Odzyskaj do 4500 zł za wykonany zabieg

Co miesiąc masz szansę na nagrodę.
Zachowaj fakturę i weź udział!

Weź udział

Naturalne powiększanie piersi - jakie metody?

Anonim
Karpatia
Warszawa · Utworzono: 19 kwi 2022 · Ostatnia odpowiedź 8 lut 2024

Dziewczyny - czy są jakieś naturalne sposoby powiększenia biustu? Inne niż operacja czy powiększanie zastrzykami? Chodzi mi tutaj o tabletki albo o masaże...

Może któraś doradzi czy miałyście jakieś doświadczenia?

32 komentarze

Reklama
  • Anonim
    estetyyczna
    8 lut 2024

    Według mnie trochę zbadałam temat zeby tabletki powiększyły piersi musza mieć w składzie substancje sztuczne lub naturalne które wpływaja na estrogeny. Z tego co mi wiadomo to ten wspomniany już breastfem właśnie takie zawiera. I to może być skuteczne. Jedyny minus takiej kuracji to że podczas stosowania może zawieść antykoncepcja hormonalna więc trzeba na to mieć baczenie i uważać żeby nie zajść :). Jeśli miałabym polecić metode naturalną to właśnie te tabletki breastfem lub zioła które są w ich składzie ale wiadomo suszone nie zadziałaja tak jak wyciągi.

  • Anonim
    Kazmi
    Użytkownik wyróżniony
    20 lis 2023

    Też sie bałam ale poem doszłam do wniosku, że jeśli nie spróbuję to pewnie będe się tylko zastanawiała czy to będzie dzialało czy nie.Tak więc postanowiłam spróbować. Nie kupiłam przy tym pierwszych z brzegu tabltek ale zrobiłam sobie pewne rozpoznanie na forach internetowych. Poczytałam sobie opinie o tabletkach bo jest ich sporo i wiele dziewczyn właśnie polecało tabletki Perfect bust.Zamówiłam sobie cała serię, w pierwszym miesiącu czułam jedynie wieksza tkliwosc piersi.Drugi miesiąc znaczne ujędrnienie.W trzecim było zauważalne powiekszenie. Dodam,że nie takie jak po operacji bo jedynie operacja może powiekszyć piersi o kilka rozmiarów ale jeden rozmiar więcej zupełnie mi wystarczy.

  • Anonim
    Agula288
    20 lis 2023

    Coś takiego rzeczywiście moze działać? Powiem Ci,że zastanawiałam się nad spróbowaniem właśnie czegoś takiego, ale trochę się obawiam,ze jedynie wydałabym kasę...

  • Anonim
    teresareta
    8 lis 2023

    Brałam breastfem i te nieliczne rzeczywiście działają.

  • Anonim
    DanielaSawicka
    21 kwi 2023

    A są :) Biuścik jest taki jakiś bardziej napięty, szczególnie skóra. Powiększenie jest ale jest to raczej takie większe ujędrnienie. Ogólnie jestem trochę zdziwiona, że to ma taki wpływ.

  • Anonim
    gwiazdara
    Użytkownik wyróżniony
    21 kwi 2023

    i jak tam? Są pierwsze efekty?

  • Anonim
    DanielaSawicka
    21 kwi 2023

    Odpowiada mi chyba najbardziej skład żelu, ogólnie sporo w nim naturalnych składników takich jak kolagen czy kwas hialuronowy. Bardzo podoba mi się też opakowanie Jest wygodne, estetyczne (za pompkami nie przepadam ponieważ zwykle sporo kosmetyku zostaje na dole opakowania a tutaj uda się pewnie zużyć to do końca). Zapach boski! Tylko szkoda, że nie utrzymuje się o wiele dłużej bo pachnie ładniej niż jakiekolwiek perfumy jakich używałam.

  • Anonim
    Juanta
    20 kwi 2023

    Będziesz zadowlona z tabletek ;) Ja byłam.

  • Anonim
    Manianka
    20 kwi 2023

    Nie używam, bo akurat ten wymiar mam w sam raz-przynajmniej oboje z mężem mamy takie zdanie;)
    Ale czytając o kosmetykach naturalnych i olejach, zapamiętałam właśnie taką informację o oleju z kozieradki, czarnuszki.

  • Anonim
    DanielaSawicka
    19 kwi 2023

    Wydaje mi się, że coś słyszałam o tym olejku. Możesz napisać czy bierzesz ten olej doustnie czy może smarujesz nim biust? Bo temat trochę mnie interesuje :)
    Co do perfect bust to również zdecydowanym się zamówić. Całą serię (a co mi tam). Aktualnie biorę tabletki plus dodatkowo smaruję biust kremem. Działania tabletek nie mogę opisać ponieważ dopiero 2 tygodnie (postaram się tutaj napisać czy zadziałało czy nie). Za to z serum do biustu jestem mega zadowolona. Do tej pory chyba najlepszy kosmetyk do biustu jaki używałam, a miałam do czynienia z wieloma (również tymi droższymi).

  • Anonim
    BogusiaP
    Użytkownik wyróżniony
    29 mar 2023

    Danuta Danuta możesz zdj przed po, jaka technika i po ile ml masz wstrzyknięte?

  • Anonim
    danutadanuta
    22 mar 2023
    Najlepszy komentarz

    Powiększanie własnym tłuszczem, ja teraz miałam w Łodzi robione w pulsmed, polecam

  • Anonim
    OliwiaBielicka
    9 mar 2023

    szczerze mówiąc to ja bym baaaardzo chciała coś takiego zrobić powiększenie własnym tłuszczem ale boją się pierw pobierania tłuszczu a później rozwalania tkanki w biuście by porozkładać to ładnie. to się tak wydaje że fajny sposób, ale jak tak myślę to każdy wie jak wygląda liposukcja.. a to też trzeba wówczas przejść. jeżeli chodzi o naturalne sposoby to może ujędrnić biust i nadać mu kształtu. sama ćwiczę, masuję się, smaruje frashe i zaczęłam nosić odpowiednie staniki. rzuciłam też palenie.. biust wygląda lepiej po tym. nadal jest miseczka małe b ale jednak.. wygląda on lepiej. jest kształtniejszy.

  • Anonim
    tricky32
    18 paź 2022

    z naturalnych jakie mogą dać jakiś skutek to chyba tylko breastfem. Brazylijki stosują te zioła zawarte w tych tabletkach na ładne biusty

  • Anonim
    KasiaWerter
    20 wrz 2022

    No raczej nie po dwóch tygodniach. Z tego co doczytałam to trzeba je brać tak min 2-3 miesiące aby coś zobaczyć.

  • Anonim
    Berenika_Wi_niewska
    20 wrz 2022

    I ile ponoć trzeba je brać aby zobaczyć efekt?

  • Anonim
    KasiaWerter
    19 wrz 2022

    Perfect bust. Poczytałam sobie opinie w sieci i te mają najwięcej pozytywnych (wydaje mi się również, że nie są to fakowe opinie).

  • Anonim
    Berenika_Wi_niewska
    19 wrz 2022

    A jakie bierzesz?

  • Anonim
    RafaCoralowa
    16 wrz 2022

    Tabletek bym raczej nie brała. Bałabym się :(

  • Anonim
    KasiaWerter
    16 wrz 2022

    Ponoć zawierają w sobie ziołowe składniki, które stymulują wzrost piersi. Biorę od 2 tygodni i na ulotce jest napisane, że dostarczają substancji odżywczych koniecznych do utrzymania idealnego metabolizmu tkanki łącznej i więzadeł podtrzymujących piersi. No cóż, na wiele się nie nastawiam ale po prostu chciałam spróbować.

Treści publikowane na Estheticon.pl w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani usługi oferowane przez specjalistów.

Chcemy Cię wysłuchać
Dołącz do dyskusji na forum Estheticon. Czekamy na Ciebie!
Reklama