Odzyskaj do 4500 zł za wykonany zabieg

Co miesiąc masz szansę na nagrodę.
Zachowaj fakturę i weź udział!

Weź udział

Tydzień do operacji, jaki rozmiar dobrać 295 czy 350 a może 325? Pomóżcie

Anonim
Anna210
Warszawa · Utworzono: 4 kwi 2024 · Ostatnia odpowiedź 6 kwi 2024

Witajcie kochane forumowiczki. Mam 170 cm wzrostu, 60 kg wagi. 78 cm pod biustem a w biuście aktualnie 83 cm. Po pierwsze nie potrafię fachowo określić jaką mam miseczkę. Niby B ale może być to A a ostatnio u brafitterki usłyszałam, że wg niej to małe C. Różnica między obwodem a piersią to 8 cm, więc to wg mnie raczej A. Moim marzeniem jest mieć ładne, pełne C. Pan doktor wybrał dla mnie 350 ml mentor okrągłe, ewentualnie 325ml ale twierdzi, że według jego pomiarów wszystko poniżej 350 ml "się zgubi". Boję się, że to przekroczy moje wymarzone C i ze będą za duże. Uprawiam sport więc zależy mi na ładnym ale niedużym biuście. Proszę was o porady, wasze doświadczenie i spostrzeżenia. Zaraz operacja a ja nadal mam problem z decyzją :)

2 komentarze

Reklama
  • Anonim
    Hela6
    Użytkownik wyróżniony
    6 kwi 2024
    Najlepszy komentarz

    Ja mam 168cm , 59kg , 75cm pod biustem i w biuście miałam 80 generalnie nie miałam nic , wybrałam mentory xtra 365 okrągłe, moj rozmiar rok po operacji to 75c dla mnie idealnie to wyszło nie za duże , nie za małe , ale pamiętaj że pomimo podobnych rozmiarów i tak każda ma inną budowę ciała i będzie wyglądało to inaczej

  • Anonim
    marta_wro71
    Użytkownik wyróżniony
    4 kwi 2024

    Bierz większe :) u mnie proponował 340, ja zaczełam panikować, że będą piłki i w dniu zabiegu przygotował nawet implanty 200 coś ml ;) ostatecznie wsadził mi 300 i dzięki Bogu, że nie mniej i jestem zła, że nie więcej. Pamietaj, że obwody maleją z zejsciem opuchlizny :) Tez uprawiam duzo sportu- biegam,siłownia,joga i uwierz mi, ze teraz to nie ma zadnej róznicy jak jestem w koszulce, dopiero w staniku sportowym coś tam widać ;) wrociłam do biegania i implanty w ogole mi nie przeszkadzają.

Treści publikowane na Estheticon.pl w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani usługi oferowane przez specjalistów.

Chcemy Cię wysłuchać
Dołącz do dyskusji na forum Estheticon. Czekamy na Ciebie!
Reklama