Odzyskaj do 4500 zł za wykonany zabieg

Co miesiąc masz szansę na nagrodę.
Zachowaj fakturę i weź udział!

Weź udział

Biofilm, opuchlizna - co robić?

Anonim
Maggy90
Rzeszów · Utworzono: 29 mar 2021 · Ostatnia odpowiedź 29 mar 2021

Dzień dobry. Powiększałam ostatnio usta oraz podbródek kwasem hialuronowym około 2 lata temu w gabinecie lekarskim, kilkukrotnie. (Ok. 5 lat temu był 1 zabieg 0,5 ml w usta później 1 ml i podbródek 1 ml). Kiedy łapie mnie mocna infekcja, usta oraz broda zaczynają mi puchnąć i strasznie boleć. Aktualnie jestem po ostatniej dawcę szczepionki przeciwko COVID-19, gdzie odpowiedź immunologiczna była tak spora, że dostałam gorączki dreszczy itp… Po 12h spuchły mi usta i doszła broda. Mój lekarz przepisał mi Dexaven i Clematisem domięśniowo. Niestety nie podejmie się usuwania kwasu… Drodzy specjaliści, co powinnam zrobić? Czy to biofilm? Usunąć i już nigdy nie wstrzykiwać kwasu? Kwas hialuronowy użyty to Restylane, w załączniku przesyłam aktualnie zdjęcie. Uprzejmie proszę o rade.

1 komentarz

Reklama
  • Anonim
    Maggy90
    29 mar 2021

    Chcę tylko zaznaczyć, że przeraża mnie to, że po takim czasie, jak na przysłowiowy „ruski rok” łapię infekcję, pojawia mi się taka opuchlizna...

Treści publikowane na Estheticon.pl w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani usługi oferowane przez specjalistów.

Chcemy Cię wysłuchać
Dołącz do dyskusji na forum Estheticon. Czekamy na Ciebie!
Reklama