Warszawa kogo polecacie

Anonim
Inez9zz
Warszawa · Utworzono: 29 lut 2024 · Ostatnia odpowiedź 9 lip 2024

Hej, planuje umówić się na konsultacje i zastanawiam sie nad dr Jaworowskim, ew Dr Mazurkiem. Macie jakies opinie/spostrzezenia odnośnie tych specjalistów? Lokalizacja Warszawa, Ewentualnie może być też Łódź.

9 komentarzy

Reklama
  • Anonim
    Mania06
    9 lip 2024
    Najlepszy komentarz

    Jestem już po konsultacji miałyście rację dr Mazurek jest cudownym lekarzem, nie czułam się u Niego zestresowana. 😊
    Kultura, super podejście, wszystko wyglądało jak powinno pomierzył wysłuchał zaproponował powiedział o komplikacjach. 👍
    Miałam już inne konsultację, i zwracam uwagę choćby na to,ze lekarz umył odkaził ręce podał stanik włożył wkładki. Na innej u innego dr nawet nie wstał za biurka. Niby szczegóły, ale dzięki temu czułam się że jestem w dobrym miejscu... 😊 mam wybór 340 360 demi ale i większe mogą wejść,ale sugestia dr że mogę wyglądać trochę "masywnie"
    Termin zarezerwowany.
    Serdecznie polecam.

  • Anonim
    Nonamemadame
    6 lip 2024

    Mandarynka dr na konsultacji rzetelnie odpowiada na wszystkie pytania i mowi też o powikłaniach. Byłam operowana w nowej klinice w Warszawie. Sama klinika bardzo w porządku, jakiegoś wielkiego wow na mnie nie zrobiła, ale schludnie, czysto, a Panie pielęgniarki dbają żeby niczego Ci nie zabrakło. Opieka pooperacyjna u doktora na ogromny plus. Dostałam do niego numer telefonu na karcie wypisu. Co prawda nigdy z niego nie skorzystałam, ale była sytuacja, że miesiąc po operacji zaczęły się u mnie jakieś dziwne bóle, skontaktowałam się z doktorem na innym portalu opisując swoje objawy i doktor sam do mnie zadzwonił. Pisałam też do niego przed operacją i nigdy nie zostawił mnie bez odpowiedzi. Kontrole po operacji raczej szybkie, ale jak nie masz powikłań, to w zasadzie nie ma czemu się długo przyglądać ;)
    Tak jak Karpatka pisała doktor raczej nie robi wielkich piersi. Ja się uparłam na duże i mam nawet spory implant, jednak piersi wyszły według mnie rozmiarowo średnie. Ale nie ma co się dziwić, bo startowałam z zera i większe wyszły by całkiem jak dwie piłki. Zależy też co dla kogo jest duże ;) Im większy implant tym ryzyko powikłań jest większe. Doktor już przy tej wielkości ostrzegał, że nie wyjdą naturalnie i to jest max jaki może mi zaproponować żeby było bezpiecznie. Moje piersi są blisko siebie, ale czy Towoje takie bedą, to też w dużej mierze zależy od Twojej budowy. Wybrałam metodę pod powięź, bo sama ją chciałam. Jestem 2 miesiące po operacji i już zapomniałam, że byłam operowana. Nic mnie nie boli i mogę robić wszystko :)

  • Anonim
    Mania06
    5 lip 2024

    Karpatka98 dziękuję za odpowiedź. Też zastanawiam się nad metodą pod powieź. To była Twoja sugestia czy dr tak wybrał?
    Naszczescie nie chce dużego implantu, a dobranego do mnie. Mam nadzieje, że będę miała co przymierzyć.
    Zastanawiam się Jaworowski czy Mazurek cena ta sama jedynie u J. Jest pakiet masaży u fizjoterapeuty.
    Zadowolona jesteś z swoich udało mu się zrobić blisko siebie piersi?

  • Anonim
    Karpatka98
    Użytkownik wyróżniony
    5 lip 2024

    Mandarynka ja również miałam operację u drą Mazurka, co prawda nie w Warszawie, a w Rzeszowie, bo kiedyś doktor również raz w miesiącu tu operował.
    Operację miałam 4 miesiące temu, implanty motiva 360 demi, pod powięź.
    Sama konsultacja była rewelacyjna i to ona zaważyła na tym, że wybrałam właśnie doktora na operatora. Kulturalny człowiek, sam pierwszy się przedstawia, pyta z czym przychodzisz, a później mnóstwo sam opowiada, zarówno o możliwych powikłaniach operacji, jak i warunkach zabiegu. Kontakt z doktorem jest rewelacyjny, ja dostałam nr do doktora na karcie wypisowej i 2x pisałam w sprawie wątpliwości i za każdym razem mogłam liczyć na odpowiedź. Aż zastaanawiam się czy jest jakiś minus Doktora i nie wiem, wydaje mi się, że Doktor raczej nie robi ogromnych implantów, tzn jak zależy ci na naprawdę sporym efekcie to nie wiem jak tam u niego jest, bo Doktor raczej znany jest z tego, że dobiera implanty do sylwetki i mówi jaki jest maks jaki decyduje się operować. A są przecież operatorzy, którzy robią Ci takie jakie chcesz.

  • Anonim
    Mania06
    4 lip 2024

    Nonamemadame możesz napisać coś więcej jak wyglądała konsultacja czy dr sam dużo mówił czy raczej musiałaś o wszystko wypytywać.
    Jak opieka pooperacyjna i warunki?
    Konsultacje po operacji.
    I jeżeli to nie tajemnica to cena?

  • Anonim
    Nonamemadame
    4 lip 2024

    Polecam dr Mazurka.
    Doktor cierpliwy, kulturalny i co ważne po operacji nie zostawi Cię samej, opiekuje się pacjentką. W razie wątpliwości zawsze odpowiadał na moje pytania. Mija 2 miesiące od operacji i jestem zadowolona z efektu :)

  • Anonim
    minko
    30 cze 2024

    Hej też szukam operatora w Warszawie - nie mam pojęcia do kogo się umówić. Za wszelkie sugestie będę wdzięczna

  • Anonim
    Mania06
    27 cze 2024

    Ja zapisałam się do Jaworowskiego na konsultacje zobaczymy. Byłam już też u dr Stachury ale niestety słaba konsultacja dwa implanty do przymierzenia, a inne musiałam sobie wyobrazić :( więcej musiałam ja pytać niż dr mówiła sama.

  • Anonim
    Katarzyna_1
    1 mar 2024

    Cześć,
    Ja mogę polecić dr. Mazurka,miałam u niego przeprowadzoną wymianę implantów na większe(**********) Polecam:)

Treści publikowane na Estheticon.pl w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani usługi oferowane przez specjalistów.

Chcemy Cię wysłuchać
Dołącz do dyskusji na forum Estheticon. Czekamy na Ciebie!
Reklama