Odzyskaj do 4500 zł za wykonany zabieg

Co miesiąc masz szansę na nagrodę.
Zachowaj fakturę i weź udział!

Weź udział

Powiększenie ust kwasem oraz zabieg na wyciągnięcie brody

Anonim
Pamcia9000
Gorzów Wielkopolski · Utworzono: 28 lis 2023 · Ostatnia odpowiedź 12 gru 2023

Witam! Proszę o pomoc, jutro mija 2 tyg o zabiegu w którym powiększyłam usta kwasem hialuronowym 1ml oraz od zabiegu na brodę ( chyba to był botoks). Moja dolna warga układa się krzywo podczas uśmiechu oraz przy mówieniu. Jeśli usta mam zamknięte nie widać defektu, proszę o pomoc czy jest jeszcze czas żeby się to wyrównało czy już tak zostanie?? I co można z tym zrobić ??? Proszeni pomoc

4 komentarze

Reklama
  • Anonim
    Pamcia9000
    12 gru 2023

    Proszę o pomoc i komentarz jakiegoś specjalisty… co mogę jeszcze zrobić Alu mi to szybciej zeszło.

  • Anonim
    Pamcia9000
    12 gru 2023

    Cześć Sylwia, ja miałam od razu robią brodę i usta. Bardzo żałuję. Zdecydowałam się rozpuścić usta i brodę (czyli rozpuściłam kwasy) ale botoks nadal mi trzyma brodę i ponoć tego że nie ma już dużych usta to asymetria jest nadal 🥹🤦🏽‍♀️🥺 czekam aż się ten cholerny botoks wchłonie… mam taką nadzieję.

  • Anonim
    Sylwia233
    1 gru 2023

    Hej :) miałam też wykonywane powiekszanie ust i miesiąc po zabiegu zauważyłam asymetrie górnej wargi ale w moim przypadku zostałam poinformowana ze przysługuje mi jedna darmowa korekta ust po wykonanym zabiegu. A ja mam pyt odnośnie wolumetri brody bo jestem wlasnie po niej - czy czułaś może efekt naciągnięcia i twarde miejsce w niej po podaniu kwasu ??? Dzień po zabiegu nawet mialam trudność z otwieraniem ust zeby cokolwiek zjesc ?

  • Anonim
    Pamcia9000
    28 lis 2023

    Chciałam jeszcze dodać, że po zabiegu wszystko było dobrze i równo. Po około 4 dniach zaczęło mi to wychodzić.
    Czy to może być wina brody ??? Że została zrobiona razem z ustami ?

Treści publikowane na Estheticon.pl w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani usługi oferowane przez specjalistów.

Chcemy Cię wysłuchać
Dołącz do dyskusji na forum Estheticon. Czekamy na Ciebie!
Reklama