Odzyskaj do 4500 zł za wykonany zabieg

Co miesiąc masz szansę na nagrodę.
Zachowaj fakturę i weź udział!

Weź udział

Częściowe usunięcie mięsnia brzuchatego łydki

Anonim
ilona
Lublin · Utworzono: 4 lut 2013 · Ostatnia odpowiedź 26 mar 2013

Czy gdziekolwiek w Polsce sie to wykonuje w celu estetycznym? wiem, ze w celach medycznych- przeszczep miesnia jest to wykonywane powszechnie. Pytanie do doktora Gumkowskiego. Czy taki zabieg jest przez Pana wykonywany? ma Pan taka pozycje w cenniku- plastyka mięsni.

2 komentarze

Reklama
  • Anonim
    aneta_84196009
    26 mar 2013
    Najlepszy komentarz

    Witam. Ja rowniez dowiadywalam sie troche w tej sprawie. Niestety w Polsce nie wykonuje się zabiegów radykalnych ze względu na
    obowiązujące prawo zakazujące okaleczeń. Wykonywane sa tylko zabiegi
    Botoxem. Do kliniki w Niemczech rowniez dzwonilam kosztuje 7 tys euro operacja i 1000eu znieczulenie..a konsultacja 60eu.... Ewentualnie może cos Czechach... Pozdrawiam ..Aneta

  • Anonim
    Orangina
    17 lut 2013

    Witaj Ilono (i inni zainteresowani tematem),
    Mam chyba podobny problem jak Ty.
    Szukam jakiejś metody zmniejszenia obwodu moich potężnych łydek (liposukcja?, częściowe lub całkowite usunięcie mięśnia brzuchatego?), ponieważ są bardzo nieproporcjonalne w stosunku do reszty ciała. W usuwaniu mięśni specjalizują się Azjaci, choć znalazłam klinikę w Niemczech (na ich stronie informacja po polsku), która taką operację przeprowadza: http://www.iatrum.com/pl/pomniejszenie-lydek.html. To jednak w dalszym ciągu dla mnie za daleko :-)
    Daj znać, proszę (i innych także uprasza się o to :-), na adres oranginaj@hotmail.com , jeśli znajdziesz jakiegoś specjalistę w tej dziedzinie w Polsce. Pozdrawiam Orangina

Treści publikowane na Estheticon.pl w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani usługi oferowane przez specjalistów.

Chcemy Cię wysłuchać
Dołącz do dyskusji na forum Estheticon. Czekamy na Ciebie!
Reklama