Odzyskaj do 4500 zł za wykonany zabieg

Co miesiąc masz szansę na nagrodę.
Zachowaj fakturę i weź udział!

Weź udział

Proces gojenia - cięcie pod mięsień

Anonim
AgnieszkaTofil
· Utworzono: 26 lis 2020 · Ostatnia odpowiedź 30 lis 2020

Dziewczyny! Bardzo proszę o podzielenie się waszymi doświadczeniami w sprawie gojenia rany po cięciu? Jestem już 14 dzień po powiększeniu biustu implantami metodą pod mięsień. Mam 170 i ważę 60 kg, pod biustem 68, implant 350 wysoki profil okrągłe Mentor. Wyjściowa miseczka A. Dodam, że jestem bardzo zdrowa i prowadzę aktywny, higieniczny tryb życia. Ale... cięcia nie goja się... prawa pierś nie bolała jakoś szczególnie, ale rana sączyła się. Natomiast lewa pierś szczypała i kłuła niemiłosiernie do tego stopnia, że w ogóle bałam się poruszać tamta stroną. 10 dnia po operacji trochę więcej się poruszałam i z prawej piersi po prostu wylał się strumyczek żółtawej wydzieliny 😟 od tego czasu czasu rana nadal się tak samo sączy, ale pierś przestała boleć. Mój lekarz niestety jest 3 godziny lotu ode mnie i niestety mam utrudniony kontakt. Jestem cały czas na antybiotyku, środki przeciwbólowe już odstawiłam. Czy ktoś miał kiedykolwiek podobne problemy? Odchodzę już od zmysłów...t ak się martwię.

9 komentarzy

Reklama
  • Anonim
    OlciaA
    Użytkownik wyróżniony
    30 lis 2020

    A to moje 💖 mentor okrągłe 350 wysoki profil

  • Anonim
    OlciaA
    Użytkownik wyróżniony
    28 lis 2020

    AgnieszkaTofil masz bardzo ładne piersi i jak na wysoki profil nie są wcale za duże... Będę musiała jeszcze raz poprzymierzać... Ja już w poniedziałek, nie mogę się doczekać 😍

  • Anonim
    AgnieszkaTofil
    27 lis 2020

    A oto moje

  • Anonim
    AgnieszkaTofil
    27 lis 2020

    Moje

  • Anonim
    AgnieszkaTofil
    27 lis 2020

    Dostałam w końcu bardzo mocny antybiotyk i poczekam do poniedziałku... jeżeli będzie bez zmian to pójdę tutaj na miejscu na konsultacje. Dziękuję za pomoc wszystkim. A to moje... czekam na czas, kiedy w końcu bede się nimi cieszyć...

  • Anonim
    Glamorous
    27 lis 2020

    AgnieszkaTofil może postaraj się skontaktować z innym lekarzem bliżej siebie, który mógłby ocenić chociażby te sączące rany?
    U mnie po 2 tygodniach zeszły strupki.

    Dodatkowo mogę zaproponować zażywanie tabletek Aescin (naturalny suplement) i witaminę C 1000. Powinny przyspieszyć gojenie się ran i łagodzić obrzęki, więc może też będzie troszkę lepiej.

  • Anonim
    Kasiaaa
    Użytkownik wyróżniony
    27 lis 2020

    Jestem 6 tygodni również po cięciu podmięśniowo. Ale wszystko pięknie się goi. Bol totalnie nieodczuwalny - zapomniałam, ze coś w ogóle było robione. Przez okres 12 tyg plastry na szwy mam nosić. Blizny ładne i nieduże... po operacji dobę miałam dreny, wszystko ładnie się odsączyło 🤷🏻‍♀️

  • Anonim
    OlciaA
    Użytkownik wyróżniony
    27 lis 2020

    Hej. Możesz wrzucić zdjęcie? Mam takie same wymiary i wybrałam ten sam rozmiar tylko profil niski. Chciałabym zobaczyć jak wyglądają piersi z wysokim 350

  • Anonim
    zoja864006
    26 lis 2020
    Najlepszy komentarz

    Mi się nic nie sączyło, najlepiej opisz problem, dołącz zdjęcia i wyślij do lekarza. Jak nie odpowiada to umów się na wizytę u innego chirurga na miejscu, żeby Cię skontrolował.

Treści publikowane na Estheticon.pl w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani usługi oferowane przez specjalistów.

Chcemy Cię wysłuchać
Dołącz do dyskusji na forum Estheticon. Czekamy na Ciebie!
Reklama