Odzyskaj do 4500 zł za wykonany zabieg

Co miesiąc masz szansę na nagrodę.
Zachowaj fakturę i weź udział!

Weź udział

Wzdęty brzuch po operacji piersi

Anonim
angela1989
Użytkownik wyróżniony
Katowice · Utworzono: 11 paź 2020 · Ostatnia odpowiedź 14 kwi 2024

Witam, czy któraś z was borykała sie ze wzdętym brzuchem po powiększeniu piersi? Zabieg mialam 5.10, 6dni temu. Wcześniej płaski brzuch, a teraz jak 4-5 miesiącu 😔 tragedia. Espunisan nie pomaga, a wizyta kontrolna we wtorek.

69 komentarzy

Reklama
  • Anonim
    Mery111
    14 kwi 2024

    No właśnie, ja już jestem prawie 3 mc po operacji, a cały czas mam brzuch wzdęty. Zastanawiam się, czy to nadal „efekt” pooperacyjny, czy coś innego się zadziało - tym bardziej, że waga mi nie wzrosła :/. Jak długo może utrzymywać się balon w brzuchu?

  • Anonim
    JJJJJ
    2 mar 2022
    Najlepszy komentarz

    Ja jestem ponad 4 tygodnie po operacji… a brzuch nadal wielki i jakby wzdęty. Kiedy rano wstaję z łóżka brzuch jest w miarę płaski a w ciągu dnia robi się nabrzmiały , dodam , ze nie jem więcej wręcz przeciwnie pilnuję się żeby nie przytyć. Czy któraś z Was dziewczyny miała tez tak długo problem z dużym brzuchem?

  • Anonim
    AgnieszkaSkrobek
    Użytkownik wyróżniony
    2 mar 2021

    Noemibrah,
    to normalne, samo zejdzie za 3 miesiące.
    Cierpliwosci!

  • Anonim
    NoemiBrah
    6 gru 2020

    Kochane miałam operacje biustu i noska razem. 30.11.2020 wszystko super ale mam
    Problem z brzuchem :( jestem osobą, która bardzo dużo trenuje pilnuje diety itd, po operacji mam nabrzmiały brzuch, mam wrażenie, że nawet skóra jest napuchnięta... jakby przybyło mi normalnie kilka cm gdzie jem bardzo mało bo nie mam apetytu... czy to jest normalne? Jestem freakiem na tym punkcie i czuję się przygnębiona, jakby wszystkie lata pracy poszły na marne :(

  • Anonim
    angela1989
    Użytkownik wyróżniony
    23 paź 2020

    Aha... Kurde, ja mam 68 i myślę, czy se zamówić 70 czy 65, zawsze 70 brałam, ale lekarz mi powiedział, że mam brać 65 i wiekszą miskę wtedy

  • Anonim
    AgnieszkaSkrobek
    Użytkownik wyróżniony
    23 paź 2020

    Hej dziewczyny!
    Utworzyłam nowy wątek
    Opisałam tam swoją historię powiększenia biustu i dałam dużo zdjęć zapraszam do zajrzenia.:
    Moje Powiększanie Piersi

  • Anonim
    AgnieszkaSkrobek
    Użytkownik wyróżniony
    23 paź 2020

    Zależy od firmy, w większości kupuje 70

  • Anonim
    angela1989
    Użytkownik wyróżniony
    23 paź 2020

    Agnieszka jak masz 70 pod biustem, to kupujesz biustonosz na 70 czy 65?

  • Anonim
    Polaola
    23 paź 2020

    Agnieszka Skrobek
    To jesteśmy prawie identycznych rozmiarów, ja mam 172cm, 59kg, 73cm pod biustem, rozmiar "mini A" 😂 biodra 93cm.
    Tym bardziej czekam na twoje fotki! Oby do wtorku bo w środę mój termin 😬😁

  • Anonim
    AgnieszkaSkrobek
    Użytkownik wyróżniony
    23 paź 2020

    Paola
    Wzrost 170cm
    Przed zabiegiem 57kg/ po 62kg
    Pod biustem 70cm
    Talia przed 65cm/ po 70cm
    Biodra 90cm

  • Anonim
    angela1989
    Użytkownik wyróżniony
    21 paź 2020

    Hejka, tak, autem, ja man akurat ok 80 km tylko. Na operację i po wiózł mnie mąż, a na kontrolę już sama 😊

  • Anonim
    Ola898474
    Użytkownik wyróżniony
    21 paź 2020

    Jak dojeżdzacie do Czech? Własnym autem?

  • Anonim
    angela1989
    Użytkownik wyróżniony
    21 paź 2020

    Do mnie jak wystają, to wyglada to mega 😁 ale jaaa uwielbiaaaammm duuuże piersi😊

  • Anonim
    Polaola
    21 paź 2020

    Moj lekarz powiedział, że rozsądnie by bylo 450, bo przy 500 mogą wychodzić centymetr "poza ramę", ale powiedział też, że to kwestia czy mi się to podoba... sama już nie wiem dziewczyny, zgłupiałam totalnie

  • Anonim
    angela1989
    Użytkownik wyróżniony
    21 paź 2020

    Kiedy masz zabieg u Polaka? Masz go z polecenia?

  • Anonim
    angela1989
    Użytkownik wyróżniony
    21 paź 2020

    Ja nie mam rozstępów 😇😚

  • Anonim
    angela1989
    Użytkownik wyróżniony
    21 paź 2020

    Js chciałam 800 900 heh ale nie da rady za pierwszym razem, najpierw 430, teraz 610 i za 3 razem mi da 750 😊

  • Anonim
    angela1989
    Użytkownik wyróżniony
    21 paź 2020

    😊

  • Anonim
    angela1989
    Użytkownik wyróżniony
    21 paź 2020

    Ja mam 610 przy drugiej operacji, 68 pod biustem 46-48 kg i 152 cm

  • Anonim

    Anonim

    21 paź 2020

    A jak wasz lekarz? Mówi cokolwiek, jak on to widzi, czy co chcecie to wam da? Bo mnie powiedział, że będzie super bez stanika push up, bo chcę je wyrzucić i zapomnieć... i mają być pełne i okrągłe... A do mojej sylwetki proporcjonalnie 🤷‍♀️

Treści publikowane na Estheticon.pl w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani usługi oferowane przez specjalistów.

Chcemy Cię wysłuchać
Dołącz do dyskusji na forum Estheticon. Czekamy na Ciebie!
Reklama