Odzyskaj do 4500 zł za wykonany zabieg

Co miesiąc masz szansę na nagrodę.
Zachowaj fakturę i weź udział!

Weź udział

Dermfiller kwas hialuronowy na usta - ogromna opuchlizna

Anonim
Klaaudia88
Zielona Góra · Utworzono: 2 paź 2017 · Ostatnia odpowiedź 18 gru 2019

Witam wczoraj miałam wykonywany zabieg powiększania ust preparatem jak w temacie 1ml i wczoraj wyglądałam obrzeknięta ale normalnie delikatnie podkreślone usta tak jak chciałam, dziś wyglądam jak glonojad , karp zrobił mi się kaczy dziób gdzie wczoraj tego nie było wszystko wyglądało naturalnie, czy mi to zejdzie ??? Czy to jest jakiś twardy kwas ?? To mój pierwszy zabieg. Inne kobiety tak nie spuchły ja zamknęłam się w 4 ścianach i stresuje się , se zejdzie mi to tylko trochę a karp i tak zostanie Chciałam naturalnego efektu jędrnych ust a tu koszmar w rozmiarze XL, proszę o pomoc

67 komentarzy

Reklama
  • Anonim
    Olka850044
    18 gru 2019

    Straszne były zanikl praktycznie kontur górnej wargi i mialam dwie ogromne gule ,ale jestem już po rozpuszczaniu :) Muszę przyznać że rozpuszczanie jest niesamowicie bolesne boli dużo bardziej niż wypełnianie ust. Ale kwas się rozszedl nie mam już nierówności aż takich .. usta są jeszcze do poprawy Ale na te chwilę cieszę się że wyglądają w "miarę" normalnie :)
    Pozdrawiam :*
    Ps dora nikogo nie obrazalam to mnie zaczepiala jakaś nieprzyjemna osoba A Ty jesteś albo tą samą osoba musiałam przełożyć zabieg o czym wspominałam wyżej 

  • Anonim
    AsiaL
    10 gru 2019

    Na tym zdjęciu wyglądają ładnie nie widzę tu niczego złego.

  • Anonim
    dora511538
    10 gru 2019

    Przecież chciałaś powiększyć to o co ci chodzi,jakie koszmarki

  • Anonim
    Olka850044
    9 gru 2019
    Najlepszy komentarz

    Tak wyglądają moje koszmarki po 2 tygodniach. Także już od początku było wiadomo że coś jest nie tak.. Nie rozpuszczalam jeszcze niestety musiałam odwołać wizytę I mam dopiero w piątek także jeszcze mogę wam pokazać jak wyglądały po zagojeniu ;)

  • Anonim
    Karolina842724
    28 lis 2019

    Mogą być nierówności, yhm, to gratuluję wyboru lekarza w takim razie, jak takie wyboje na ustach są dla Ciebie normalne Halyna to nie mam więcej nic do dodania, poza tym nie będę dyskutować z kimś Twojego pokroju. Rozumiem, że się tu dowartosciowujesz, ok. Chciałabym zobaczyć twoje zdjęcie bo na bank jesteś zapuszczona i zakompleksiona. Baw się dobrze, wpisami na forum hahaha ...

  • Anonim

    Anonim

    28 lis 2019

    To zdjęcie zostało zrobione 4 dni po zabiegu . Wszystko jest świeże ,są siniaki i nawet miejsca wkłuć nie są zagojone. W tym okresie mogą być nierówności, to jest normalne Pani specjalistko kosmetolog

  • Anonim
    Olka850044
    27 lis 2019

    Karolina daj sobie spokoj ona ze wszystkimi się kłóci na tym forum wszystkich zaczepia wystarczy wejść I poczytać posty z jej profilu ?‍♀️ nie ma co wchodzić w dyskusję tylko na to czeka.

  • Anonim
    Karolina842724
    27 lis 2019

    A ty slepa jestes czy glupia? Przeciez widac ewidentnie, że cos jest nie tak, tu juz nawet nie chodzi o wielka ware asymetryczna, a o taka nierownosc, ze slepy zauwazylby i mówie ci to jako kosmetolog i specjalista od tego typu zabiegow. Wez sie nie osmieszaj. Piekne z profilu , z ktorej strony. Nastepny znawca z forum. Wracaj do garow Halyna.

  • Anonim
    Olka850044
    27 lis 2019

    To ty wypisujesz bzdury dzisiaj jadę rozpuszczac kwas 6 dni temu miałam robione usta. I nie odpowiadaj już na moje posty bo ja nie chce z Tobą dyskutować.

  • Anonim

    Anonim

    27 lis 2019

    Znalazła się ta co ma kulturę.W wymienionych przez Ciebie słowach nie ma żadnego braku kultury a "Ty" i odmianę zawsze piszę z dużej litery tylko czasami klawiatura robi swoje.
    Wypisujesz bzdury, gdybyś miała wiedzę to wiedziałabyś też, że żaden lekarz po 4 dniach od zabiegu nigdy nie rozpuszcza kwasu. Masz wpadkę za wpadką, nie wprowadzaj ludzi w błąd, bo niektóre pacjentki uwierzą w to i będą twierdziły, że opuchlizna to źle zrobiony zabieg tak jak i Ty.
    Słów "przerażające" użyłam w nawiązaniu do wypowiedzi pań, które tu się wypowiadały i wręcz nadużywały tego słowa , no a Ty rzeczywiście wypisujesz wręcz głupoty i jeszcze chcesz swoją niewiedzą ostrzegać innych. Twoja wypowiedź powinna być wykasowana jako czyniąca szkodę innym

  • Anonim
    Olka850044
    27 lis 2019

    "Przerażające jest to, że wam się wydaje" "co Ty wypisujesz " "nie masz zadnej wiedzy" jeszcze Ty z małej litery.. Tak się zdania nie zaczyna brak Ci kultury przede wszystkim do prowadzenia jakiejkolwiek dyskusji. Skoro lekarz stwierdził że rozpuszczamy to chyba Ty nie masz żadnej wiedzy. Nie będę prowadzić żadnej konwersacji z osobą Twojego pokroju. Zegnam

  • Anonim

    Anonim

    26 lis 2019

    Czytałaś to co napisałaś? To jest właśnie chamskie.
    Napisałam do ciebie aby Cię uspokoić, nawet pochwaliłam twoje usta, napisałam, że "za 2 tygodnie będziesz się śmiała ze swoich obaw" a ty piszesz, że to chamskie?
    Po 4 dniach od zabiegu chcesz dawać innym ostrzeżenia? To jest niczym nieuzasadnione straszenie innych, nie przyszło ci to do głowy?
    Ty nie masz żadnej wiedzy więc doceń to co inni Ci piszą i nie bierz się za straszenie innych, bo i sama nie masz żadnego powodu do strachu. Nie ocenia się efektu powiększenia ust po 4 dniach

  • Anonim
    Olka850044
    26 lis 2019

    Jesteś strasznie nieprzyjemna osoba. Wstawiam tutaj zdjęcia I informacje I moje przemyślenia na bieżąco dla dziewczyn które się zastanawiają nad zrobieniem sobie ust wstawię też zdjęcie za miesiąc każdy będzie mógł stwierdzić jak było jak jest Ale twoje odpowiedzi są tak nieprzyjemne że nie mam ochoty już na nie odpowiadać. Lekarz mi napisał że będziemy rozpuszczac część więc chyba wie lepiej niż Ty. Pozdrawiam

  • Anonim

    Anonim

    26 lis 2019

    Co ty wypisujesz, jesteś 4 dni po zabiegu i już wiesz, że się nie udało? Odczekaj aż zejdzie opuchlizna i wtedy oceniaj.
    Z profilu twoje usta są piękne a od przodu widać, że jesteś świeżo po zabiegu. Dziewczyno, za 2 tygodnie będziesz się śmiała ze swoich obaw

  • Anonim
    Karolina842724
    26 lis 2019

    No rzeczywiście nie są równe, pokaz temu  lekarzowi i niech Ci w cenie usuwa część tego kwasu

  • Anonim
    Olka850044
    26 lis 2019

    JUVEDERM moja znajoma też jest zdeformowana po tym juvedermie także nie polecam. Jutro jadę rozpuszczac :*

  • Anonim
    Olka850044
    26 lis 2019

    Nazwę kwasu wstawię później muszę sprawdzić

  • Anonim
    Olka850044
    26 lis 2019

    Tak wyglądam po 4 dniach był to mój 3ci zabieg użyte było 1ml kwasu. Mam zdeformowana gorna warge I wyglądam jak potwór. Może komuś przyda się to co teraz tutaj publikuje. Powiem że gdybym wiedziała że tak to się skończy nie powiekszalabym ust A na pewno nie chciałabym 1ml tylko pół jak wcześniej. Mimo iż osoba wykonująca zabieg robi to ponad 13 lat i była z polecenia jak widać zabieg może się nie udać.

  • Anonim
    joanna_winiars850384
    25 lis 2019

    powiedz mi proszę czy miałaś powiększane usta tym kwasem dermfiller ?jestem zapisana na jutro ale jak to widzę to ogarnęło mnie przerażenie :(

  • Anonim
    Karolina842724
    25 lis 2019

    Byc może tak reagujesz na inny kwas, jak po tyg nie zejdzie to coś jest nie tak, wtedy trzeba rozpuszczac część

Treści publikowane na Estheticon.pl w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani usługi oferowane przez specjalistów.

Chcemy Cię wysłuchać
Dołącz do dyskusji na forum Estheticon. Czekamy na Ciebie!
Reklama