Odzyskaj do 4500 zł za wykonany zabieg

Co miesiąc masz szansę na nagrodę.
Zachowaj fakturę i weź udział!

Weź udział

Sztywne piersi po operacji

Anonim
Fera2
Kraków · Utworzono: 21 kwi 2020 · Ostatnia odpowiedź 11 maj 2020

Witam, Widzę, że udziela się tu wielu lekarzy chirurgów, więc może uda się rozwiązać mój problem :) minęło 5 lat po operacji biustu (wszystko bez komplikacji, symetryczne bardzo ładnie) moje piersi są bardzo sztywno przytwierdzone do klatki, kompletnie się nie poruszają i bardzo ciężko (prawie niemożliwe) jest mi je ze sobą złączyć - muszę to robić siłą. Uprawiam sport, który może powodować mocniejszą pracę mięśni klatki, ale nie jakoś wielce, mam też grubą twardą skórę, która raczej ciężko się rozciąga. Czy jest jakiś sposób, by je trochę rozluźnić, bym mogła przy ubraniu biustonosza mieć ładnie stykające się ze sobą piersi?

3 komentarze

Reklama
  • Anonim
    EstheticonModerator
    11 maj 2020

    Cześć @Laurella! Ile jesteś po operacji?

  • Anonim
    Laurella
    10 maj 2020

    Mam ten sam problem, piersi sa nieruchome, jakby przyklejone do klatki, twarde, bardzo ciezko zebrac je w staniku. W dotyku wogole nie przypominają naturalnej piersi. Jakiej firmy masz implanty?

  • Klinika ELITE

    · 26 kwi 2020

    Witam,
    ciężko stwierdzić bez osobistej konsultacji. Być może potrzebna byłaby druga operacja.

    Pozdrawiam

Treści publikowane na Estheticon.pl w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani usługi oferowane przez specjalistów.

Chcemy Cię wysłuchać
Dołącz do dyskusji na forum Estheticon. Czekamy na Ciebie!
Reklama