Odzyskaj do 4500 zł za wykonany zabieg

Co miesiąc masz szansę na nagrodę.
Zachowaj fakturę i weź udział!

Weź udział

Uczucie przesuwania się implantu piersiowego.

Anonim
karolciakk90
· Utworzono: 2 gru 2016 · Ostatnia odpowiedź 1 paź 2022

Witam, jestem 3 tygodnie po zabiegu powiększania piersi. Mam implanty okragle 395cc Sebbin. Od około tygodnia odczuwam dyskomfort przy ruchach rąk w jedej piersi - jest to takie uczucie jakby implant mi się tam przesuwał. Powiem szczerze, że ogranicza mi to lekko ruchy. Od początku ta pierś bolała mnie bardziej od strony pachy i szybciej się obniżyła. Z drugą piersią jest wszystko w porządku. Nie zauważyłam żadnego zewnętrznego marszczenia się, blizny ładnie się zagoiły, żadnych wgłębień czy odkształceń. Uczucie bulgotania, przelewania się miałam w pierwszym tygodniu, już minęło i umiem rozróżnić te dwie rzeczy. Proszę o poradę czy mam się martwić czy to minie? Obawiam się, że coś tam może być nie tak z przyczepnością tego implantu lub z jej kieszenią... Obecnie nie mam możliwości konsultacji u mojego lekarza, mieszkam za granicą.

27 komentarzy

Reklama
  • Anonim
    Susi89
    1 paź 2022

    Migotka09 mój lekarz zgodził się ze mną i po 4 miesiącach miałam korektę tej piersi od nowa mi ją podszywali. Nic nie płaciłam wszystko pokryła klinika w ramach gwarancji. Musiałam zrobić zdjęcia z usg żeby było widać ten defekt

  • Anonim
    Weras
    Użytkownik wyróżniony
    1 lis 2021

    Ann86 - jak u Ciebie dziś z piersiami? Wszystko dobrze się zakończyło / ukształtowało? Pytam, bo od 1. dnia po operacji mam jedna pierś większą i w niej minimalna ilość płynu. Mija 6 tyg. po operacji i pierś lewa wciąż większa…

  • Anonim
    Migotka09
    22 paź 2021
    Najlepszy komentarz

    Susi89, mam identyczny problem z lewa piersią. Nie mogę chodzić ani leżeć bez stanika bo implant się rusza i rwie w dół.

    Ja jestem 4 lata po operacji. Byłam z tym u swojego lekarza już dobre kilka razy i za każdym razem mówi ze to normalne ze tak ma być. Dobrze, ze znalazłam ten wątek.

    Jak u Ciebie wyglądała korekta? Czy sam lekarz zaproponował korektę? Czy poszłaś do innego lekarza? Moj się wzbrania rękami i nogami i twierdzi ze to normalne i nie ma sensu robić usg ani rezonansu magnetycznego. Jak to powiedział to już byłam pewna ze coś kręci.

    Nie wiem co mam robić z ta piersią czy płacić za korektę u innego lekarza a od tamtego ubiegać soe o odszkodowanie czy go prosić wręcz o korektę i iść znów pod nóż do niego (aczkolwiek już się go boję).

    Dziewczyny pomóżcie

  • Anonim
    Migotka09
    22 paź 2021

    SUSI mam pytanie do ciebie podaj mi proszę maila swojego

  • Anonim

    Anonim

    23 maj 2021

    Susi89, czy miałaś jakieś dodatkowe badania, które potwierdziły za dużą kieszeń czy chirurgowi wystarczyło zbadać pierś wzrokiem, dotykiem?

  • Anonim
    Malutka0909
    23 kwi 2021

    Susi89 to, że miałaś za dużą kieszeń, czy to wyszło na usg ?

  • Anonim
    Susi89
    11 sty 2021

    JustynaOrszulak nie płaciłam, wszystko w ramach gwarancji

  • Anonim
    JustynaOrszulak
    11 sty 2021

    Susi89, czy płaciłaś za poprawkę? I czy lekarz bez problemu przyznał się do błędu?

  • Anonim
    Ann869242
    Użytkownik wyróżniony
    17 sie 2020

    Cześć dziewczyny, wydaje mi się ze mam to samo. Jedna pierś jest bardziej „ruchoma” schodzi na bok i jest opadnieta i sprawia dyskomfort przy poruszaniu ręka. Długo myślałam ze wszystko okay, bo jak jeździłam na kontrole to mój lekarz twierdził ze Ok wszystko „na rzut oka”, czy Wasz was badał jakoś inaczej dotykał? Sprawdzał? Generlanie ja miałam robione już kilkukrotnie usg - ale nie w klinice, ponieważ tam nie maja, ale zawsze mi lekarz stwierdza ze okay, nie ma zmian w węzłach chlonnych itp. Stan po operacji powiekszenia piersi. I się zastanawiam, jak lekarz ma to stwierdzić? Bo ewidentnie z ta piersią coś mam. Początkowo myslam ze to kwestia gojenia się, ale czuje ja jak się pochylam i jak śpię i jak ruszam ręka. Zaczęłam chodzić teraz na basen - po 6 miesiącach - i uczucie po jest strasznie nieprzyjemne w tej piersi. Czy Wasz lekarz od razu bez problemu podjął się korekty? Poza tym czy od razu zdiagnozował problem. Mi aż głupio się do swojego zwracać po raz kolejny. Jeździłam cały czas na kontrole z ta piersią bo pierw była turbo wysoko, miałam długo noszony pas, potem mi się wydawała ze jest za nisko i schodzi w bok, ale lekarz tylko rzucił okiem i powiediAl wszystko okay. Jestem trochę załamana

  • Anonim
    Sisi888888
    11 lip 2019

    Cześć, czy możesz na pisać jak z kończyła się ta sytuacja bo jestem 3 tyg po operacji i mam identyczne odczucia?

  • Anonim
    Susi89
    4 lip 2018

    Tak teraz wszystko ładnie wygląda i nic nie rusza się;)

  • Anonim
    Czarnulka87
    4 lip 2018

    Witam. Właśnie mnie też interesuje ten temat i pytanie kieruję do specjalistow chirurgów. Jakie są o jawy wypadnięcia, wyparcia implantu z kieszeni? Bardzo proszę o odpowiedz.

  • Anonim
    Sonya
    Użytkownik wyróżniony
    3 lip 2018

    Wydaje mi się, że nie masz powodu do obaw. Każda pierś goi się w swoim tempie, nie musi ten proces przebiegać tak samo. W trzecim tygodniu to jeszcze naturalne, że mogą występować różne bóle. Ja miałam podobnie, kiedy myślałam, że bóle za mną, w trakcie 3-4 tygodnia pojawiły się u mnie silniejsze bóle w piersi i bóle w ręce, okazało się, że był to tylko wynik przesilenia pracą i obowiązkami. Jednak jeśli coś będzie Cię dalej niepokoić, a piersi będą obrzeknięte, czerwone czy cokolwiek to najlepiej skonsultować się z chirugiem :) pozdrawiam

  • Anonim
    Ewa22
    3 lip 2018

    Fajnie,ze masz wszystko za sobą.
    Ja teraz będę czekała 6 mscy albo więcej na odpowiedni moment.
    Jesteś teraz zadowolona z biuściku?

  • Anonim
    Susi89
    3 lip 2018

    Mniej boli ale
    Ale to samo 8 tyg w staniku bez ćwiczeń itd..

  • Anonim
    Ewa22
    2 lip 2018

    Czy okres rekonwalescencji jest lżejszy już po korekcie?

  • Anonim
    Ewa22
    2 lip 2018

    Kochana mój jeszcze mnie nie badał.
    Dzwoniłam i opisałam co się dzieje.. stwierdził , ze kieszeń na duża i opadł niżej.
    Teraz mi nie pasuje jechać a za tydzień maja urlop w klinice.
    Zrobię USG na miejscu i wszystko będę wiedzieć.
    A poza tym to implant przy pochyleniu nie marszczy się?

  • Anonim
    Susi89
    2 lip 2018

    Tak poruszał się gdy się schylalam jadłam z boku na bok najpierw szła pierś poem implant ale teraz jest ok mam nadzieję że też doczekasz się korekty . A twój lekarz co na to

  • Anonim
    Ewa22
    2 lip 2018

    Super
    Cieszę się,ze wszystko dobrze się skaczylo.
    Tez czułaś ruchomy implant?

  • Anonim
    Susi89
    2 lip 2018

    Tak miałam korekte w tym roku po odczekaniu 6 miesięcy teraz jest wszystko dobrze . Poprostu miałam za duży otwór na implant i on opadł.

Treści publikowane na Estheticon.pl w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani usługi oferowane przez specjalistów.

Chcemy Cię wysłuchać
Dołącz do dyskusji na forum Estheticon. Czekamy na Ciebie!
Reklama