Odzyskaj do 4500 zł za wykonany zabieg

Co miesiąc masz szansę na nagrodę.
Zachowaj fakturę i weź udział!

Weź udział

Usuwanie implantów piersi

Anonim
Xyzgryy
Użytkownik wyróżniony
Warszawa · Utworzono: 16 mar 2023 · Ostatnia odpowiedź 19 mar 2023

Muszę poddać się eksplantacji z powodu kolejnego pęknięcia implantu. Czy są tu jakieś dziewczyny które usunęły implanty bez liftu i mogą wypowiedzieć się (przesłać fotki) jak piersi wyglądają po usunięciu implantów?

8 komentarzy

Reklama
  • Anonim
    hortensja
    19 mar 2023

    Hej, 22-25mm, torebka też pogrubiona do 2,5mm. Niestety teksturowate. Nie znam Twojego chirurga. Mój spisał się na 6 - wspomniały jest jaki lekarz i człowiek. Nie widać zmian złośliwych, ale jeszcze zostaje badanie płynu. Czego się boję

  • Anonim
    Xyzgryy
    Użytkownik wyróżniony
    18 mar 2023

    Lekarz nie odpowiada, nie reaguje. Słynny dr… dużo masz płynu? A torebka jest tylko grubsza? Czy zniekształcona? Implanty masz teksturowane?

  • Anonim
    hortensja
    17 mar 2023
    Najlepszy komentarz

    Po 15 latach, stan zapalny już 3 raz, usg, rezonans, płyn plus powiększenie torebki. ob podwyższone do 71 powinno być do 11. wybieram się do lekarza, z którym jestem w kontakcie. Prawdopodobnie wyjęcie. dziwna u Ciebie ta tendencja do pękania, a jak lekarz to wyjaśnia?

  • Anonim
    Xyzgryy
    Użytkownik wyróżniony
    17 mar 2023

    Hortensja po jakim czasie wystąpiły u ciebie powikłania ?

  • Anonim
    Xyzgryy
    Użytkownik wyróżniony
    17 mar 2023

    Doktor proponuje wymianę, ale ja chcę odczekać. Chcę wysłać płyny do badań, poznać przyczynę pęknięć (implant pójdzie do badania). Nie ma sensu w moim przypadku kolejny raz wymieniać

  • Anonim
    Xyzgryy
    Użytkownik wyróżniony
    17 mar 2023

    Nie mogę od razu. Pęknięcie miałam po 6 latach implanty eurosilicone anatomiczne, wymiana na mentor i po 3 latach kolejne pęknięcie 😭. Nie uprawiam sportu, nie mam pracy fizycznej. Więc nie wiem co jest przyczyną

  • Anonim
    zuzannaabro
    Użytkownik wyróżniony
    16 mar 2023

    kolejne pęknięcie implantu? możesz napisać coś więcej? Jak do tego doszło, skąd wiedziałaś? Jakiej marki były implanty?

  • Anonim
    hortensja
    16 mar 2023

    Hej, ja też muszę z powodu stanu zapalnego. Boję się co będzie po, na pewno nieciekawie. Możesz od razu włożyć nowe czy musisz czekać? W moim przypadku min 6m

Treści publikowane na Estheticon.pl w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani usługi oferowane przez specjalistów.

Chcemy Cię wysłuchać
Dołącz do dyskusji na forum Estheticon. Czekamy na Ciebie!
Reklama