Odzyskaj do 4500 zł za wykonany zabieg

Co miesiąc masz szansę na nagrodę.
Zachowaj fakturę i weź udział!

Weź udział

Tabletki na powiększenie biustu

Anonim
Jamia
Warszawa · Utworzono: 13 cze 2022 · Ostatnia odpowiedź 19 mar 2024

Dziewczyny, czy któraś z Was brała tabletki na powiększenie biustu? Czy to naprawdę działa? Sama myślałam do niedawna, że jest to jednak wielka ściema, ale pewną zagwozdkę dała mi tutaj moja koleżanka. Mianowicie kupiła sobie tabletki perfect bust. Od około dwóch miesięcy bierze i mówi, że biust rzeczywiście się powiększył. Tak, że musiała wymienić biustonosz. Mi trudno jest stwierdzić czy to prawda czy nie, ale rzeczywiście jej biust wydaje się trochę większy. Myślicie, że buja czy naprawdę jest coś na rzeczy?

49 komentarzy

Reklama
  • Anonim
    Igaa
    Użytkownik wyróżniony
    19 mar 2024

    Drogie Panie, nie dajcie się *******.
    Żadne tabletki nie powiększą piersi. Może jedynie hormonalne (nie fitoestrogeny) i to tylko w czasie stosowania...i nie powiększą, a jedynie wypełnią.

    Oczywiście każdy zrobi co uważa....ale tak mnie denerwuje to oszukiwanie i żerowanie na czyimś "nieszczęściu".

  • Anonim
    maluska025
    19 mar 2024

    Polecam kuracje 4 miesieczną tym breastfem. Rzeczywiście powiększyły i ujędrniły biust. Oczywiście nie tyle ile zapewne dałaby operacja ale zawsze to coś. Efekt wydaje się być trwały (ukończyłam 3 miesiące temu) najważniejsze bez skutków ubocznych i bólu.

  • Anonim
    gwiazdara
    Użytkownik wyróżniony
    16 lut 2024

    W sklepie intymnosc.pl chociaż możesz sobie jeszcze sprawdzić jako to cenowo wygląda w innych sklepach ( szukaj całych zestawów bo dodają do nich czesto krem w prezencie za free).

  • Anonim
    parkowa
    15 lut 2024

    gdzie kupowałaś?

  • Anonim
    gwiazdara
    Użytkownik wyróżniony
    13 lut 2024

    Nie kupuj tabletek z allegro. Nie ma sensu. Takie tanie tabletki to jedynie placebo. Jasne,że opinie są dobre ale zazwyczaj wystawia się je po kupieniu bo wysyłka szybka i takie tam. A efekt brania tabletek przychodzi dopiero po 3-4 miesiącach brania plus jeszcze smarowania się kremem. O ile oczywiście przyjdzie a przyjśc może jeydnie jeśli sobie kupisz profesjonalne środki na biust. Sama jestem na przykład bardzo zadowolonaz Perfect Bust. Zarówno z tabletek i z kremu. Tabletki powiększyly piersi o 1 rozmiar. Natomiast krem nawilżył biust, pachniał bardzo ładnie. Jestem już dawno po braniu tabletek ale domówiłam sobie dodatkowo krem :)

  • Anonim
    parkowa
    13 lut 2024

    To i tak byłoby dobrze! No i teraz pytanie. Co kupić. Bo są i tanie eveline w sklepach. Widziałam również,ze wiele dziewczyn sobie poleca tabsy na allegro ( w opiniach).

  • Anonim
    gwiazdara
    Użytkownik wyróżniony
    12 lut 2024

    Wspomniane tutaj Perfect bust :)

  • Anonim
    parkowa
    12 lut 2024

    No ale czy są jakies kremy albo tabletki, które ogą powiekszyć biust ale bez ingerencji w hormony? Nie chciałabym czegoś takiego a jednak fajnie byłoby trochę powiekszyć piersi.Bo mam bardzo male i jest to jednak spory kompleks dla mnie. Na operację nie mam kasy.Zresztą jakbym miała to ni wiem czy bym poszła bo bym się bała.

  • Anonim
    Holys
    5 lut 2024

    Warto poczytać bo kupienie jednej paczki może nie dać za dużo, po prostu to jest suplement, który przez pewien czas trzeba używać. Jest jeszcze sporo innych i niektóre są również skuteczne i zdrowe ale trzeba poczytać o składzie. Niestety z naturalnymi suplementami jest tak że potrzeba czasu, tak jest ze wszystkim. Np jak nas dopadnie przeziębienie to można nażreć się jakichś chemicznych leków i wyzdrowieć w ciągu 3 dni a można pić sok z cebuli, wyleżeć się, ogrzewać termoforem i tez będziemy zdrowi i to z korzyścią dla organizmu tylko że w o wiele dłuższym czasie. Tak samo jest z tabletkami perfect bust i innymi suplementami, one pomagają organizmowi ale nie zrobią tego w kilka dni.

  • Anonim
    teresareta
    8 lis 2023

    Pewnie wzbudzę konsternację ale przyznaję, mi udało się powiększyć biust o jeden rozmiar z średniego A na B i to przy pomocy tabletek. Brałam przez 2 miesiące Breastfem to są zioła stosowane przez Brazylijki na powiększanie piersi od stuleci i powiem szczerze mimo że efekt nie jest jakiś spektakularny to jednak jestem zadowolona. Przede wszystkim dlatego że nie inwazyjnie i bez skutków ubocznych. Jedyny minus z tego co wyczytałam ze podczas stosowania mogą zawieść pigułki antykoncepcyjne wiec tutaj trzeba uważać :)

  • Anonim
    Kazmi
    Użytkownik wyróżniony
    22 wrz 2023

    Tak. Planuje jeszcze na jesień powtórzyć kurację.

  • Anonim
    DanielaSawicka
    22 wrz 2023

    Czyli ogólnie jesteś zadowolona?

  • Anonim
    Kazmi
    Użytkownik wyróżniony
    22 wrz 2023

    Nie chodzi o to,ze jest to jakiś odpychający zapach, ale nie przepadam za perfumowanymi kosmetykami a tym bardziej za mocnymi kwiatowymi zapachami. Znam jednak osoby, które coś takiego lubią i im w sumie takie wonie mogą się podobać. Sama raczzej bym nie kupiła, ale kupiłam kilka opakowań na raz i dostałam go w gratisie to juz zużylam

  • Anonim
    DanielaSawicka
    19 wrz 2023

    A jaki ma zapach?

  • Anonim
    Kazmi
    Użytkownik wyróżniony
    18 wrz 2023

    Przeszłam kurację pól rok temu. Brałam je 4 miesiące Ogólnie to jestem zadowolona. Powiekszenie było, niewielkie ale za to biust sie bardzo ujędrnił na czym w sumie zależało mi bardziej (jakiegoś tam małego biustu nie mam ale grawitacja z wiekiem zadziałała). Krem miałam, no nie zachwycił mnie z uwagi na zapach. nie wiem czy dizałał czy tabletki.

  • Anonim
    DanielaSawicka
    24 sie 2023

    Witam. Zamówiłam sobie te tabletki. Mam pytanie do osob , ktore je brały (o ile są tutaj takie) Szukałam w sieci innego tematu ale nie ma ;/ Ile brałyście tabletki? Po jakim czasie był efekt o ile był? A i czy warto jest domówić sobie krem?

  • Anonim
    taleria
    15 mar 2023

    ja zamówiłam 2 opakowania i zobaczę jak będzie. Wierzę w to, że one urosną i będą piękne a nie, unikania basenów plaż itd ... też nie wiem tak do końca czy te perfect bust działają czy nie ale liczę na to, że tak.

  • Anonim
    gripta
    14 mar 2023

    A moim zdniem jest to trochę naciąganie na kasę chociaż zastanawiam się jak to z tym jest. Ogólnie trzeba je stosować przez dłuższy czas po 2 tabletki dziennie, nawet przez 6 miesięcy. Może bym wypróbowała ale trochę mnie zniechęca ten czas brania, a jednak tabletki nie są tanie. No i co jeśli biust jednak powróci do poprzedniej formy? Nie wykluczam, że perfect bust nie wypróbuję w przyszłości ale jeszcze poczytam sobie opinie.:P

  • Anonim
    gwiazdara
    Użytkownik wyróżniony
    14 mar 2023

    Nie, z tego co wiem to nie. Nie tak szybko przynajmniej :P Sama miałam takie myśli ale jestem prawie pół roku po kuracji perfect bust i jak na razie biust jest nadal ładny. Sama nigdy nie miałam małego biustu ale zmalał jak schudłam. Trochę liczyłam na to, że nadal będę obfita w tych okolicach ale nie. Jak się chudnie to niemożliwe jest powstrzymanie chudnięcia w biuście. Skóra została i biust oklapł. Ale po tabletkach było lepiej.

  • Anonim
    DanielaSawicka
    13 mar 2023

    A jak to jest z efektem? Utrzymuje się? Czy nie jest tak, że jak przestanę brać to w miesiąc biust mi od razu zmaleje?

Treści publikowane na Estheticon.pl w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani usługi oferowane przez specjalistów.

Chcemy Cię wysłuchać
Dołącz do dyskusji na forum Estheticon. Czekamy na Ciebie!
Reklama