Odzyskaj do 4500 zł za wykonany zabieg

Co miesiąc masz szansę na nagrodę.
Zachowaj fakturę i weź udział!

Weź udział

Wymiana implantow na większe

Anonim
Kaja480
Użytkownik wyróżniony
Lublin · Utworzono: 18 mar 2020 · Ostatnia odpowiedź 20 paź 2020

Witam , 11 dni temu wymienilam implanty po 12 latach z 300 i 400 ml na 375 i 480 ml , jesli tez wymienilyscie to piszcie dziewczyny swoje wrazenia, pozdrawiam

28 komentarzy

Reklama
  • Anonim
    Natalka2222
    20 paź 2020

    Mam 400 i 360 lekarz sugeruje mi, że podczas wymiany minimum 120 ml więcej, żeby była jakaś zmiana, czyli implanty ok 600 ml, by była kilkucentymetrowa różnica

  • Anonim
    Andziaks
    26 cze 2020

    Masz jakieś zdjęcia sprzed operacji z naturalnym biustem? Mam również do wyrównania 100 ml i boję się, czy jedna pierś np. nie będzie bardziej naciągnięta albo wyjdą w ogóle jakieś różne.

  • Anonim
    Kaja480
    Użytkownik wyróżniony
    16 kwi 2020

    No właśnie, u mnie to chyba będzie od 3 razy sztuka. Mam szeroka klatke i gubią się, przynajmniej dla mnie . Sama nie wiem czemu nie wzięłam większych ?

  • Anonim
    Monika799618
    16 kwi 2020

    Chyba ciągle mamy niedosyt, ja po wymianie też jak się opatrzyłam twierdzę , że mogłyby być jeszcze trochę większe. A mam teraz 620 anatomy wysoki profil , 7 miesięcy po wymianie i zmalały porównując jak były 3 miesiące po wymianie więc też nie wykluczam, że może kiedyś.

  • Anonim
    Kaja480
    Użytkownik wyróżniony
    16 kwi 2020

  • Anonim
    Kaja480
    Użytkownik wyróżniony
    16 kwi 2020

    Hej dziewczyny ponownie, jutro u mnie 6 tyg po wymianie. Jednak jest niedosyt ☹️ i nie wiem czy nie zdecyduje się za jakiś czas na 3 operacje . A Wy co sadzicie?

  • Anonim
    Monika799618
    14 kwi 2020

    Od razu widziałam, że są za małe i żeby uniknąć dodatkowo redukcji obwisłej skóry przez cięcie wokół sutka decyzja zapadła o wymianie na większe. Ale i przy tych 620 ml jedna pierś nie wygląda tak jakbym chciała i chyba skończy się na podciągnięciu wokół sutka

  • Anonim
    Marita899493
    14 kwi 2020

    A to jakoś w miarę wcześnie po operacji uznałaś, że jednak chciałabyś większe,? ;)

  • Anonim
    Monika799618
    14 kwi 2020

    Marita mogłam już po pół roku , ale że to byłby czerwiec wstrzymałam się do września coby w lato się nie męczyć w staniku pooperacyjnym.

  • Anonim
    Marita899493
    14 kwi 2020

    Dość szybko mogłaś wymienić implanty :)
    A czy te 9 m-cy to minimum czasu żeby móc wykonać ponowny zabieg według Twojego lekarza czy mogłaś teoretycznie wcześniej ?
    Pytam bo ja też jestem dość świeżo po operacji i niestety piersi sporo zmalały i teraz czuję niedosyt więc zastanawiam się nad ponownym zabiegiem,.....

  • Anonim
    Monika799618
    21 mar 2020

    U mnie wręcz przeciwnie, wymianę miałam po 9 miesiącach na 620 ml i ból minimalny odczuwałam przy cięciu tylko a przy 1 operacji chodziłam po ścianach

  • Anonim
    Kasia815514
    Użytkownik wyróżniony
    20 mar 2020

    Ja miałam trzy operację i teraz 14 lutego tak samo jak ty,żadnego bólu,wracałam busem do domu ,do Niemiec 800 km,dzień po operacji,nic nie bolało, oczywiście czułam ,że była ingerencja,ale naprawdę byłam bardzo miło zaskoczona.

  • Anonim
    Kaja480
    Użytkownik wyróżniony
    19 mar 2020

    Ja zaluje ze nie wzielam wiekszych :( jutro mija 2 tyg a czuje jakbymmiala 2 kamienie

  • Anonim
    Maja619167
    19 mar 2020

    Wymieniłam po 2,5roku z 415ml na 645ml. Zdecydowanie po drugiej operacji bolały głównie tylko ręce. Pielęgniarka była zdziwiona przy zmianie opatrunku, że sama zapinalam stanik pooperacyjny i się ubierałam bez jej pomocy. Na prawdę druga operacja była zupełnie inna. Jedynie świeżo po operacji chciało mi się strasznie wymiotować, ale to na wskutek narkozy. Bardzo dobrze przeszłam rekonwalescencje.

  • Anonim
    Paulitta579988
    Użytkownik wyróżniony
    18 mar 2020

    Ja mam 325 ml okrągłe średni profil Mentory.
    Wyślę Ci jakieś ostatnie zdjęcie, nie ma sprawy;)

  • Anonim
    Kaja480
    Użytkownik wyróżniony
    18 mar 2020

    O to tez mialas niedawno :) jakie masz implanty i ile ml ? Wyslesz mi zdjecia ?

  • Anonim
    Paulitta579988
    Użytkownik wyróżniony
    18 mar 2020

    Ja jestem dopiero 5 tygodni po :)
    Kurczę a co do ceny to też mi się wydawało, że to właśnie kiedyś było drożej ;)

  • Anonim
    Kaja480
    Użytkownik wyróżniony
    18 mar 2020

    Dawno mialas operacje ? Tak Prawy ma wiecej ml z powodu asymetrii . A mam 166 cm wzrostu waze 62 kg . Piersi robilam i tego samego lekarza co 12 lat temu , i nie zmienilabym na innego , no a cena ?niestety drozej drugie tyle co zaplacilam kiedys , teraz 15 tys

  • Anonim
    Roksa837537
    18 mar 2020

    Aha rozumiem ?

  • Anonim
    Paulitta579988
    Użytkownik wyróżniony
    18 mar 2020
    Najlepszy komentarz

    Cholewa, to tak odnośnie tego bólu to aż jestem zdziwiona bo podobno druga operacja jest lżejsza jeśli chodzi o rekonwalescencję... hmmmm no widocznie to też wszystko zależy od przypadku i nie ma co generalizować ;) Faktem jest, że teraz wymieniłaś a przynajmniej ten jeden implant na już dość spory to może stąd taka reakcja organizmu...
    No ja mam tylko i aż 325 ml okrągłe średni profil bo wcześniej to byłam Deska-Tereska ;P i też jeśli chodzi o ból pleców to doskwierał mi ooookropnie ;((( miesiąc bólu pod łopatką zwłaszcza, teraz już o niebo lepiej :))) a jako takiego bólu piersi to na szczęście nie przeżyłam, tzn coś tam czułam , ale do przeżycia choć to być może dlatego , że regularnie przez 6 dni brałam przeciwbólowe, nie chciałam żeby coś się rozkręciło ;)
    No i patrząc na zdjęcie to cycuchy masz spore :) fajne :)
    Jakie są Twoje wymiary, że teraz wzięłaś większe implanty?
    A i daj znać proszę jeśli możesz czy robiłaś teraz piersi u tego samego lekarza co 12 lat temu czy wybrałaś innego? I czy wymiana była droższa /tańsza/ w tej samej cenie co pierwsza operacja :) ????

Treści publikowane na Estheticon.pl w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani usługi oferowane przez specjalistów.

Chcemy Cię wysłuchać
Dołącz do dyskusji na forum Estheticon. Czekamy na Ciebie!
Reklama