Odzyskaj do 4500 zł za wykonany zabieg

Co miesiąc masz szansę na nagrodę.
Zachowaj fakturę i weź udział!

Weź udział

Wszczepienie implantu Motiva Ergonomix pod powięź

Anonim
Inez81
Użytkownik wyróżniony
Częstochowa · Utworzono: 20 sty 2023 · Ostatnia odpowiedź 11 kwi 2023

Witam, czy któraś z was miała wszczepiane implanty podpowięziowo zamiast pod mięsień? To jest u nas dość rzadko spotykane, ale lekarz powiedział mi, że w moim przypadku ta metoda będzie lepsza. Mało o tym w internecie i szukam każdej informacji. Jeśli któraś miała tak robione, podzielcie się uwagami i przemyśleniami

8 komentarzy

Reklama
  • Anonim
    mszanek
    11 kwi 2023

    Hej Inez81 czy implanty bardzo ci się odznaczają? przebijają przez skórę? Implant się w jakiś miejscach marszczy? widoczne to jest lub wyczuwalne? Miała tutaj któraś z was jeszcze metodą pod gruczol lub powięź miękkie implanty?

  • Anonim
    Inez81
    Użytkownik wyróżniony
    28 mar 2023
    Najlepszy komentarz

    Jestem 4,5 tygodnia po operacji, rekonwalescencja rzeczywiście bardzo krótka i lekka☺️ 4 dni po prowadziłam auto, tydzień później umyłam głowę. W tej chwili myślę, że w 95 % doszłam do siebie. Jedynie jeszcze nie dźwigam nic ciężkiego i nie podnoszę rąk wysoko.
    Z efektu wizualnego też jestem bardzo zadowolona, w wątku Powiększanie biustu styczeń 2023 są zdjęcia 😉

  • Anonim
    Mirabelkowna26
    18 mar 2023

    Inez81 - i jak po operacji? Czy szybko doszłaś do siebie?

  • Anonim
    Inez81
    Użytkownik wyróżniony
    22 sty 2023

    Czytałam o tej metodzie dużo na stronach zagranicznych klinik, chwalą ją sobie. U nas większość jest robiona podmięśniowo.

  • Anonim
    Inez81
    Użytkownik wyróżniony
    22 sty 2023

    Katalonka, nie mam wizualizacji. U mnie niby tej tkanki pokrywającej jest 4 cm, dlatego też mi powiedział, że ta metoda u mnie jak najbardziej. A i rekonwalescencja krótsza :) Mierzyłam implanty Ergonomix demi w dwóch wariantach:
    1. 285 ml i 325 ml
    2. 325 i 355 ml
    Mam małą asymetrię i stąd różne pojemności. Niby zdecydowałam się na wariant pierwszy, ale jadę jeszcze na jedną konsultację i chyba wezmę jednak te większe. Wszystkie piszą, żeby lepiej brać większe, bo później będzie niedosyt ;)
    Operację mam mieć 24 lutego.

  • Anonim
    Katalonka
    22 sty 2023

    Inez jestem umówiona na operację. Wszystko podobnie jak u Ciebie. I też pod powięź. Podobno wystarczy 2 cm gruczołu żeby zakwalifikować do tej metody. Masz może jakaś wizualizacje piersi? Ja wybrałam ergonomix full, ale zastanawiam się nad demi.

  • Anonim
    Inez81
    Użytkownik wyróżniony
    21 sty 2023

    Edzia830051 a jakie miałaś wymiary przed operacją? Jesteś szczupła? Bo ja mam 172 cm i ważę 58 kg, piersi A, mało tłuszczu, ale lekarz powiedział, że mam wystarczająco swojej tkanki na pokrycie. Najbardziej się boję, żeby się nie odznaczał w górnej części piersi. Mam wybrane Motiva Ergonomix demi, chciałam anatomiczne, ale w sumie te mi też odpowiadają. Czytałam, że te implanty sprzyjają takiemu wszczepianiu. Jakie Ty masz implanty? Podobno rekonwalescencja też jest dużo łagodniejsza i krótsza?

  • Anonim

    Anonim

    21 sty 2023

    Hej ja mam pod powięź. Op miałam 3 miesiące temu. Lift plus implant

Treści publikowane na Estheticon.pl w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani usługi oferowane przez specjalistów.

Chcemy Cię wysłuchać
Dołącz do dyskusji na forum Estheticon. Czekamy na Ciebie!
Reklama