Odzyskaj do 4500 zł za wykonany zabieg

Co miesiąc masz szansę na nagrodę.
Zachowaj fakturę i weź udział!

Weź udział

Operacja piersi - Turcja czy Czechy?

Anonim
Lenka7704
Łódź · Utworzono: 14 sty 2023 · Ostatnia odpowiedź 16 kwi 2024

Witam. Która z Was była w Turcji albo w Czechach na operacji piersi czy brzucha? Jak to się odbywa i jakie koszta wchodzą w rachubę? Jak to jest organizowane? Korzystałyście z pomocy firm organizujących takie wyjazdy?

17 komentarzy

Reklama
  • Anonim
    Kingaga
    16 kwi 2024

    Natalkaa a jaki ci termin wyznaczyli? Mi też dali do doktora Kaspra

  • Anonim
    Natalkaa
    14 kwi 2024

    Też przychodzę do was z pytaniem. Planuje operację piersi w Czechach u dr Kasper. Czy któraś z was miała u niego operację i może coś więcej powiedzieć ? Oraz czy po operacji wracacie następnego do domu czy musicie po kilku dniach przyjechać jeszcze na obserwację?

  • Anonim
    marta_wro71
    Użytkownik wyróżniony
    6 kwi 2024

    Nie wiem ja robiłam w PL i zapłaciłam 19K, termin tez nie był jakis odległy, bo czekałam 2 miesiące. Lekarz z polecenia i kilka moich koleżanek mi go polecało, jestem bardzo zadowolona.

  • Anonim
    xAgax
    2 kwi 2024

    Ja robiłam w Pradze,. Mimo tego, że cenowo wyszło podobnie do tego co w Polsce, to zdecydowałam się zrobić tam ponieważ, przekonał mnie lekarz i jego prace, opinie o nim oraz fakt, że jest wykładowcą. na uczelni. Niestety w Polsce u tych najlepszych lekarzy, u których zdecydowałabym się na operację termin są koszmarne, a dodatkowo nie ma gwarancji ceny, wiec zanim dojdzie do operacji to będzie o kilka tysięcy drożej. (Wiem, bo moja koleżanka tak miała...) Za 20 tysięcy to można zrobić w Polsce piersi u lekarza, któremu wyjdzie albo nie wyjdzie. Dosyć się naoglądałam na różnych grupach.
    Zapłaciłam 4500 euro za mentory okrągłe. I to było bardzo dobrze wydane pieniądze. Na miejscu miałam tłumacza polskojęzycznego w cenie. I kontakt z polką po operacji, wiec jak coś mnie niepokoiło to do niej pisałam i zawsze miałam odpowiedz. Polecam i nie żałuje. Moge podać kontakt do konsultantki mojej,Operował mnie dr Chorvat z Premier Clinic

  • Anonim
    JoannaPiekutowska
    16 lut 2024
    Najlepszy komentarz

    Czesc dziewczyny ja rowniez robilam piersi przez Meditravel. Dr. Ergin Er z Turcji. Wszystko oceniam bardzo wysoko. Kontakt do teraz super. O kazda pierdołe ktora mnie nurtuje uzyskam odpowiedz. Jesli szukacie naturalnego efektu to bardzo polecam. Doktor nie robi jednak piersi "przerysowanych" wiec te co chca wieksze bardziej cycochy niestety nie beda zadowolone. Zdjecie 5 tygodni po operacji do podgladu

  • Anonim
    Nesia
    13 lut 2024

    Hej. 20 września w zeszłym roku miałam operację powiekszenia piersi w Czechach. Kontakt z panią Polką ,która tam pracuje i wszystko tlumaczy, cały personel przemiły. Koszt operacji w moim przypadku 22tys. W Polsce byłam na konsultacji w Piasecznie ,klinice Ambroziak ,cena 35tys.
    20go miałam operację, na drugi dzień wyszłam

  • Anonim

    Anonim

    1 lut 2023

    Ja korzystałam z firmy meditravel

  • Anonim
    Gosia1991
    24 sty 2023

    Ja piszę z podobnym pytaniem tylko chodzi o męża, mianowicie czy jest możliwość w takiej klinice zmniejszenia moszny, chodzi o to że bardzo nie lubię odgłosu klaskania. mąż ma długą mosznę i mi to przeszkadza, on nie widzi problemu a ja tak. co robić i ile będzie to kosztowało

  • Anonim
    Lenka7704
    16 sty 2023

    Angela 1989, serdecznie dziękuję za pomoc. Pozdrawiam 🌺

  • Anonim
    angela1989
    Użytkownik wyróżniony
    16 sty 2023

    Lenka 7704 jeśli jesteś po mastektomi polecam Ci dr sirka tomasza z bielska białej, on ma zrobioną specjalizację piersi po nowotworach

  • Anonim
    Ann32
    16 sty 2023

    Tak te ceny myślę że są już bardzo zbliżone do siebie, chociaż ja robię w Pradze u dr. Kufa, może u tych lekarzy których wymieniłaś jest trochę taniej

  • Anonim
    Lenka7704
    15 sty 2023

    Ann32, u kogo masz termin?

  • Anonim
    Lenka7704
    15 sty 2023

    To teraz nasuwa się pytanie czy warto do Czech jechać. W Polsce za bardzo podobna kwotę można już zrobić piersi. Przy obecnym kursie € to kwota ok 20000 zł i koszt podróży do Czech itp.
    No cóż pozostaje zastanowić się i oszacować za i przeciw… dałaś mi trochę do myślenia …. Serdecznie dziękuję za info🌺 i pozdrawiam🌺

  • Anonim
    Lenka7704
    15 sty 2023

    Witaj. Ten koszt to za same piersi czy z brzuchem?

  • Anonim
    Ann32
    15 sty 2023

    To cena tylko powiększenia piersi. Ja jestem przed pierwszą operacja więc w doradzeniu lekarza niestety nie pomogę.

  • Anonim
    Lenka7704
    15 sty 2023

    Ann32
    Witaj. Dziękuję za odpowiedź. Czy ten koszt to piersi i brzuch razem? Czy tylko piersi??
    Ja zastanawiam nad dr Paciorek, dr Vresky, Ew dr Rozprym. Czy któregoś z tych lekarzy znasz? Który wart polecenia najbardziej. Mój przypadek nie jest typowy. Jestem po nowotworze piersi w 2011 roku przeszłam kilka operacji, w tym pełna obustronna mastektomia z równoczesną rekonstrukcją implantami Allergan. Chodzi teraz o wymianę implantów.

  • Anonim
    Ann32
    14 sty 2023

    Witaj Lenka
    Domyślam się że chodzi o operację organizowana przez Meditravel? Sama zastanawiałam się nad zleceniem organizacji pośrednikom, ale oni nie współpracują z lekarzem który mnie interesował i zapisałam się na termin bezpośrednio do kliniki w Czechach. Koszt podany mam w koronach czeskich więc to też zależy od kursu, ale ok 4200 -4400 euro już z badaniami które są wymagane pod operację

Treści publikowane na Estheticon.pl w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani usługi oferowane przez specjalistów.

Chcemy Cię wysłuchać
Dołącz do dyskusji na forum Estheticon. Czekamy na Ciebie!
Reklama