Szwy po powiększaniu piersi.

Anonim
Paulinaaa93
Choroszcz · Utworzono: 25 lip 2024 · Ostatnia odpowiedź 24 sie 2024

4 tyg po powiększaniu piersi zebrał się płyn w szwie, który smarowałam Mikrodacynem 60, rana zamknęła się ale tydzień później chirurg nakula igła i wycisnęła płyn surowiczy, kolejny tydzień później widzę że znowu coś rośnie tylko już w ciemniejszym kolorze.

7 komentarzy

Reklama
  • Anonim
    Blanka2311
    24 sie 2024

    U mnie po drugiej operacji lewej piersi znów pojawił się stan ropny. Bardzo boję się, że będę musiała wyjąć implant.
    Jak u Was?

  • Anonim
    Paulinaaa93
    22 sie 2024

    Najbardziej pomógł mi zabieg karboksyterapji w gabinecie kosmetologicznym, zdj 3 dni po zabiegu.

  • Anonim
    Paulinaaa93
    7 sie 2024

    Podobno wymaz nie jest potrzeby bo nie ma stanu zapalnego, może się rozejść i trzeba będzie wyjąć implant albo się wchłonie. Jest lepiej więc jestem dobrej myśli, suplementuje kolagen, białko, wit D3, probiotyki.

  • Anonim
    Paulinaaa93
    7 sie 2024

    Lekarz zalecił oszczędzanie prawej strony i czekać aż się wchłonie, jest lepiej smaruje ampułką Gen Factor 01 żel bioaktywny 3x dziennie

  • Anonim
    WiolettaLiszewska
    1 sie 2024

    Proszę o informację jak wygląda sytuacja u Ciebie,bo ja już chyba próbowałam wszystkiego 😓,czy coś Tobie pomogło, jeżeli tak to co ?

  • Anonim
    WiolettaLiszewska
    28 lip 2024

    Mam to samo od maja, miałam ponowna operację z czyszczeniem rany i po zdjęciu szwów ta sama sytuacja🙆, antybiotyki nie pomagają.Operstor po raz trzeci chce mi zrobić operację ale wybieram się do innego chirurga na konsultacje. Prosze o informację jak u Pani sytuacja wygląda i czy coś pomogło bo ja próbowałam chyba wszystkiego.

  • Anonim
    Blanka2311
    27 lip 2024
    Najlepszy komentarz

    Ja mam podobną sytuację, operację miałam 9 lipca. Lewa strona goi się dużo gorzej. Antybiotyk nie pomaga.
    Robiłaś wymaz?
    Wszystkiego dobrego:)

Treści publikowane na Estheticon.pl w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani usługi oferowane przez specjalistów.

Chcemy Cię wysłuchać
Dołącz do dyskusji na forum Estheticon. Czekamy na Ciebie!
Reklama