Odzyskaj do 4500 zł za wykonany zabieg

Co miesiąc masz szansę na nagrodę.
Zachowaj fakturę i weź udział!

Weź udział

Pomocy! Powiększyłam usta!

Anonim
Karolalala
Warszawa · Utworzono: 24 cze 2021 · Ostatnia odpowiedź 1 lip 2021

Wczoraj powiększyłam usta metodą na płasko, wstrzyknięto mi 1ml kwasu. Efekt miał być naturalny i mało widoczny, a ja nie mogę na siebie patrzeć, czy te usta z boku będą tak wyglądać? Myślałam, że to będzie naturalny efekt i że nie będzie widać, że usta są powiększane, co ja mam zrobić czy już szukać specjalisty który mi roztopi ten kwas?

17 komentarzy

Reklama
  • Anonim
    KatarzynaB
    Użytkownik wyróżniony
    1 lip 2021
    Najlepszy komentarz

    Nie ma sprawy! Pamietam ze sama tez byłam przerażona efektem jak pierwszy raz robiłam kwas! Na szczęście to mija i trzeba cierpliwie czekać na efekt końcowy! Jestem pewna ze będziesz zadowolona! Już usta wyglądają pięknie!

  • Anonim
    Karolalala
    1 lip 2021

    Jeszcze jestem lekko spuchnięta, ale już jest lepiej, nie mogę się doczekać kiedy zejdzie cała opuchlizna :) Dziękuję Ci Kasiu za wsparcie :*

  • Anonim
    KatarzynaB
    Użytkownik wyróżniony
    30 cze 2021

    Efekt jest zdecydowanie lepszy po tygodniu! Teraz naprawdę już ładnie wygląda, widać już efekt! Jeszcze trochę i będzie naprawdę ładnie. Z tego co czytałam, to picie dużej ilości wody też pomaga, kwas się lepiej wchłania.

  • Anonim
    Karolalala
    30 cze 2021

    Dziś mija tydzień od zrobienia, na tą chwile wygląda to tak...
    Czuję, że jeszcze jestem opuchnieta, bardzo długo się goje, z tego co czytałam, większość goi się bardzo szybko, ale ja mam jeszcze spuchnięte usta od środka, mam nadzieję, że niedługo w końcu się zagoję. Może dłużej to trwa, bo niestety nałogowo palę... Ale próbuje to przyspieszyć, robię płukanki z rumianku i miodu, smaruję błonę wewnątrz i pije ok. 3 l wody dziennie.

  • Anonim
    Iggaa
    30 cze 2021

    Karolalala, i jak tam Twoje usta? Lepiej już?

  • Anonim
    KatarzynaB
    Użytkownik wyróżniony
    29 cze 2021

    Karola, jak tam obecnie sytuacja? Zmniejsza się obrzęk?

  • Anonim
    KatarzynaB
    Użytkownik wyróżniony
    28 cze 2021

    Wydaje mi się, że masz cały czas jeszcze spuchnięte usta i nie widać ostatecznego efektu. Nie robiłam jednak ust metodą na płasko, wiec nie wiem, jakiego efektu się spodziewać. Na pewno z każdym dniem widać zmianę na plus.

  • Anonim
    Karolalala
    28 cze 2021

    Kasiu, czy to jeszcze zejdzie, czy to tak to ma wyglądać z boku? Jestem załamana :((((

  • Anonim
    KatarzynaB
    Użytkownik wyróżniony
    28 cze 2021

    Pamietam, jak ja się czułam po powiększaniu, widzę tez, że rodzaj kwasu ma znaczenie, pod katem gojenia. Jak zazwyczaj po 3-4 dniach jest już ok, tak raz pamietam, że przez 2 tygodnie czułam się sztucznie i niekomfortowo po powiększeniu. Gorzej też rano po nocy niż później w ciągu dnia. Jak dziś się masz? Lepiej trochę?

  • Anonim
    Karolalala
    28 cze 2021

    Najwidoczniej bardzo długo się goję, usta w środku czuję, że mam mega spuchnięte. Dziękuję Ci Kasiu.

  • Anonim
    KatarzynaB
    Użytkownik wyróżniony
    27 cze 2021

    Powinien jeszcze zejść obrzęk, widać na zdjęciu, że są opuchnięte, chociaż widać już na pewno różnicę pomiędzy wcześniejszymi zdjęciami a tym z dziś

  • Anonim
    Karolalala
    27 cze 2021

    Prawie 4 pełne doby po. Czy jest jeszcze nadzieja, że to będzie wyglądało normalnie?

  • Anonim
    Karolalala
    27 cze 2021

    Dzięki, na razie są 3 pełne doby, o 17 będą cztery pełne doby, ale na razie z boku nadal jest widoczne odznaczenie, mam nadzieję, że w końcu to zejdzie, bo wstyd mi tak chodzić.

  • Anonim
    KatarzynaB
    Użytkownik wyróżniony
    26 cze 2021

    Karolala, nie przejmuj się! To normalne, w pierwszych 2 dobach po powiększeniu pojawia się największy obrzęk, ja też tak miałam. Powiekszam usta regularnie ale delikatnie - 1 ml, i tuż po powiększeniu wyglądam zawsze jak glonojad, zawsze towarzyszy mi obawa, że coś nie tak poszło, że za bardzo spuchnięte, że może za dużo kwasu, ale to naprawdę naturalna reakcja. Poczekaj kilka dni, z każdym będzie lepiej. Dużą różnicę zobaczysz już jutro pod wieczór, w poniedziałek w ogóle będzie dużo lepiej. U mnie zazwyczaj po 3 dniach było super.

  • Anonim
    Karolalala
    25 cze 2021

    Osoba, która zrobiła mi zabieg, kazała poczekać, powiedziała, że to jeszcze zejdzie w 20-30% i że będzie naturalnie i nie będzie tego dzioba z boku, ponieważ to metoda na płasko, ale nie wiem...

  • Anonim

    Anonim

    25 cze 2021

    Są to świeże usta i widać, że najbardziej podrażniona jest górna warga, która pewnie jest bardziej opuchnięta, a obrzęk jeszcze zejdzie…

    Według mnie warto poczekać chociaż z tydzień, aż obrzęk w miarę zejdzie i wtedy ocenić sytuacje :) Ale jeśli się pani bardzo z tym czuje, to najlepiej zgłosić się do osoby, która wykonywała zabieg. Na moje oko tragedii nie ma :) Pozdrawiam.

  • Anonim
    Karolalala
    24 cze 2021

    Mam depresję i chce mi się płakać, z boku wyglądam, jak glonojad, okropnie to wygląda, te usta nie miały tak odstawać, tragedia, co ja mam zrobić.

Treści publikowane na Estheticon.pl w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani usługi oferowane przez specjalistów.

Chcemy Cię wysłuchać
Dołącz do dyskusji na forum Estheticon. Czekamy na Ciebie!
Reklama