Odzyskaj do 4500 zł za wykonany zabieg

Co miesiąc masz szansę na nagrodę.
Zachowaj fakturę i weź udział!

Weź udział

Wymiana implantów na większe

Anonim
AgaHexa
Warszawa · Utworzono: 11 cze 2024 · Ostatnia odpowiedź Wczoraj 14:20

Dziewczyny czy któraś z Was ma za sobą lub myśli o wymianie implantów? Interesuje mnie szczególnie : -czy druga operacją jest lżejsza czy cięższa -Jaka różnica między implantami w ml i na ile odczuwalna -czy reoperacja zakładała umieszczenie implantu w takiej samej pozycji(pod mięsień/pod gruczoł) -ile kosztowała wymiana Ja osobiście uważam że mam za niski profil, brak efektu podniesienia, niedostatecznie wypełniony tkanka. Implanty mam pod mięśniem i tego chyba też żałuję bo podczas ćwiczeń czuje jakby mięsień trzymał implant i następuje czasowa deformacja. Byłoby super poznać wrażenia dziewczyny która miała implanty pod mięsień i pod gruczoł

7 komentarzy

Reklama
 • Anonim
  Michalina_uczak
  Wczoraj 14:20

  Hej Dziewczyny, jestem już po!
  Operacja w sobotę. Do ostatniej minuty się stresowałam bardzo.
  Okazało się, że niepotrzebnie. To 170ml nie zrobiło ogromnej różnicy.
  Wcześniej miałam wkładkę anatomiczna, teraz okrągłą - jestem po prostu bardziej wypełniona po całości. Efekt super, aż mogłoby być więcej..
  jeśli chodzi o ból - po 1 operacji zupełnie nie przypominam sobie, że to było ciężkie przeżycie. Doszłam do siebie bardzo szybko. Po 2 od razu po - czułam się tragicznie, potworny ból w mostku i plecach. Od drugiego dnia znośnie. Nawet nie potrzebowałam przeciwbólowych. Teraz czuję tak standardowo sztywność po operacji.
  Najgorsza ta panika przed. Ostatni raz odpaliłam internet przed operacją. Naprawdę dziewczyny - tu trzeba się zdać na siebie.

 • Anonim
  Katarzyna_1
  Wczoraj 08:21

  Hej, AgaHexa operacje miałam pod mięsień , rekonwalescencja po wymianie implantów to 3-4 dni a co do czucia to nic się nie zmieniło.

 • Anonim
  AgaHexa
  15 cze 2024

  Michalina to 170 ml roznicy. Poniżej 100ml różnica raczej słabo byłaby zauważalna. Liczy się ml I projekcja. Zanim zaczniesz panikować pamiętaj że po operacji moe być opuchlizna. Opisz swoje wra,enia hak już wydobrzejesz. Obyś jednJ była zadowolona :)

 • Anonim
  AgaHexa
  15 cze 2024

  Katarzyna_1 pod mięsień miałaś zakładane pierwsze i kolejne implanty? Bardzo mnie cieszy co piszesz ze operacją lżejsza bo czytałam ze trudniejsza. Czy czucie się pogorszyło czy bez zmian?

 • Anonim
  Justyz
  14 cze 2024

  Michalina, jaki jest powód wymiany? Napisz koniecznie po. Ja mam 250 i jestem niezadowolona z efektu, myślę o wymianie, ale również jestem pełna obaw.

 • Anonim
  Michalina_uczak
  14 cze 2024

  Cześć, ja wymieniam jutro.
  Z 260 Polytech na 430. Na ten moment jestem przerażona…. Wyjściowo brak piersi, 52kg, 160cm. Chciałam zmiany, ale teraz jednak się boję, że wybrałam za duże.

 • Anonim
  Katarzyna_1
  12 cze 2024
  Najlepszy komentarz

  Cześć,
  Ja miałam wymieniane implanty z 305 ml mentor ( pod mięsień) i powiem szczerze , że nie jest to bolesne jak przy pierwszej operacji. Ja na chwilę obecną mam Mentor 550 ml anatomiczne i jak mogłabym cofnąć czas wybrałabym Motivę Demi lub Full ( podobno bardziej naturalne w dotyku). A co do wymiany to naprawdę nie ma co się bać ja po tygodniu już normalnie funkcjonowałam

Treści publikowane na Estheticon.pl w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani usługi oferowane przez specjalistów.

Chcemy Cię wysłuchać
Dołącz do dyskusji na forum Estheticon. Czekamy na Ciebie!
Reklama