Odzyskaj do 4500 zł za wykonany zabieg

Co miesiąc masz szansę na nagrodę.
Zachowaj fakturę i weź udział!

Weź udział

Żałuję swojej operacji piersi

Anonim
Sandinawa
Kraków · Utworzono: 4 wrz 2023 · Ostatnia odpowiedź 18 mar 2024

Jestem 4 dni po zabiegu powiększania biustu i nie wiem co mam ze sobą zrobić. Jestem strasznie nieszczęśliwa od samego poczatku, piersi wydają się za duże, ogromny dyskomfort, ogromny Stach i niepokój przed kolejnymi tygodniami. Nic nie mogę zrobić, czuję się obolała i ograniczona ze wszystkim. Tak bardzo chciałabym wyjść z domu i iść do pracy. Czuję się paskudnie ze sobą, czuję, że się okaleczylam i skrzywdziłam swoje ciało. Mam dziwne dreszcze i mrowienie w całej głowie, nie mogę się na niczym skupić, nie przyswajam nawet dialogów w filmach, tak strasznie żałuję tego co zrobiłam i straconych pieniędzy. Czy ktoś też miał stany depresyjne po operacji? Kiedy wreszcie można będzie je wyciągnąć? Czuję się jak w klatce, tak bardzo chciałabym być znowu wolna, bez tych kamieni...

44 komentarze

Reklama
  • Anonim
    Agniechach123
    18 mar 2024

    Witaj Sandinawa..
    Ja też jestem po operacji biustu, z tym, że szukając kliniki wybrałam taką gdzie jest możliwość wizualizacji przed i po.. nie wyobrażam sobie zrobić piersi tylko na podstawie "wypchania " biustonosza implantami.. lekarz dobrał mi rozmiar implantu odpowiedni do mojej budowy ciała i co ważne aby piersi wyglądały jak najbardziej naturalnie.. fakt do tygodnia po operacji mój stan fizyczny i psychiczny był kiepski nawet bardzo... potem było coraz lepiej.. jest już 4 tygodnie po operacji i pomimo, że jeszcze piersi są opuchnięte to wiem, że rozmiar jest dobrany idealnie.. moim zdaniem naprawdę BARDZO ważny jest wybór operatora i wizualizacja bo jesteś w stanie określić czy będzie Ci się to podobało czy nie..

  • Anonim
    malinka15
    18 mar 2024

    Magos,
    455 ml okrągłe wysoki profil mentor.

  • Anonim
    LizaRiedel
    Użytkownik wyróżniony
    17 mar 2024

    Adzip a ile czasu je mialas i jakie?

  • Anonim
    Magos
    Użytkownik wyróżniony
    16 mar 2024

    Malinka jaki masz rozmiar?

  • Anonim
    malinka15
    16 mar 2024

    Ja mam wyrzuty sumienia, że nie wzięłam większych implantów.

  • Anonim
    Adzip
    12 mar 2024

    Doskonale Cię rozumiem, miałam identyczne odczucia
    Jestem po usunięciu implantów, nigdy ich nie zaakceptowałam
    Jedyne czego żałuję,to, to ze nie usunęłam ich od razu po operacji

  • Anonim
    LizaRiedel
    Użytkownik wyróżniony
    10 lut 2024

    Czesc dziewczyny chcialam sie podzielic moja sytuacja bo tez czesto slyszalam komentarze ze sie przyzwyczaje :-) Jestem 1,5 roku po operacji i za 4 dni bede miala zmniejszanie:-) lekarz zdecydowal za mnie pomimo ze nie chcialam duzych wlozyl 400cc , startowalam z malutkim A po karmirniu 3 dzieci. Nigdy nie mialam piersi i prosilam o widoczne ale nie bardzo duze:-) wyszlo DD nie moglam sie przyzwyczaic nie bylo tak ze mialam depresje czy cos juz sie nawet z tym pogodzilam ale mam super lekarza i chcial zebym byla zadowolona i powiedzial mi ze wymieni. Bede robila 350cc nie moge wiecej bo nie chce tez zeby skora wisiala. Piersi chce miec ale nie takie ze odrazu widac ze zrobione chociaz zrobil pieknie nie powiemi wszyscy mowia ze pasuja do mnie ale ja poprostu widze tylko piersi. Jak mam obcisla bluzke to bardzo widac, przy luznej mniej. A ze zyje w cieplym kraju to ciagle te piersi mam tak troche odkryte i wole teraz wymienic uwazam ze ogolnie im mniejsze tym mniej problemu:-)

  • Anonim
    Paulina1984
    Użytkownik wyróżniony
    3 gru 2023

    Nitkanirka ja swoją decyzję odkładałam 3 lata zawsze jak zbliżał się termin to rezygnowałam
    Czy żałuje? Nie wiem jeszcze . Mam trochę komplikacji z rana . Czasem mi się podobają a czasem mam ochotę jej wyjąć

  • Anonim
    nitkanitka
    Użytkownik wyróżniony
    3 gru 2023

    Czy miałyscie też rozterki przed operacją? Czy byłyście w 100 pewne swojej decyzji?

  • Anonim
    tosia93
    Użytkownik wyróżniony
    2 gru 2023

    A co ci przeszkadza? Wielkość czy inny czynnik?

  • Anonim
    Pacjentka105
    2 gru 2023

    Hej AnnNaaZ niestety nie, umówiłam się już na wyjęcie implantów w przyszłym tygodniu.

  • Anonim

    Anonim

    2 gru 2023

    Agnieszka98 a jak u Ciebie? Czy juz trochę akceptujesz swoje piersi?

  • Anonim
    Pacjentka105
    2 gru 2023

    Czesc, jak samopoczucie? Czy cos sie zmienilo?

  • Anonim
    PatP
    Użytkownik wyróżniony
    29 lis 2023

    🙈 nie ten wątek. Przepraszam.

    Ale jak juz tutaj jestem to @agnieszka98 uzywasz mocnych słow "nienawidze swojego wygladu" . Proponuje umówić się do psychologa i na pewno będzie Ci lżej. Coś razem zaradzicie

  • Anonim
    PatP
    Użytkownik wyróżniony
    29 lis 2023

    Codziennie :)

  • Anonim

    Anonim

    29 lis 2023

    AnAnia oczywiscie, masz racje 😉
    Moje były różnej wielkości, jedna wyżej, teraz jestem 3 miesiące po i są PIEKNE... Dosłownie idealne jak dla mnie.

  • Anonim
    AnAnia
    Użytkownik wyróżniony
    29 lis 2023

    Hej, ja również żałowałam swojej decyzji kilka dni po operacji. Gdyby nie można było ich zakryć to byłby dla mnie dramat. Miałam ochotę żeby implanty natychmiast mi wyjęto. Piersi wyglądały strasznie ! Na zdjęciu opatrunkow myślałam że spalę się ze wstydu że zrobiłam sobie coś takiego na własne życzenie. Żadne słowa, że trzeba na efekt poczekać nie działały. Teraz jestem 4 tygodnie i UWIERZ TRZEBA UZBROIC SIE W CIERPLIWOŚĆ

  • Anonim
    Pacjentka105
    29 lis 2023

    Proszę odezwij się do mnie, jestem w tej samej sytuacji, nie mogę zaakceptować tych piersi, nienawidzę swojego wyglądu, również miałam obwisłe piersi i wróciłabym do nich w mgnieniu oka. Napisz do mnie na instagramie, może będziemy się jakoś wspierać agus_gorz.

  • Anonim
    Katarzyna_1
    24 paź 2023

    Hej,
    Jak tam twoje samopoczucie?
    Czy jest już lepiej.
    Pozdrawiam serdecznie 🙂.

  • Anonim

    Anonim

    12 wrz 2023

    PatP bardzo dziekuje. moglabys podzielic sie zdjeciami?
    Ide jutro, na 6 45 mam byc w klinice.
    Dam wam znac jak przezyje haha

Treści publikowane na Estheticon.pl w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani usługi oferowane przez specjalistów.

Chcemy Cię wysłuchać
Dołącz do dyskusji na forum Estheticon. Czekamy na Ciebie!
Reklama