Odzyskaj do 4500 zł za wykonany zabieg

Co miesiąc masz szansę na nagrodę.
Zachowaj fakturę i weź udział!

Weź udział

Rozmiar biustu przy implantach okrągłych Mentor 400 ml CC

Anonim
OlaLala
Wrocław · Utworzono: 22 sie 2018 · Ostatnia odpowiedź 10 kwi 2024

Witam, chciałabym się mniej więcej zorientować jaki mógłby być rozmiar biustu przy zastosowaniu implantów okragłych Mentor 400 ml o wysokim profilu. Obecnie rozmiar "wyjściowy" to 75A, waga 55 kg 165 cm wzrostu, wąska klatka, cięcie pod mięsień. Operację ma 25 wrzesnia 2018 więc lada moment :-)

104 komentarze

Reklama
  • Anonim
    Kkkb
    10 kwi 2024

    OlaLala powiedz mi proszę, czy 405cc jak finalnie wyszło?

  • Anonim
    Kkkb
    10 kwi 2024

    Witajcie w klubie . Im bliżej tego dnia tym częściej zastanawiam się nad rozmiarem.
    365 cc czy 405 cc mentor wysoki profil okrągłe.
    Mam 165 cm wzrostu waga 54 - 55 kg
    Talia 68cm pod biustem 75 cm miseczka mniejszy B
    Wybrałam 365cc ..ale ale
    Dodam ,że zależy mi na pełnym kształcie bliżej natury ..

  • Anonim
    Monia85
    Użytkownik wyróżniony
    1 wrz 2022

    Ewelina 46 czy pani już po operacji? Jak samopoczucie? Jaki implant został wybrany?🙂

  • Anonim
    Ewelina46
    1 sie 2022

    Witam .
    W piątek operacja, a ja po ciąży (80 kg wagi, 85 D wyjściowe i 170) czy implant mentor 375 ml okrągły jest wystarczający? Boje się ze jest zbyt mały? Błagam pomóżcie ❤️😶🫣😔😞

  • Anonim
    AgniesiaAgnes
    16 lip 2022

    Cześć, jestem miesiąc po operacji piersi.. podpowiedzcie jakie nosicie staniki żeby jak najbardziej zebrać piersi do siebie? Kupiłam te z triumpha ale mam wrażenie że mam zbyt drobna klatkę piersiową i mógłby być ten stanik ciaśniejszy na cyckach żeby się lepiej zbliżały, w sensie jakoś daleko są te miseczki mimo że rozmiar dobry
    Mam 165 cm wzrostu ważę 50 kg

  • Anonim
    Kasia815514
    Użytkownik wyróżniony
    6 mar 2021

    Każda z nas jest inna.Ja mam 172 cm,67 kg, bardzo szczupła sylwetka ale koścista. Mam mentor najwyższy Profil 480 ml. Doktor mówił, że będzie 80 D. Po 3 miesiącach wyszło 80 F lub 75 G. Biustonosze kupuję w Gaia. Ale z innych firm tak samo.

  • Anonim
    Bafpaty
    Użytkownik wyróżniony
    4 mar 2021

    sparkling, dodaję zdjęcia.

  • Anonim
    Bafpaty
    Użytkownik wyróżniony
    4 mar 2021

    Koło miseczki pełne C.

  • Anonim
    Basia086
    25 lut 2021

    Dziewczyny, pomóżcie! Mam dobrane implanty Mentor 350 CCHP (okrągłe, wysoki profil). Mam 160 cm, 71 w biuście, 53 kg, aktualnie noszę rozmiar B. Czy ten implant nie będzie zbyt duży? Help :)

  • Anonim
    sparkling
    26 paź 2020

    Bafpaty plisss pochwal się, jaki efekt uzyskałaś przy 430cc

  • Anonim
    Bafpaty
    Użytkownik wyróżniony
    5 sie 2020

    Hej Ola, myślę, że będziesz miała rozmiar D tak jak ja przy 430 cc :) ja jestem już po operacji startowałam z 75A czasami 75B, teraz mam ładne D

  • Anonim
    Karolina1910
    Użytkownik wyróżniony
    4 sie 2020

    Dorota mam pod biustem 70. Wstawiałam zdjęcie pod Twoim pytaniem.

  • Anonim

    Anonim

    4 sie 2020
    Najlepszy komentarz

    Karolona1910 Jeżeli masz 75 pod biustem, to nie wiem, czy nie będzie mało. Mnie mało, a mam 375hp. Możesz spojrzeć na moim profilu w komentarzach.

  • Anonim
    Karolina1910
    Użytkownik wyróżniony
    3 sie 2020

    Cześć dziewczyny. Ja mam operację 10 września. Startuję z rozmiaru A i wybrałam 365ml mentory z wysokim profilem. Też miałam wątpliwości, że będzie za mało i dwa razy zmieniałam wielkość, ale ostatecznie zostało 365, bo nie chciałabym przesadzić :-)

  • Anonim
    Aga879878
    Użytkownik wyróżniony
    3 lip 2020

    @Mia,
    Jestem tydzień po operacji i mam to samo co Ty w kwietniu: piersi są bardzo twarde i brak czucia w sutkach. Trochę mnie to dołuje...
    Powiedz, kiedy zaczęły Twoje piersi mięknąć i wracało czucie w sutkach?

  • Anonim

    Anonim

    2 lip 2020

    Hej, proszę daj znać, jaki masz rozmiar po implancie 400 ml

  • Anonim
    EstheticonModerator
    20 maj 2020

    Dziewczyny! Anatomiczne czy okrągłe? Dajcie znać tutaj, co sądzicie 👉 https://forum.estheticon.pl/powiekszanie-piersi-augmentacja/anatomiczne-czy-okragle-43576

  • Anonim
    insomnia
    Użytkownik wyróżniony
    19 maj 2020

    @Patyxkwx, pytanie "jaki to będzie rozmiar" jest trochę takie, jakby pytać "ile kosztuje samochód". Ja na przykład myślałam, że przy implancie 340ml /78cm pod biustem będę miała 75D, a z Triumpha mam 70F, ale niewykluczone, że z innej firmy będę miała 75E albo 75G. To naprawdę, NAPRAWDĘ jest bardzo indywidualna sprawa, zależna od ilości gruczołu, mięśni, jakości skóry, rodzaju implantu itd. Dlatego nie byłam w stanie zamówić sobie stanika online, bo zwyczajnie nie wiedziałam, jaki będę miała rozmiar. Tabelka mówiła 75 C/D, a tu niespodzianka. I też zalecam zakupy biustonosza jak już zejdzie cała opuchlizna, ale to chyba oczywiste ;)

  • Anonim
    Patyxkwx
    19 maj 2020

    Witam dziewczyny :) Za 2 miesiące mam operację, stąd moje pytanie, mam pod biustem 77cm waze 56 kg 169 wzrostu, implanty będę miec pod mięsień okrągłe 425 HP, mozecie mi powiedziec jaki bede miec rozmiar?

  • Anonim
    EstheticonModerator
    19 maj 2020

    Dziewczyny, które mają operację tuż tuż lub są dopiero co, zapraszamy do grupy wsparcia, gdzie znajdziecie zdjęcia i odpowiedzi na wasze pytania 👉 https://forum.estheticon.pl/powiekszanie-piersi-augmentacja/powiekszanie-piersi-kwiecien-maj-2020-43201 😍

Treści publikowane na Estheticon.pl w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani usługi oferowane przez specjalistów.

Chcemy Cię wysłuchać
Dołącz do dyskusji na forum Estheticon. Czekamy na Ciebie!
Reklama