszczu u kogo? I czy Polecasz?

  • Anonim
    Inez81
    Użytkownik wyróżniony
    12 lut 2023

    Ja miałam powiększane piersi tłuszczem 2 lata temu. Zaraz po były super, pełne. Gdyby tak zostało to byłoby fajnie, ale niestety około połowa się wchłonęła. Oczywiście, że są jędrniejsze niż przed zabiegiem, ale jednak do wymarzonego rozmiaru daleko. Dlatego teraz będę powiększała implantami. Jeśli chodzi o miejsce pobrania, efekt od razu. Jako, że jestem osobą szczupłą, miałam pobierane z kilku miejsc: z boczków, troszkę z brzucha i ud. I to jest duży plus, że np. obwód w talii wyraźnie się zmniejszył :) Ślady po wkłuciach prawie niewidoczne, żadnych zgrubień czy nierówności.
    W moim przypadku piersi zostały ostrzyknięte tłuszczem jakby dookoła, zrobiły się więc pełniejsze, głównie w górnej części. Dzięki temu mogę teraz mieć implanty metodą pod powięź, ponieważ mam dobre pokrycie tkankowe piersi ;)

  • Anonim
    MartaOstojska
    3 lut 2023

    Ja nie miałam w ten sposób powiększania piersi, ale jest to na pewno dobry sposób na wyszczuplenie sylwetki.

Treści publikowane na Estheticon.pl w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani usługi oferowane przez specjalistów.

Chcemy Cię wysłuchać
Dołącz do dyskusji na forum Estheticon. Czekamy na Ciebie!
Reklama