Odzyskaj do 4500 zł za wykonany zabieg

Co miesiąc masz szansę na nagrodę.
Zachowaj fakturę i weź udział!

Weź udział

Zoperowałam dziś łydki - jest szansa na ich zmniejszenie

Anonim
razsiezyje
· Utworzono: 4 sie 2015 · Ostatnia odpowiedź 18 paź 2021

Witam ! Chciałam wszystkim powiedziec ,ze jest szansa na zmiejszenie łydek. Dzisiaj poddałam sie takiej operacji w Niemczech w Yuveo klinik w Düsseldorfie. Jestem 10 h po operacji, wiec nie jestem w stanie za duzo powiedziec ! Ale jak juz dojdę do siebie , chętnie przestawię Wam efekty ! Strach ma wielkie oczy, a ja juz wiem teraz ,ze poddalalbym sie temu zabiegowi to drugi raz! Do przeżycia ! Jutro dopiero 1 raz wstanę i zobaczę swoje nogi ! Trzymajcie kciuki ! A wszystkim kobitkom , ktore z tego tytułu cierpią całe życie , jak i ja cierpiałam , polecam sie odważyć ! Ściskam z szpitalowego łóżka !

11 komentarzy

Reklama
  • Anonim
    Oliwia777
    18 paź 2021

    Witam,
    wiem, że od dodania postu minęło już sporo czasu, ale że nie znalazłam aktualniejszego, to zapytam tutaj, ponieważ potrzebuję pomocy. Zamierzam przeprowadzić taki zabieg w Niemczech (w Polsce niestety nie znalazłam) i chciałam się dowiedzieć, jak to wygląda. Mogłabym prosić o kontakt?
    Pozdrawiam

  • Anonim
    Cyga
    6 maj 2019

    Czesc. Mam podobny problem z lydkami. Szukam kliniki. Chcialam zapytac jak twoje Lydki po operacji w Yuveo Klinik?
    Pozdrawiam

  • Anonim
    paulina_kulczy694658
    5 cze 2018

    A czy jest widoczna dziura po mięśni???  skontaktuj się ze mną proszę bo ja również w zimę chce wykonac Ten zabieg

  • Anonim
    razsiezyje
    14 gru 2017

    Hej,
    ja miałam usuwany mięsień łydki, oczywiście częściowo. Wycięto mi około 1,5-2 kg mięśni. Łydka zmniejszyła się w obwodzie o 6 cm.

  • Anonim
    razsiezyje
    14 gru 2017

    Witam, wszystko jest super. Różnica jest ogromna. W końcu bez problemu kupuję sobie kozaki, spodnie , we wszystkim wyglądam dobrze, a nie to co kiedyś. No i przede wszystkim samopoczucie jest duuuuużo lepsze :) Zdrowotnie jest ok. Fakt nie skaczę, nie obciążam ich, staram się również nie biegać, ale ćwiczę na siłowni. Powrót po operacji do pełnej żywotności zajął mi około miesiąca. Operacja kosztowała mnie niecałe 40 tysięcy.

  • Anonim
    Zuza191983
    Użytkownik wyróżniony
    13 gru 2017

    Razsiezyje,
    czy możesz napisać, jaki konkretnie zabieg miałaś robiony? Czy chodziło o liposukcję czy zmniejszenie mięśni łydek?

  • Anonim
    KasiaEstheticon
    13 gru 2017

    Zdjęcia zostały usunięte na prośbę użytkowniczki razsiezyje

  • Anonim
    Candyara
    12 gru 2017

    Hej, od Twojej operacji mineło ponad dwa lata, jak to wygląda dzisiaj? Proszę daj znać ile kosztowała cie ta operacja?

  • Anonim
    razsiezyje
    11 sie 2015
    Najlepszy komentarz

    Dziewczynki wrzucam dwa zdjecia przed i po! Niestety unikałam zdjeć nóg i ścinałam zawsze do kolan , wiec nie mam dużego wyboru, ale mysle, ze i tak Waszym oczom ukaże się wielka metamorfoza i będziecie w szoku tak jak ja!

  • Anonim
    paulinus
    6 sie 2015

    czekamy na zdjęcia! Szybkiego powrotu do zdrowia :)

  • Anonim
    mela7480
    5 sie 2015

    odważna dziewczynka życze efektów ja jestem po liposukcji ciekawa jestem efektów
    pozdrawiam cieplutko podaj szczegóły jak wydobrzejesz i oczywiście pokaż te łydeczki

Treści publikowane na Estheticon.pl w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani usługi oferowane przez specjalistów.

Chcemy Cię wysłuchać
Dołącz do dyskusji na forum Estheticon. Czekamy na Ciebie!
Reklama