Odzyskaj do 4500 zł za wykonany zabieg

Co miesiąc masz szansę na nagrodę.
Zachowaj fakturę i weź udział!

Weź udział

Spartaczona operacja

Anonim
Zrozpaczona12
Łódź · Utworzono: 12 sty 2024 · Ostatnia odpowiedź 12 sty 2024

Witam Tydzień temu miałam przeprowadzona operację powiększania piersi. Na konsultacji lekarz powiedział że piersi są równe ( cztery lata wcześniej miałam robiony lifting piersi po uprzednim wyjęciu poprzednich implantów) ale ponieważ sporo schudłam to będzie trzeba użyć sporych implantów żeby wypełnić lekko zwiotczałą skórę na piersiach. Ustaliliśmy ze bedzie to około 500ml hp Motiva. Po operacji okazało się że lewa pierś wygląda dobrze, natomiast w prawej implant został włożony o wiele za wysoko. Wygląda to tragicznie, różnica jest ogromna, około 7 cm, przy czy pierś nie jest wypełniona ale zwisa pod implantem: Jestem załamana i nie wiem co robić. Lekarz widzi to co zrobił ale próbuje mi wmówić że to sie jeszcze może ułożyć. Ja wiem że nie ma na to szans i nie wyobrażam sobie żyć z tym kolejne miesiące. Czy ktoś może poradzić mi co mogę zrobić w tej sytuacji?

5 komentarzy

Reklama
  • Anonim
    AnAnia
    Użytkownik wyróżniony
    12 sty 2024

    Piers być może nie jest za wysoko, a obraz taki wynika z opuchlizny mięśni. U mnie też mocno się różniły. Zamieściłabym swoje zdjęcie żeby Cię pocieszyć i uspokoić, ale nie chcę i uwierz mi na słowo trzeba poczekać.

  • Anonim
    Zrozpaczona12
    12 sty 2024

    Jestem właśnie po ponownej konsultacji na której było obecnych dwóch lekarzy, w tym ten który mnie operował. Jestem chyba jeszcze bardziej zdruzgotana po tej rozmowie, bo widać ewidentnie że próbują uciec od przyznania się do błędu. Teraz próbują zgonić na poprzedniego lekarza który usuwał mi poprzednie implanty, że wyciął też kontrakture kapsulowa i tego powodu implant nie jest podtrzymany tam gdzie powinien być. Dodam że nie było o tym mowy ani po pierwszej operacji ani też po kolejne następnego dnia. Uparłam się że nie chce czekać z korektą, bo nie wyobrażam sobie życia przez kolejne miesiące z taką deformacją. Zgodzą się na ponowną operację ale oczywiście na moja odpowiedzialność. Boję się czy w ogóle coś zrobią, czy tylko uśpią mnie i powiedzą że próbowali ale się nie udało… Moja psychika jest w totalnej rozsypce.

  • Anonim
    Binii
    Użytkownik wyróżniony
    12 sty 2024

    Musisz poczekać. Niestety chyba to jedyne wyjście. Trzymam kciuki i wierzę głęboko, że wszystko się ułoży dobrze i będziesz zadowolona.

  • Anonim
    AnAnia
    Użytkownik wyróżniony
    12 sty 2024

    Cześć nie wygląda to DZISIAJ dobrze...
    Ja miałam operację 2 miesiące temu, powiem Tobie szczerze ze nigdy w życiu nie pomyślałabym że piersi mogą tak się zmienić. 4 dni po operacji zobaczyłam swój biust na zdjęciu opatrunkow i było mi cholernie wstyd, że zrobiłam sobie coś takiego za tyle pieniędzy. Było mega okropnie, myślę ze gorzej niz u Ciebie, ale uwierz mi piersi zmieniały się z tygodnia na tydzień na plus. Trzeba cierpliwości. Ja byłam gotowa od razu je wyjąć albo poddać się drugiej operacji u kogoś innego. Na szczęście lekarze na to nie pozwalają. Stosuj się do zaleceń i czekaj :-)

  • Anonim
    Mimita
    Użytkownik wyróżniony
    12 sty 2024

    No ewidentnie błąd lekarza i współczuję sytuacji. W jakim mieście miałaś operację? Według mnie po wszystkim powinnaś mu wystawić opinię i przestrzec innych:/
    Nie mam pojęcia co teraz, ale chyba powinien jak najszybciej zrobić poprawkę? Trzymam kciuki.

Treści publikowane na Estheticon.pl w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani usługi oferowane przez specjalistów.

Chcemy Cię wysłuchać
Dołącz do dyskusji na forum Estheticon. Czekamy na Ciebie!
Reklama