Wypełnione usta kwasem regenovue

Anonim
Megkris77
Toruń · Utworzono: 16 lip 2024

Nie wiem od czego zacząć bo to długa historia W zeszłym roku w lipcu poddałam się zabiegowi wypełniania ust kwasem staylege M i po kilku dniach zaczęła się pojawiać linia ? Zmarszczka pionowa po lewej stronie od kącików ust około 1 cm nie przejmowałam się tym zbytnio bo było tak tylko rano 1,5 miesiąca temu powiększałam usta ponownie kwasem regenovue u innej z kolei pani myśląc że ta poprzednia spowodowała te linie . Niestety po dwóch dnia kiedy obrzęk zaczął schodzić linia pojawiała się nxnoeu rano najbardziej ale już yutrzynywsla się dłuższy czas Pojechałam do kontroli kilka dni temu pani wymasowała mi te usta i stwierdziła że distrzyknue troszeczkę w taki jeden punkt gdzie kwasu nie było i i w te linie która szła od czerwieni wargowej . W efekcie tego raczej się pogorszyło już polepszyła tą linią rano jest bardzo widoczna w ciągu dnia maleje ale ja i tak ją widzę Pytanie co to jest ? Pytałam się na forach innych zabiegowców mówią że mięsień tak działa w tej stronie lub taka moja mimika ? Nie wiem czy ktoś spotkał się z tym jeśli tak jakie macie pomysły nie chce rozpuszczać tych ust bo może być jeszcze gorzej dołączam fotki rano i w ciągu dnia ostanie Dziękuję

0 komentarzy

Reklama

Treści publikowane na Estheticon.pl w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani usługi oferowane przez specjalistów.

Chcemy Cię wysłuchać
Dołącz do dyskusji na forum Estheticon. Czekamy na Ciebie!
Reklama