Odzyskaj do 4500 zł za wykonany zabieg

Co miesiąc masz szansę na nagrodę.
Zachowaj fakturę i weź udział!

Weź udział

Zwykły biustonosz po powiększeniu piersi

Anonim
KarolinaBM
Łódź · Utworzono: 10 kwi 2024 · Ostatnia odpowiedź 28 kwi 2024

Hej dziewczyny, powiedzcie proszę jakie dostalyscie zalecenia odnośnie noszenia zwykłych staników po powiększaniu piersi? Tzn. od kiedy można zakładać na dzień zwykły biustonosz? I czy można nosić takie z fiszbinami? Ja dostałam zalecenie, że biustonosz z fiszbinami mogę zakładać dopiero po 6 miesiącach, ale muszą to być fiszbiny plastikowe. A jak to wygląda u Was?

5 komentarzy

Reklama
  • Anonim
    Rozalina02
    Użytkownik wyróżniony
    28 kwi 2024

    Z jednej strony te staniki z fiszbinami które zakładamy też nie są jakieś niewygodne. Już nie zważając czy się jest po operacji czy nie. Jest lekkie usztywnienie tej piersi w koło ale bez przesady co mają podrażniać 🤔 jeżeli szef już już w miarę zagojony to nie powinno tam się dziać nic.

  • Anonim
    Rozalina02
    Użytkownik wyróżniony
    28 kwi 2024

    Co lekarz to naprawdę inna opinia inna szkoła.. u mnie na wizycie po 3 miesiącach lekarz wręcz zalecił te z fiszbinami gdyż blizna lubi ucisk.. także no nie wiadomo czym se sugerować. Ja na codzien do pracy noszę ten pooperacyjny.. nie ma dużej kompresji i nie jest ciasny jak gorset. Tak mi się wydaje. Pracuje fizycznie , jestem 4.5 miesiąca po operacji i w takich warunkach jest mi najwygodniej poza pracą zakładam już z fiszbinami pomału. Czyli na weekendy 😃 jak czułam dyskomfort jakiś to ubierałam ten szmaciany.

  • Anonim
    Magi24
    Użytkownik wyróżniony
    11 kwi 2024

    A ja z kolei dostałam zalecenia, aby do roku czasu nosić biustonosze bez fiszbin, żeby nie podrażniać blizn, bo wtedy mają tendencję do przerostów. Co lekarz to opinia 😉

  • Anonim
    Mimita
    Użytkownik wyróżniony
    11 kwi 2024

    Mój doktor po 2 miesiącach pozwolił mi na dzień jakie tylko chce (nawet te z fiszbinami). Szczerze mówiąc póki co staram się i tak nosić miękkie bez fiszbin jeszcze przez kilka miesięcy, a po domu to często nawet pooperacyjny/sportowy:)

  • Anonim
    ElK
    Użytkownik wyróżniony
    11 kwi 2024

    Ja od początku miałam biustonosz z fiszbinami (taki dla amazonek). Teraz jestem ponad 3 miesiące po i mogę nosić swoje ale muszą być z fiszbinami. Także co operator to zasady ;)

Treści publikowane na Estheticon.pl w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani usługi oferowane przez specjalistów.

Chcemy Cię wysłuchać
Dołącz do dyskusji na forum Estheticon. Czekamy na Ciebie!
Reklama