Odzyskaj do 4500 zł za wykonany zabieg

Co miesiąc masz szansę na nagrodę.
Zachowaj fakturę i weź udział!

Weź udział

Stanik kompresyjny i pas- ile nosicie?

Anonim
marta_wro71
Użytkownik wyróżniony
Wrocław · Utworzono: 7 mar 2024 · Ostatnia odpowiedź 11 mar 2024

Hej, ile Wasi operatorzy zalecili Wam nosić stanik kompresyjny i pas? Oczywiscie mam swiadomość, że zalezy to od indywidualnego procesu gojenia więc pytam z ciekawości :) mi we wtorek minął termin noszenia pasa ale jakos tak się czuje bezpieczniej i zakładam go na noc :)

7 komentarzy

Reklama
  • Anonim
    Margolcia13
    11 mar 2024

    Ja mam nosić 8 tygodni wtedy mam wizytę pas tez mam nosić bo jeden implant jest większy i po jednej stronie jest wyżej…
    A później 6 miesięcy na noc. pani doktor mówi, że dzięki temu będę miała ładniej ułożone piersi

  • Anonim
    Ifg7
    Użytkownik wyróżniony
    11 mar 2024

    pas 2 tygodnie, stanik taki typowo pooperacyjny miesiac, ale na ten moment zakladam go do cwiczen a jestem 2 mies po :)

  • Anonim
    Binii
    Użytkownik wyróżniony
    8 mar 2024

    Ja pas miałam zalecony pod biustem a nie nad.

    To też było zaskoczenie

  • Anonim
    Magi24
    Użytkownik wyróżniony
    8 mar 2024

    Ja pasa nie miałam, ale też mnie zastanawia ta długość noszenia stanika kompresyjnego. Jedni lekarze tak, inni inaczej. Mój kazał nosić 3 miesiące. Przyznam, że już bym sobie poszła na zakupy i nabyła coś, przez co nie przebijają sutki 😅 Ostatnio nawet waciki do stanika włożyłam, ale przy przeglądającej bluzce, niewiele to daje 🙈

  • Anonim
    Binii
    Użytkownik wyróżniony
    8 mar 2024

    Niedługo minie mi 5 miesięcy
    Pas nosiłam 6 tygodni
    Biustonosz noszę nadal zawsze na noc i w dzień zamiennie z biustonoszem SKIMS

    Pooperacyjny jest mega komfortowy 🙈

  • Anonim
    LizaRiedel
    Użytkownik wyróżniony
    8 mar 2024

    Wcale nie nosilam pasa a stanik pooperacyjny to ja ten stanik tak lubie ze niby 6 tyg. Ale ja nosilam 3 miesiace i nawet dlugo po zakladalam do spania

  • Anonim
    Mimita
    Użytkownik wyróżniony
    7 mar 2024

    Pas na szczęście nosiłam tylko tydzień, miałam wrażenie, że blokował mi wszystkie węzły chłonne pod pachami🙈 różne lekarze mają szkoły w temacie, mój doktor na szczęście każe tak krótko.
    Za to w biustonoszu mam spac nawet i rok (i dla mnie ok, pewniej się w nim czuję), a w ciagu dnia 6-8 tygodni.

Treści publikowane na Estheticon.pl w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani usługi oferowane przez specjalistów.

Chcemy Cię wysłuchać
Dołącz do dyskusji na forum Estheticon. Czekamy na Ciebie!
Reklama