Odzyskaj do 4500 zł za wykonany zabieg

Co miesiąc masz szansę na nagrodę.
Zachowaj fakturę i weź udział!

Weź udział

Wymiana na inny rozmiar

Anonim
Anonim
Katowice · Utworzono: 26 lis 2020 · Ostatnia odpowiedź 4 gru 2020

Witam! Jestem po konsultacji i mam propozycję wymiany implantów na większe w rozmiarze 620 cc profil full. Czy będą odpowiednie? Oczekuję sporego biustu, wygląd mi nie przeszkadza, że będzie sztucznie. Proszę o jakieś opinie, obecnie mam 330cc profil wysoki

12 komentarzy

Reklama
  • Anonim
    Kasia815514
    Użytkownik wyróżniony
    4 gru 2020

    Iza ja ważę 67 kg a wyglądam na 57 kg. Kości i skóra. Mam tak szerokie i ciężkie kości. A o tych moich operacjach długo by opowiadać.

  • Anonim

    Anonim

    4 gru 2020

    Kasia, ja mam prawie takie same wymiary jak ty i myślę, że będzie ok, wygląd zależy od naszej budowy, wiadomo że im mniej kg, to efekt będzie inny, lecz jeżeli jest ktoś przy kości, to się to gubi. Kasia dlaczego masz trzecią operację?

  • Anonim
    Kasia815514
    Użytkownik wyróżniony
    3 gru 2020

    To naprawdę już dużo przy twoich wymiarach. Ja planuję trzecią operację piersi na styczeń 2021, z 480 na 640. Ja mam 172/67kg

  • Anonim
    Panciaklonaze
    3 gru 2020
    Najlepszy komentarz

    Jakie dokładnie wymiary? Wzrost 162/50kg

  • Anonim

    Anonim

    2 gru 2020

    Panciaklinaze możesz napisać, jakie masz wymiary i ile kg?

  • Anonim
    Panciaklonaze
    2 gru 2020

    8 dni po wymianie z plastyką

  • Anonim

    Anonim

    2 gru 2020

    Iza, zależy jaką masz budowę. Ja jestem szczupła 165cm i 53kg. Mój biust dochodzi do siebie, zdjęcia nie są adekwatne do tego co widzę. Myślę, że będzie to ładne pełne C lub D i będą chyba super. Na początku się martwiłam, że za duże, ale chyba jednak nie, bo jeszcze ciut opuchlizna zejdzie. Polecam dr Drozda w Katowicach, mega fachowiec. Nie ma co przesadzać z rozmiarem, bo potem lifting po 15 latach będzie potrzebny 🙈

  • Anonim

    Anonim

    2 gru 2020

    Możesz mi wysłać jakieś foto, też zależy mi na ładnym, pełnym biuście

  • Anonim
    Panciaklonaze
    1 gru 2020

    Właśnie jestem po wymianie 395ml na 620... wymieniłam tez okrągłe na ergonomiczne. Muszę przyznać, że to już spory rozmiar i wyjątkowo odczuwalny dla kręgosłupa. Nie wiem, jakie masz wymiary, ale u mnie jest to już spory biust, który odznacza się w oversizeowej bluzie mojego faceta. Wiadomo - nie opina, ale jest zarys.
    W tym momencie martwię się, że pogrubia mi sylwetkę, ale jestem opuchnięta po narkozie.

  • Anonim

    Anonim

    30 lis 2020

    Możesz wstawić jakieś foto

  • Anonim

    Anonim

    30 lis 2020

    Jezu ja mam 365 i 405 mentor extra i są dla mnie dużeeeee... Ja żałuję, że nie wzięłam mniejszych, ale za miesiąc może zmienię zdanie, bo jestem świeżo po operacji 🙈

  • Anonim
    Amilaga
    28 lis 2020

    Ten jest piękny

Treści publikowane na Estheticon.pl w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani usługi oferowane przez specjalistów.

Chcemy Cię wysłuchać
Dołącz do dyskusji na forum Estheticon. Czekamy na Ciebie!
Reklama