Odzyskaj do 4500 zł za wykonany zabieg

Co miesiąc masz szansę na nagrodę.
Zachowaj fakturę i weź udział!

Weź udział

Szeroka klatka piersiowa

Anonim
Granola1234
Użytkownik wyróżniony
Gdańsk · Utworzono: 18 wrz 2023 · Ostatnia odpowiedź 25 wrz 2023

Dziewczyny z szeroką klatką piersiową jaki rozmiar implantu macie? Napiszcie od razu proszę ile cm macie pod biustem i jak wysokie jesteście. Może to pomoże mi rozeznać się w temacie jak duży implant będzie odpowiedni. Wiem, wiem. Każda z nas jest inna. Ale chciałabym to po prostu sprawdzić i porównać.

15 komentarzy

Reklama
  • Anonim
    tosia93
    Użytkownik wyróżniony
    25 wrz 2023

    Tajakjejtam - Pięknie wyglądają. Ja na swoje będę musiała około rok poczekać bo operacja będzie najwcześniej na koniec marca ale realny termin to koniec września 2024.

    Trochę czekania jest ale myślę, że warto będzie :)

  • Anonim
    Tajakjejtam
    24 wrz 2023
    Najlepszy komentarz

    Tosia93 - ja z początku miałam mieć 515 ml
    Ale coś mi wtedy brakowało więc miały być 570 ale w końcu po przeczytaniu wszystkich for internetowych stwierdziłam i zapytałam się czy pani doktor czy nie dałoby się jeszcze coś większego wsadzić i właśnie wtedy na ostatniej wizycie konsultacyjnej ( miałam je dwie) zapadła dezycja i później się bałam że będą za duże ale są piękne !

  • Anonim
    Kami_
    23 wrz 2023

    Tajakjejtam ja też robiłam u dr Oleander i jestem bardzo zadowolona 😊

  • Anonim
    tosia93
    Użytkownik wyróżniony
    23 wrz 2023

    Tajakjejtam - a masz może zdjęcie piersi po operacji?
    Przymierzałam najpierw sizery 450ml ale uznałam, że będzie mało. Zrobiliśmy 525ml i było spoko. Była zatem propozycja nawet 600ml ale uznałyśmy z panią doktor, że 550ml będzie chyba idealne. Profil będzie extra wysoki aby implant był twardy a co za tym nie było płaskiego czubka - przy szerokiej klatce by to słabo wyglądało. Moim celem jest biust na granicy d/e

  • Anonim
    Tajakjejtam
    23 wrz 2023

    Tosia93 - implanty mam podmięśniowo.
    Implant anatomiczny CPG 313 niska wysokość, wysoka projekcja więc z profilu jest on mega duży ale przez to że mam szeroką klatkę nie widać żeby były one jakieś mega wielkie. Bałam się że będą za duże ale są naprawdę idealne i mega naturalnie wyglądają. Ja robiłam w klinice Dr Olender dzisiaj jest 17 dzień po operacji.

  • Anonim
    tosia93
    Użytkownik wyróżniony
    22 wrz 2023

    Tajakjejtam - i gdzie miałaś wczepiane implanty?

  • Anonim
    tosia93
    Użytkownik wyróżniony
    22 wrz 2023

    Tajakjejtam - a jaki masz profil?

  • Anonim
    Tajakjejtam
    21 wrz 2023

    Hej ja mam 173 cm pod biustem 90
    I implant 605 :)

  • Anonim
    tosia93
    Użytkownik wyróżniony
    21 wrz 2023

    Granola1234 - przyszły rok na pewno. Czekam jeszcze na kilka informacji odnośnie przyszłego roku. Na ten moment to koniec marca lub koniec września wchodzi w grę ale bardziej do tego września się skłaniam

  • Anonim
    Granola1234
    Użytkownik wyróżniony
    20 wrz 2023

    Tosia93 kiedy termin?🙂

  • Anonim
    tosia93
    Użytkownik wyróżniony
    20 wrz 2023

    Granola1234, byłam wczoraj na konsultacji u dr Wilczyńskiej. Będę miała implanty mentor 550ml ultra high profil.
    Mierzyłam sizery 450ml ale czegoś mi brakowało dlatego też wybór poszedł na większe.
    Pod powięź będę miała robione choć myślałam, że pod mięsień będzie lepiej.
    Teraz czekać na operacje :)

  • Anonim
    Dycia
    Użytkownik wyróżniony
    19 wrz 2023

    166, pod biustem 80 implant 450 ml

  • Anonim
    Kami_
    19 wrz 2023

    Wzrost 178cm, obwód pod biustem 85cm, implant 535ml

  • Anonim
    Granola1234
    Użytkownik wyróżniony
    18 wrz 2023

    Tosia93 daj znać po🙂

  • Anonim
    tosia93
    Użytkownik wyróżniony
    18 wrz 2023

    Hej. Ja mam 171cm i pod biustem mam około 85cm. Jutro idę na konsultacje i dobór implantów :)

Treści publikowane na Estheticon.pl w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani usługi oferowane przez specjalistów.

Chcemy Cię wysłuchać
Dołącz do dyskusji na forum Estheticon. Czekamy na Ciebie!
Reklama