Odzyskaj do 4500 zł za wykonany zabieg

Co miesiąc masz szansę na nagrodę.
Zachowaj fakturę i weź udział!

Weź udział

Wyjęcie implantów piersiowych - stan sprzed operacji

Anonim
magdaaaa_a
Bydgoszcz · Utworzono: 3 mar 2013 · Ostatnia odpowiedź 25 maj 2020

Witam ! Będę mieć prawdopodobnie wyciągane implanty piersiowe. Moje pytanie dotyczy tego czy jest sposób by doprowadzić piersi do stanu sprzed operacji bo wiem,że po samym wyjęciu mogą wyglądać okropnie. Słyszałam o liftingu, ale to podobno zostawia szpecącą pionową bliznę pod piersią. Czy jest możliwość uniknięcia tego? Moje piersi przed były małe, ale jędrniutkie. Czy jest możliwe,że będą podobne do stanu sprzed operacji? Nie ukrywam,że powiększenie piersi traktuje jako swój największy życiowy błąd...Ewentualnie ile taki lifting kosztuje?

29 komentarzy

Reklama
  • Anonim
    EstheticonModerator
    25 maj 2020

    Cześć SaRa1 😉 Masz anatomiczne czy okrągłe? Okrągłe dodatkowo dają pełniejszy efekt. Może przy wymianie zdecydujesz się na anatomiczne, czy u Ciebie nie wchodzą w grę? Masz jakieś zdjęcia dekoltu? 😉

  • Anonim
    SaRa1
    25 maj 2020

    @katarzynaEstheticon po prostu są za duże 410 ml przy wyjściówkę pełne B dał bardzo duży efekt. Mam 75 E i wyglądają wulgarnie. Mam już dosyć tych dużych piersi.

  • Anonim
    EstheticonModerator
    15 maj 2020

    Cześć SaRa1 😉 Kiedy miałaś zabieg? I dlaczego jesteś niezadowolona z efektu? Uważasz, że są za duże? 😌

  • Anonim
    SaRa1
    14 maj 2020

    Kochana ja waham się, tez żałuje powiększenia najbardziej na świecie. Chce usunąć, bądź zmnienic na mniejsze. Mówią mi, ze trzeba wyjąc poczekać 8 msc i włożyć mniejsze. Nie wiem co robić.

  • Anonim
    Czekoladak
    17 gru 2019

    Hej. Proszę odezwij się na mailz jesli to możliwe  Z góry dziękuję i pozdrawiam.

  • Anonim
    basia855
    14 cze 2018

    Mam pytanie, czy po roku czasu od wstawienia implantów 315 ml kiedy piersi były w rozmiarze małym A skóra po usunięciu implantów ma szansę wrócić do stanu sprzed operacji? czy to, że był to nie długi okres czasu, bo zaledwie rok ma znaczenie?

  • Anonim
    Martina
    20 lip 2013
    Najlepszy komentarz

    "greenlover"JA RÓWNIEŻ BĘDĘ UWAŻAŁA ŻE TO BYŁ MÓJ NAJGORSZY BŁĄD W ŻYCIU. Żeby się o tym przekonać musiałam to najpierw zrobić i przez to wszystko przejść.Faktem jest to, że to była przemyślana decyzja,5 lat się nad tym zastanawialam czy powiększyć sobie piersi czy nie.W zeszłym roku zrobilam termin a w tym roku poddalam się operacji.Jestem już dojżałą kobietą mam 40 lat,choć na tyle nie wyglądam,moje piersi były płaskie i lekko opadające,chciałam je podnieść i uwypuklić.Byłam przygotowana psychicznie i fizycznie do tej operacji,chciałam tego.Nie czułam żadnego niepokoju,strachu,lęku,operacja to nic,ani ból związany z nią po,wszystko jest do zniesienia.Strach pojawił sie dopiero po tygodniu,po obejrzeniu swoich nowych piersi,SZOK...nie tego się spodziewalam,od razu było coś nie tak,ale powiedziano mi że to opuchlizna.Nie będę się za bardzo rozpisywać na ten temat,po prostu musiałam po dwóch miesiącach implanty wyciągnać.To były bardzo ciężkie dla mnie chwile,ledwo się uporałam z tym psychicznie,ale teraz jest już lepiej,pogodziłam się z tym i cieszę się że mam z powrotem moje marne piersi ale moje i doprowadze je do ładu i zaczne je bardziej pielegnować.Gdybym mogła cofnąć czas to dałabym sobie spokój z tą operacją,szkoda na to czasu i pieniędzy a i tak nie ma się żadnej gwarancji na to,że wszystko zakończy się dobrze i bez powiklań .Do wszystkich dziewczyn które zamierzają usunąć implanty"Nie bójcie się"

  • Anonim
    greenlover
    19 lip 2013

    witaj Martina:)wspaniale ze sie zdecydowalas i wybralas poczucie zdrowie ponad zewnetrzny wyglad:)niestety ja zrobilam ten blad i poddalam sie operacji piersi,I ZAWSZE BEDE UWAZALA TO ZA MOJ BLAD,bez wzgeldu na to jakie maja opinie na ten temat wszelkie osoby ktore maja w tym jakis interes by sadzic inaczej.Niechce juz do tego wracac,tylko mozliwe jak najskuteczniej odwrocic skutki tej nieprzemyslanej decyzji...no coz bylam te 10 lat temu w totalnie innym MIEJSCU POD WZGLEDEM SAMOSWIADOMOSCI:)dzis jestem calkiem innym czlowiekiem i NAJCENNIEJSZA I NAJPIEKNIEJSZA RZECZA JEST DLA MNIE NATURALNE ZDROWIE I WYSOKA SAOOCENA WYNIKAJACA ZE ROWNIE ZDROWEGO I PRZEPRACOWANEGO WNETRZA,samoakceptacja i radosc plynaca z bycia soba.Roznia nas wobec tego byc moze powody dla jakich TY usunelas implanty ale chcialabym bys sie podzielila wlasnie kondycja emocjonalna po ich usunieciu,jesli mozesz bylabym wdzieczna:)Bardzo cieplo pozdrawiam i trzymam kciuki za WSZYSTKIE DZIEWCZYNY KTORE MAJA ODWAGE POWROCIC DO SWOJEJ NATURALNIE PIEKNEJ ISTOTY:)

  • Anonim
    Martina
    9 lip 2013

    Witam! Jestem 3 tygodnie po wyjęciu implantow.Usunełam je ze względu na torebkę łącznotkankowa która powstała wokół implantu.Piersi po wyciągnięciu wyglądały nieestetycznie ale z dnia na dzień skóra robi się już bardziej napięta,nie jest zle,martwią mnie tylko brodawki które są wkleśnięte przez blizny.Tą drogą były wprowadzane i oczywiście wyciągane implanty.Boję się że to tak zostanie i piersi będą tak zdeformowane.Może się mylę...
    Czy może mi ktoś poradzić co w takich przypadkach należy robić?
    Czy czeka mnie kolejna operacja,czy to z biegiem czasu może sie poprawi?
    Proszę o pomoc!Jestem zdesperowana....

  • Anonim
    Olka
    2 maj 2013

    Przepraszam, ta strona to Realself.com- breast implant removal- worth it? I posprawdzajcie.Pozdr.

  • Anonim
    Olka
    2 maj 2013

    Hej dziewczyny sprawdzcie sobie stronie realm.com albo wpiszcie na googlach implant breast removal to Wam znajdzie, tam są historie i zdjęcia przed i po, powodzenia !! Nie bójcie sie, ciało sie fantastycznie regeneruje! Pozdrawiam :)

  • Anonim
    magdaaaa_a
    29 kwi 2013

    Pani Doktor,to chyba nie do mnie...ja nie chcę znowu implantów ani mniejszych ani większych.ja chce je usunąć ale boje sie ze moje piersi po wyjęciu beda wygladac tragicznie...

  • dr Anna Olender

    · 4 kwi 2013

    Witam,
    są dwie możliwości w zależności od obecnego stanu piersi (ocena możliwa dopiero po konsultacji)
    1-wymiana implantów na większe
    2-jednoczasowa plastyka piersi z wszczepieniem implantów piersiowych tych samych pod względem objętości(lub pozostawienie obecnych implantów ) ,z pozostawieniem blizny wokół otoczki brodawka -piersiowa , lub wokół otoczki-brodawka piersiowa i pionowej blizny poniżej kompleksu otoczka -brodawka w zależności od stopnia zwiotczenia skóry ( ceny :plastyka z wymianą implantów -17 500 zł , plastyka kompleksu otoczka-brodawka piersiowa bez wymiany implantów -5 500 zł , plastyka piersi pełna bez wymiany implantów-9 500zł.

    pozdrawiam
    Anna Olender
    **********

  • Anonim
    Donna
    17 mar 2013

    Dolores proszę prześlij mi zdjęcia po usunięciu implantów, ***********

  • Anonim
    magdaaaa_a
    16 mar 2013

    Dolores ja też bym prosiła o Twoje zdjęcia. Zostały Ci szpecące blizny ? A implanty miałaś wyciągane przez to samo miejsce bo byly wkladane ? I jak stan skóry ? Jak dawno temu wyciągnęłaś implanty ? Mój mail **************

  • Anonim
    dolores123
    13 mar 2013

    Moje inplanty zostaly usuniete z powodu zle ich wlozenia zabieg nie udal sie z czego jestem bardzo niezadowolona.

  • Anonim
    slonce
    13 mar 2013

    Hej Dolores123
    Z jakich powodow zostaly usuniete twoje implantaty

  • dr Jerzy M. Chęciński

    · 13 mar 2013

    Witam,

    proszę przesłac zdjęcia.


    Pozdrawiam,
    Dr Jerzy Chęciński
    Specjalista Chirurgii Plastycznej


    Gabinet Chirurgii Plastycznej
    dr Jerzy Chęciński
    ************
    ********
    tel. **********
    e-mail: ********
    ********

  • Anonim
    Donna
    12 mar 2013

    bardzo chętnie zobaczę zdjęcia i porozmawiam pywatnie, dlatego przesyłam prywatnego maila ***************

  • Anonim
    dolores123
    12 mar 2013

    Witaam Panie. Mialam wyjmowane inplanty. To byl koszmar teraz zostaly szpecace blizny. Moge pokazac zdiecia i porozmawiac prywatnie.

Treści publikowane na Estheticon.pl w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani usługi oferowane przez specjalistów.

Chcemy Cię wysłuchać
Dołącz do dyskusji na forum Estheticon. Czekamy na Ciebie!
Reklama