Odzyskaj do 4500 zł za wykonany zabieg

Co miesiąc masz szansę na nagrodę.
Zachowaj fakturę i weź udział!

Weź udział

Reklamacja operacji powiększania piersi

Anonim
cafe_del_mar
Poznań · Utworzono: 25 kwi 2024 · Ostatnia odpowiedź 26 kwi 2024

Hej, W grudniu 2023 przeszłam operację powiększania piersi. Implanty anatomiczne Mentor 270cc. Jestem niezadowolona z rezultatu. Piersi są asymetryczne i różniej wielkości. Operator twierdzi, że nigdy nie obiecywał mi symetrycznych piersi, bo takich z moich naturalnych nie dałoby się zrobić. Drugi chirurg plastyczny, z którym się kontaktowałam, twierdzi inaczej. Dodam, że zostałam pocięta asymetrycznie, ponieważ lekarz uznał, że mam skoliozę i asymetrię ciała. RTG kręgosłupa, który miałam przy okazji innych problemów, wykazał, że skoliozy nie ma a moja postawa (garbienie się) to kwestia nawykowa, tak więc operator nieprawidłowo ocenił moją postawę. Czy jest to podstawą do zareklamowania usługi, a w przypadku jej nieuznania, skierowania sprawy do sądu? Operator oczywiście twierdzi, że nie popełnił żadnego błędu. Nie muszę chyba dodawać, że jestem załamana rezultatami. Nie tego spodziewałam się wydając oszczędności i spełniając marzenie, na co czekałam 14 lat...

3 komentarze

Reklama
  • Anonim
    Anna210
    26 kwi 2024

    Jesli na powaznie myslisz o sadzie to opinia prawnika by sie przydala czy to jest do wygrania, bo podpisalysmy wszystkie dokumenty przed operacja, ktore chirurgow zabezpieczaja dosc konkretnie, niestety.

  • Anonim
    cafe_del_mar
    25 kwi 2024

    Magos, dlaczego tak sądzisz? Reklamację pewnie nie, ale może warto się sądzić? Pieniądze wydane niemałe. Wiem, że szanse na wygranie też niewielkie, ale rozważam...Drugi lekarz, który mnie oceniał nie chciał wystawić pisemnej opinii, bo jak sam powiedział "chirurgów plastycznych w Polsce jest około 200 i my się wszyscy znamy". Wrrr...

  • Anonim
    Magos
    Użytkownik wyróżniony
    25 kwi 2024
    Najlepszy komentarz

    Mam podobny problem, i chyba nie ma szansy na reklamacje:(

Treści publikowane na Estheticon.pl w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani usługi oferowane przez specjalistów.

Chcemy Cię wysłuchać
Dołącz do dyskusji na forum Estheticon. Czekamy na Ciebie!
Reklama