Odzyskaj do 4500 zł za wykonany zabieg

Co miesiąc masz szansę na nagrodę.
Zachowaj fakturę i weź udział!

Weź udział

Wizualizacja efektów powiększenia piersi programem My Crisalix

Anonim
Lola2000
Warszawa · Utworzono: 14 paź 2020 · Ostatnia odpowiedź 15 paź 2020

Cześć, dziewczyny! Na luty mam zaplanowany zabieg powiększenia piersi. Mój lekarz proponuje mi 255cc motiva full, ponieważ startuję ze swojego roz. C z małym obwodem, jestem niewysoka 160, waga 50. Jednak po rozmowach z doświadczonymi na tym polu koleżankami oraz lekturze tego forum oraz najbardziej popularnego zagranicznego, dochodzę do wniosków, że chyba bardziej wizualnie odpowiada mi efekt zastosowania implantów 295cc. Zrobiłam wizualizacje programem My Crisalix. Czy któraś robiła taką wizualizację i może mi powiedzieć, jak ma się efekt do tej wizualizacji?

6 komentarzy

Reklama
  • Anonim
    Lola2000
    15 paź 2020

    Imponująco :) bardzo ładnie.
    Ja akurat nie chcę uzyskać zbyt dużego efektu. Chciałabym raczej duże D, E oraz efekt na zasadzie „ciekawe czy ona ma takie cycki naturalnie, czy coś z nimi robiła - bo są super” :D
    Dlatego celuję w coś średniego, zależy mi na dobraniu odpowiednich proporcji do tego efektu, który chcę uzyskać. Ściskam!

  • Anonim
    angela1989
    Użytkownik wyróżniony
    15 paź 2020

    Wyglądają na duże, ale uwieź pod bluzka nie widać, że zrobione… a wydasz tyle kasy, żeby było tylko coś, a nie wow? No, ale każda z nas lubi co innego. 😁😊😘

  • Anonim
    angela1989
    Użytkownik wyróżniony
    15 paź 2020

    Jesteś ode mnie troszkę wyższa, na zdjęciu zdjeciu 430 ml

  • Anonim
    angela1989
    Użytkownik wyróżniony
    15 paź 2020

    Są bardzo ladne, tylko dla mnie malutkie... ale jeśli takie ci odpowiadają to spoko.., ja lubię dużego cyca😁😊 wizualnie spoczko tylko zgubią Ci się pod bluzką. Zrób sobie wizualizację na większe, noóż widelec będą lepsze 😄 ja mam 152 46v48 kg implant 610 a wcześniej 430 😁😊😚

  • Anonim
    angela1989
    Użytkownik wyróżniony
    15 paź 2020

    Hej, nie widać żadnej wizualizacji... 😔

  • Anonim
    Lola2000
    14 paź 2020

    Co myślicie o efekcie wizualizacji? Czy macie na tym polu doświadczenie? Czy korzystałyście z tego typu wizualizacji i jak wasze wrażenia?
    Ja cieszę się z wyboru mojego operatora i wiem, że chce dla mnie jak najbardziej naturalnego wyglądu wyjściowego, ale chyba go poproszę o zmianę z 255 na 295 (której efekty widzicie powyżej)
    Pozdrawiam cieplutko :)))

Treści publikowane na Estheticon.pl w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani usługi oferowane przez specjalistów.

Chcemy Cię wysłuchać
Dołącz do dyskusji na forum Estheticon. Czekamy na Ciebie!
Reklama