Odzyskaj do 4500 zł za wykonany zabieg

Co miesiąc masz szansę na nagrodę.
Zachowaj fakturę i weź udział!

Weź udział

Zmiana wyglądu skutków

Anonim
Anonim
Inowrocław · Utworzono: 16 wrz 2020 · Ostatnia odpowiedź 22 wrz 2020

Cześć dziewczyny! Jestem 9 dni po operacji powiększania piersi implantami mentor okrągłe 280cc. Wyjsciówka rozmiar A, pod biustem 75cm, piersi miały kształt stożka. Martwi mnie wygląd skutków, a dokładniej otoczek, jakby po operacji stały się dużo dużo większe. Czy to możliwe, że się rozciągnęły? I druga sprawa, martwi mnie ten uskok w miejscu, gdzie zaczyna się otoczka sutkowa, czy to wszystko z biegiem czasu się wyrówna? Czy wielkość sutka również może wrócić do dawnej, gdy proces gojenia się zakończy? Czy któraś z Was również borykała się z taką nierównością? Będę wdzięczna za odpowiedź. :) (Proszę nie patrzeć na opatrunek, zrobiłam na chwilę, żeby rana oddychała :) )
Zdjęcia w komentarzu

3 komentarze

Reklama
  • Anonim
    Magdalenkaaa
    22 wrz 2020

    Nie widzę fotki

  • Anonim
    insomnia
    Użytkownik wyróżniony
    21 wrz 2020

    Otoczki się powiększają i robią się mniej wyraźne, to dlatego, że skóra się rozciąga.

  • Anonim
    ewelinablondyna
    Użytkownik wyróżniony
    18 wrz 2020
    Najlepszy komentarz

    Hej kochana, nie znam odp na twoje pytania, ale zobacz na moje zdj, wydaje mi się że mi też sutki urosły :)

Treści publikowane na Estheticon.pl w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani usługi oferowane przez specjalistów.

Chcemy Cię wysłuchać
Dołącz do dyskusji na forum Estheticon. Czekamy na Ciebie!
Reklama