Odzyskaj do 4500 zł za wykonany zabieg

Co miesiąc masz szansę na nagrodę.
Zachowaj fakturę i weź udział!

Weź udział

Zbliżanie piersi implantami

Anonim
Anonim
Warszawa · Utworzono: 13 paź 2021 · Ostatnia odpowiedź 26 paź 2021

Dzień dobry. Ostatnio zdałam podobne pytanie, ale nie uzyskałam satysfakcjonującej odpowiedzi. Czy istnieje możliwość, żeby piersi naturalnie rozstawione na 2cm mogły zostać zbliżone na odległość 0,5cm-1cm. U niektórych „rozebranych”pan w internecie widzę taki efekt i wg mnie to decyduje o zadowalającym efekcie powiększania. U mnie szerokość implantu to 12cm. Jestem po konsultacji z chirurgami- jeden stwierdził, ze nie można, drugi, że można, ale może uszkodzić mięsień piersiowy i ze względu na pracę w laboratorium nie jest to dobry pomysł. Nie wiem co mam o tym myśleć, nie rozumiem tych rozbieznosci. Jak może się przekładać powikłanie przy zbliżaniu (uszkodzenie mięśnia?) na efekt pooperacyjny oraz moja pracę? W planach jest Motiva Demi, chce mieć pełne, zbliżone do siebie piersi

2 komentarze

Reklama
  • Anonim
    AgnieszkaSkrobek
    Użytkownik wyróżniony
    26 paź 2021

    No niestety można zrobić zbliżone piersi., ale trzeba naciać mięsień, który jest scalony z mostkiem po jakimś czasie może nastąpić symastia, co nie jest ładne.

  • Anonim
    Mariaawaria123
    14 paź 2021
    Najlepszy komentarz

    Nie jestem ekspertem, ale uszkodzenie mięśnia, a dokładniej jego przyczepu może doprowadzić do późniejszego przemieszczenia implantu i symmastii. Każdej z nas chirurg wylicza optymalną wielkość implantów, bazując na warunkach przedoperacyjnych i przy szeroko rozstawionych piersiach wyjściowo ciężko jest bezpiecznie uzyskać efekt bardzo zbliżonych do siebie piersi. Może skoro opinie dwóch lekarzy, u których byłaś, się wzajemnie wykluczają, to powinnaś zasięgnąć opinii trzeciego? Załączam grafikę ilustrującą opisane powikłanie :)

Treści publikowane na Estheticon.pl w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani usługi oferowane przez specjalistów.

Chcemy Cię wysłuchać
Dołącz do dyskusji na forum Estheticon. Czekamy na Ciebie!
Reklama