Odzyskaj do 4500 zł za wykonany zabieg

Co miesiąc masz szansę na nagrodę.
Zachowaj fakturę i weź udział!

Weź udział

Różnica wielości oraz zbyt duży rozmiar piersi po operacji...

Anonim
Alessandra
Wrocław · Utworzono: 13 kwi 2020 · Ostatnia odpowiedź 25 maj 2020

Witam, miałam operacje piersi 9 marca wiem ze to krótki czas, ale martwi mnie wielkość piersi przed operacja miałam rozmiar C po dwóch ciążach, trochę wiszące, piersi zostały powiększone implantami 320 ml i 360 ml firmy Motiva, jednak wydaje mi się ze przesadziłam z wielkością implantu z czego jestem średnio zadowolona, piersi jak dla mnie są zbyt duże mogłam wybrać 290-300ml i pytanie czy gdybym nie była zadowolona to jest szansa wymiany implantów na mniejsze bez liftu czy to już skóra będzie tak rozciągnięta, że nie ma szans bez tego? Bądź czy jest szansa ze piersi jeszcze zmaleją po jakimś czasie? Oprócz tego widoczna jest tez asymetria i ta pierś z wieęszym implantem jest większa czy to się wyrówna? Z góry bardzo dziękuje za odpowiedź. Pozdrawiam

4 komentarze

Reklama
  • Anonim
    Kaja480
    Użytkownik wyróżniony
    25 maj 2020

    Alessandra jestem pewna, ze do tej pory juz Ci zmalaly i nie potrzebna bedzie korekta. Mialam 4 dni wczesniej od Cb operacje i mam mniejsze, no ale jak dla mnie to zle, bo chcialam wieksze. Pozdrawiam

  • Anonim
    Paulapaulina30
    Użytkownik wyróżniony
    14 kwi 2020

    Moim zadaniem ładnie się prezentują, wielkość okej ?. Ja miałam 6 marca mentor 365 cc i 405 cc i też wielkościowo wyglądają jak twoje. Na początku bałam się że za duże. Mąż mi też tak mówił i śmiał się żebym poszła na zmniejszenie. Ale teraz jak założę bluzkę to wyglądają normalnie. Przynajmniej już są nie to co wcześniej ?

  • Anonim
    Karolina870671
    14 kwi 2020

    Moim zdaniem masz bardzo ładne piersi.. 5 tyg po operacji piersi mogą być jeszcze opuchniete, pamiętaj o tym że kazda pierś goi się w swoim tepie i może dlatego jest ta mała asymetria (też tak miałam i też się denerwowalam ?) ... wielkość moim zdaniem może jeszcze się zmienić ... Sama startowałam. Z miseczki c i mam implant 300c wysoki profil mentor.. na początku też byłam przerażona że są takie duże... Teraz mysle że są ok... Ty też się przyzwyczaisz.. Podsumowując uważam że masz bardzo ładny biust z którego powinnaś być zadowolona ? daj im jeszcze trochę czasu... ?

  • Anonim
    Alessandra
    14 kwi 2020
    Najlepszy komentarz

    Dodaje zdjęcia biustu jak wyglada obecnie

Treści publikowane na Estheticon.pl w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani usługi oferowane przez specjalistów.

Chcemy Cię wysłuchać
Dołącz do dyskusji na forum Estheticon. Czekamy na Ciebie!
Reklama