Odzyskaj do 4500 zł za wykonany zabieg

Co miesiąc masz szansę na nagrodę.
Zachowaj fakturę i weź udział!

Weź udział

Stanik sportowy po powiększaniu piersi

Anonim
PatOss
Użytkownik wyróżniony
Bydgoszcz · Utworzono: 31 maj 2021 · Ostatnia odpowiedź 9 cze 2021

Hej, jaki polecacie stanik sportowy do biegania po powiększaniu piersi ? Słyszałam że z firmy Triumph są dobre, ale jest ich sporo do wyboru, czy ktoś ma z was z tej firmy i może polecić jakiś sprawdzony model?

14 komentarzy

Reklama
  • Anonim
    yengera
    9 cze 2021

    Lipoelastic dostałam do noszenia non stop pierwsze 2 tyg., teraz mam w nim tylko spać, chociaż czasem w dzień też go noszę :)

  • Anonim
    Nicola0002
    9 cze 2021

    Mi polecano Lipoelastic, ale dostałam w klinice od Pani Teresy.
    Te pierwsze są trochę drogie, ale wydaje mi się, że nie warto oszczędzać na tym :)

  • Anonim
    yengera
    8 cze 2021

    Mi też lekarz powiedział, że spokojnie raz na jakis czas mogę sobie założyć coś 'normalnego', więc wydaje mi się, że bikini spoko, ważne żebyś nie cały dzień w tym chodziła:)

  • Anonim
    AniaGolenda
    7 cze 2021

    Mi lekarz powiedział, że już po 3 miesiącach po operacji mogę założyć normalny biustonosz, jaki mi się tylko podoba 😃

  • Anonim
    AniaGolenda
    7 cze 2021

    Ptasia2021, stanik dotarł, wszystko jak najbardziej ok. Bardzo dobrze trzyma biust. Wydaje mi się, że ceny sporo niższe właśnie ze względu na to, że to pewnie outletowe, bo za identyczny w moim rozmiarze na musiałbym gdzie indzej dać 200 zł, a tu tylko 100, więc o połowę taniej. Stanik ma regulację w pasie i w ramiączkach.

  • Anonim
    ptasia2021
    7 cze 2021

    Dziękuję za odpowiedź. Mam pytanie jeszsczee odnośnie stroju kąpielowego - wyjeżdżam na urlop pod koniec lipca to będzie dwa miesiące po operacji - czy można już założyć normalny kostium bez fiszbin, czy raczej stanik sportowy jeszcze, który będzie podtrzymywał biust ;)

  • Anonim
    yengera
    7 cze 2021

    Też polecam Moenasklep, stamtąd mam Triumpha, są super, dobrze trzymają piersi.
    Jeden kupiłam sobie z Intimissimi, ale on zamiast podrzytymywać całą pierś, to ją zgniatał (po całym dniu noszenia piersi wieczorem były takie spłaszczone z przodu mocno).

  • Anonim
    ptasia2021
    6 cze 2021

    Ania Golenda, czy stanik już dotarl? Oglądałam ten outlet, ale tak duża różnica w cenie, aż zaczęłam się zastanawiać, czy wszystko ok z tym sklepem?

  • Anonim
    PatOss
    Użytkownik wyróżniony
    5 cze 2021

    Dziękuję za pomoc:)

  • Anonim
    annnna
    5 cze 2021

    Ja też mam Triumpha Triaction i biegam w nim, polecam :)

  • Anonim
    AniaGolenda
    2 cze 2021

    Chyba chodzi o to, żeby jednak biust był stabilny i "nie latał".

  • Anonim
    Nicola0002
    2 cze 2021

    A taki z Pepco najtańszy będzie okej? Nie są mega sztywne i są całkiem wygodne.

  • Anonim
    AniaGolenda
    1 cze 2021

    Ja kupiłam z outletu właśnie Triumph Triaction Posture Motion, ale jeszcze nic nie napiszę, bo czekam na wysyłkę.

  • Anonim
    JuliaDrama
    1 cze 2021
    Najlepszy komentarz

    Triumph triaction, idź do salonu i panie pomogą dobrać, ja kupiłam 2, jeden noszę zamiennie z pooperacyjnym obecnie i trzyma genialnie. Jeśli chcesz zaoszczędzić, to można czasem dorwać taniej w TK Maxx.

Treści publikowane na Estheticon.pl w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani usługi oferowane przez specjalistów.

Chcemy Cię wysłuchać
Dołącz do dyskusji na forum Estheticon. Czekamy na Ciebie!
Reklama